رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید

من یک مدت هست که این مشکل رو دارم اما کسی که قالب رو درست کرده حاضر نیست کمکم کنه و میخاستم ببینم شاید شما بتونید کمکی بکنید.

من پست هامو هر روز زمان بندی میکنم ، یعنی مثلا برای ساعت 4 .2 و ...

بعد که پست هارو اون ساعت انتشار میده من وقتی میرم داخل سایت انگاری اون پستا نیست و باید ctrl f5 کنم تا بیان !‌حالا من این مشکلو ۲ هفتست دارم و زیاد اهمیت نمیدادم اما الان فهمیدم اگه برای بقیه اینطوری باشه فاجعست ! جدیدا از افزونه wp super cache هم استفاده میکنم (قبل از نصب افزونه هم این مشکل بود) و حتی یکبار به مرورگر های دیگه هم تست کردم و تا ctrl f5 نکنی لود نمیشه ، حالا به نظر شما مشکل از قالبم هست ؟‌چطور رفع میشه ؟

راستی یک مشکل دیگه که شاید به این مربوط باشه اینه که ساعت قالب من خراب هست ، یعنی اونجا نوشته مثلا پست 9 ساعت قبل انتشار شده(توی صفحه اصلی) اما 4 ساعت در حقیقت بیشتر میگه یعنی 5 ساعت قبل بوده که زده 9 ساعت ، گرچه پستارو سر موقعی که میگم میزنه.

لینک به ارسال

چون میگین قبل از نصب افزونه کش هم این مشکل بوده پس به خاطر کش مرورگرتون و به احتمال کمتر کش سرور هست .

برای کش تنها از افزونه استفاده می کنید یا سرور هم کش داره ؟( از هاستینگ بپرسین )

لینک به ارسال

مشکل ساعت سایت را از طریق

پیشخوان - تنظیمات - همگانی و با تنظیم ساعت محلی روی تهران حل کنید

مشکل رفرش به قالب مربوط نیست البته به کش و افزونه های کوکی ساز ممکنه مربوط بشه

یک سئوال: چرا اینکه کاربرانتان نیاز به رفرش داشته باشند فاجعه است؟

با توجه به اینکه ورودی های موتور جستجو که کوکی از سایت ندارند و بقیه کاربران هم خود را به نوعی با زمانی که پستهای تازه را می بینند مچ خواهند کرد

لینک به ارسال

مشکل ساعت سایت را از طریق

پیشخوان - تنظیمات - همگانی و با تنظیم ساعت محلی روی تهران حل کنید

مشکل رفرش به قالب مربوط نیست البته به کش و افزونه های کوکی ساز ممکنه مربوط بشه

یک سئوال: چرا اینکه کاربرانتان نیاز به رفرش داشته باشند فاجعه است؟

با توجه به اینکه ورودی های موتور جستجو که کوکی از سایت ندارند و بقیه کاربران هم خود را به نوعی با زمانی که پستهای تازه را می بینند مچ خواهند کرد

یعنی به نظر شما این مشکل بزرگی نیست و بهش توجهی نکنم؟

چون میگین قبل از نصب افزونه کش هم این مشکل بوده پس به خاطر کش مرورگرتون و به احتمال کمتر کش سرور هست .

برای کش تنها از افزونه استفاده می کنید یا سرور هم کش داره ؟( از هاستینگ بپرسین )

خوب من چند بار بهشون گفتم و اونا هم راه حل های مسخره و بی فایده ای پیشنهاد کرده بودن

نمیدونم دیگه چکار باید کنم

لینک به ارسال

با سلام.

از کد کش ساز مرورگر هست.

برای یکی از دوستان قبلا پیش اومده بود.

از کد استفاده کردین؟

شما سایتتون در روت هست یا پوشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...