رفتن به مطلب

پیج رنک گوگل بروز شد

پست های پیشنهاد شده

ما هم که شدیم 2 ولی حقمون خیلی بیشتر از اینا بود ولی خوشحالم که انجمن های وردپرس پارسی شد 5 !

لینک به ارسال

ما که از این اپدیت گوگل خوشحال نیستیم ...

ولی در هر صورت به بچه های انجمن وردپرس پارسی به خاطر رنک 5 شدن تبریک میگم . :wub:

لینک به ارسال

اینجا جا داره از آقا مرتضی یه درخواست رو داشته باشیم که سرور رو انتقال بده یه جای دیگه! در طول هفته چندین بار به صورت چند ساعتی شاهد دوون بودن انجمن هستیم !! حقیقتش ساعت 10 صبح بود که دیدم پیج رنک ها آپدیت شده و دوست داشتم به عنوان اولین نفر باشم که به کاربرا خبر میدم (از جایی که فقط توی این انجمن کم و بیش فعالیت می کنم) ولی متاسفانه تا عصر ساعت 4 هنوز انمن لود نمیشد و دیگر هیچ !

البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند ما به عنوان یه کابر معمولی یه پیشنهاد به ایشون میدیم .

دوستان امیدوارم این آپدیت براتون خوشحال کننده بوده باشه

لینک به ارسال

اینجا جا داره از آقا مرتضی یه درخواست رو داشته باشیم که سرور رو انتقال بده یه جای دیگه! در طول هفته چندین بار به صورت چند ساعتی شاهد دوون بودن انجمن هستیم !! حقیقتش ساعت 10 صبح بود که دیدم پیج رنک ها آپدیت شده و دوست داشتم به عنوان اولین نفر باشم که به کاربرا خبر میدم (از جایی که فقط توی این انجمن کم و بیش فعالیت می کنم) ولی متاسفانه تا عصر ساعت 4 هنوز انمن لود نمیشد و دیگر هیچ !

البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند ما به عنوان یه کابر معمولی یه پیشنهاد به ایشون میدیم .

دوستان امیدوارم این آپدیت براتون خوشحال کننده بوده باشه

در تکمیل صحبت امید عزیز عرض کنم انتقال سایت به سرور های داخلی خیلی روی سرعت لود اثر گذار بوده و هست و انتخاب خوبی بوده .

اتفاقا چند روز پیش شک کردم چرا اینجا اینقدر سریع لود میشه :D چک کردم دیدم سرور داخل هست...

ولی بهتره از میزبانی وب بهتری استفاده بشه (مثل هاست دی ال) چون امروز چند ساعتی مشکل دیتابیس بوجود اومده بود و کلاً سایت در دسترس نبود ...

لینک به ارسال

هاست من از این سالی ده تومنی ها هست.برای من مقدور نبود یه هاست خوب بگیرم.

با بدشانسی کامل مشکلاتی که به خاطر اشتباهات یک سایت ویرایش کننده وردپرس پیش اورد و قطعی امروز سرور سایتم رنکم صفر شد.این برای بار دوم بود که جریمه شدم.سال قبل هم درست موقع بروزرسانی گوگل سایتم دیداس کردن و سرور سایتمو ساسپند کرد.

لینک به ارسال

سامانه پرسش و پاسخ علمی دنوج: قبلا 1 - حالا 3

دنوج : قبلا 2 - حالا 2

روکش: قبلا 0 - حالا 0

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

download0098.com == 6

شاخای منو میبینین یا نه ؟

پی سی دانلود و پی سی ورلد با نزدیک به 10 سال سابقه رنکهای 5 و 4 دارن بعد این سایت 6 گرفته ؟؟؟؟

خدایا این گوگله بکش ...

لینک به ارسال

سایتهای ضعیف زیر پای سایتهای هزینه بالا له شدن.همیشه هم حق با پولداراست.

اونایی که حداقل ماهی 100 تومن فقط پول خرید بک لینک میدن.

لینک به ارسال

download0098.com == 6

پی سی دانلود و پی سی ورلد با نزدیک به 10 سال سابقه رنکهای 5 و 4 دارن بعد این سایت 6 گرفته ؟؟؟؟

خدایا این گوگله بکش ...

این که چیزی نیست دامین می شناسم سایتش اصلا لود نمی شه همش 10 تا لینک داره پیج رنک 9 داره

به این گوگل هم نمی شه اعتماد کرد

خود به خود مثلا می گه

حسن آقا 4

اقا محمود 0

علی اقا 1

محمد 8

سایتهای ضعیف زیر پای سایتهای هزینه بالا له شدن.همیشه هم حق با پولداراست.

