رفتن به مطلب

سوال در مورد محدودیت در آپلود،کراپ کردن عکس هنگام آپلود و آلکسا ؟

پست های پیشنهاد شده

سلا من سه سوال داشتم و خیلی هم در انجمن شما جستجو کردم ولی اون چیزی که میخوام رو پیدا نکردم و مجبور شدم تاپیک بزنم‌،اگر تاپیک رو جای بدی زدم مدیران محترم تاپیک رو انتقال بدن

1. من یک افزونه یا کدی می خوام که هنگام آپلود کردن عکس در وردپرس اونو کراپ کنی ولی نه هر سایزی رو کراپ کنه مثلا عکس هایی که دارای رزولیشن بالای 1024x768 هست رو فقط کراپ کنه ؟ دلیل این کارمم چون سایتم روی سرورهای ایرانی هست برای کاهش پهناب باند نیاز دارم که حجم عکس ها را کم کنم و به این نتیجه رسیدم که تغییر سایز عکس خیلی کمک میکنه اگر تو این زمینه روشی بهتر هم می دونید راهنمایی کنید چون خیلی این موضوع حیاتی ، سایت ما تا الان چیزی حدود 4500 عکس آپلود کرده که روز به روز داره بیشترم میشه می ترسم پهنای باند کم بیارم چون روزانه 6000 تا 8000 تا بازدید داریم که بیشترم داره میشه

2. می خوام کاری کنم که نویسندگان سایت در آپلود کردن عکس یا هرچیزه دیگه محدودیت حجمی داشته باشند مثلا فقط بتونن حجم های زیر 600 کیلوبایت را آپلود کنند،همچین کاری امکانش هست ؟ الان محدودیت حجم آپلود 32 مگابایت هست

3.شاید اینجا جاش نباشه این سوال رو بپرسم ولی می خوام بدونم که چرا رنک آلکسای جهانی من داره بهتر و بهتر میشه ولی رنک آلکسای ایرانم هی داره بدتر و بدتر میشه ؟ آیا تغییر هاست تاثییر گذار بوده و زمان می بره که درست بشه ؟

اگر در این زمینه ها منو راهنمایی کنید ممنون میشم

با تشکر

لینک به ارسال

3.شاید اینجا جاش نباشه این سوال رو بپرسم ولی می خوام بدونم که چرا رنک آلکسای جهانی من داره بهتر و بهتر میشه ولی رنک آلکسای ایرانم هی داره بدتر و بدتر میشه ؟ آیا تغییر هاست تاثییر گذار بوده و زمان می بره که درست بشه ؟

تا جاییی که من می دونم رنک الکسا فقط بر اساس بازدید هست. خوب در جهان سایت شما نسبت به سایت های دیگه داره بازدید کننده بیشتری جذب می کنه و رتبش هم کمتر میشه ولی در ایران به نظرم چون رقابت بیشتر هست و سایت های فعال بیشتری نسبت به سایت وجود دارند رتبه سایتتون زیاد تغییری نمی کنه. برای اینکه رتبه ایرانتون هم بره بالا باید بازدید کننده ایرانی بیشتری هم جذب کنید که بدون تغییر ip وارد سایت شما بشوند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...