اونایی که حداقل ماهی 100 تومن فقط پول خرید بک لینک میدن.

نه بابا اینجوریا هم نیست

ببین سایتی می شناسم که ماهی 800 هزار هزینه بک لینک می کنه کم نیستا پیج رنک 3 داره تازه

اما سایت خودم که یادم نمیاد براش حتی 1 لینک هم خریده باشم 4 شده

لینک به ارسال

download0098.com == 6

خدایا این گوگله بکش ...

من جا داره اینجا یک چیزو بگم

البته قبلش باس بگم فقط نظره ممکنه به درد خودم بخوره !

سایت هایی مثل پی سی دانلود

براشون الان فقط و فقط پول مهمه ! چون به حدی رسیدن که تلاششون فقط برای جلب رضایت مشتری برای موندن باشه و بس !

دیگه اینکه بخان قالب عوض کنند و یا عکس های بهینه شده بزارند اینا براشون مهم نیس !

سایت بزرگی مکثل میهن دانلود باورد کنید اگه کاربر بخاد یک سری تو شاخه هاش بزنه گم میشه ! و اوناهم بهتر میدونن اما دیگه حس و حال تعویض قالب و .. ندارن درنتیجه پیج رنک هم .....

لینک به ارسال

پیج رنک گوگل بعد از یک سال آپدیت نشدن دیروز آپدیت شد

ولی نامردیه واقعا سایت از یک شده سه

من چهار متصور بودم براش :(

جالبه! سایت شخصیم http://abbasian.org که چندتا مطلب بیشتر نداشت و یکی دوماه بیشتر نیست هم شده 3!!! :wacko:

لینک به ارسال

پیج رنک گوگل بعد از یک سال آپدیت نشدن دیروز آپدیت شد

ولی نامردیه واقعا سایت از یک شده سه

من چهار متصور بودم براش :(

جالبه! سایت شخصیم http://abbasian.org که چندتا مطلب بیشتر نداشت و یکی دوماه بیشتر نیست هم شده 3!!! :wacko:

من متوجه شدم که سرور تاثیر خیلی زیادی داره.سرور رایگان خارجی داشتم رنکم تا 3 رسوندم باهاش

لینک به ارسال

من متوجه شدم که سرور تاثیر خیلی زیادی داره.سرور رایگان خارجی داشتم رنکم تا 3 رسوندم باهاش

راست میگی ها! سایت شخصیم که با ده تا مطلب و دوماه افتتاح و روزی 70-80 بازدید رسیده 3، روی سرور ایرانه ولی سایت اصلیم که با 4000 مطلب (حدود 300-400 تا تولیدی) و روزی 10 هزار بازدید رسیده به سه، روی سرور المان هست!

البته من در این یک سال متوجه شدم که عدد پیج رنک هیچ تاثیری بر میزان ورودی گوگل نداره. بلکه عدد روزانه است که مبنای پیج رنک گوگله و اون مهمه که به ما نشون نمیده و این عددی که به ما نشون میده فقط برای دل خوش کردنه!

چون که الآن که رنک من شده 3، هیچ فرقی از نظر ورودی گوگل با زمانی که 1 بودم نکرده!

لینک به ارسال

راست میگی ها! سایت شخصیم که با ده تا مطلب و دوماه افتتاح و روزی 70-80 بازدید رسیده 3، روی سرور ایرانه ولی سایت اصلیم که با 4000 مطلب (حدود 300-400 تا تولیدی) و روزی 10 هزار بازدید رسیده به سه، روی سرور المان هست!

البته من در این یک سال متوجه شدم که عدد پیج رنک هیچ تاثیری بر میزان ورودی گوگل نداره. بلکه عدد روزانه است که مبنای پیج رنک گوگله و اون مهمه که به ما نشون نمیده و این عددی که به ما نشون میده فقط برای دل خوش کردنه!

چون که الآن که رنک من شده 3، هیچ فرقی از نظر ورودی گوگل با زمانی که 1 بودم نکرده!

قرار هم نیست تو نتایجتون تغییری داشته باشه

مبنای پیج رنک بر اینه که اگر شما و رقیبتون سطحتون مساوی باشه طبق رنک میاد بالاتر نشون میده

وگرنه سایتی رو سراغ دارم با 1 لینک ورودی رنکش 5 هست سایتش هم خوبه حالا لود نمی شه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...