رفتن به مطلب

سئو سایت قدم به قدم

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه اساتید ...

عصری داشتم با یکی از اساتید خوب این انجمن صحبت میکردم ،صحبت در مورد سئو و بهینه کردن سایت بود. از ایشون پرسیدم کسی رو میشناسید که قالب سایت بنده رو تضمینی بهینه کنه؟! ایشون یه پاسخ بسیار زیبا و جالب داد!!! گفت خود شما، بهتره که خود شما دست به کار بشید و سایتتون رو بهینه کنید .........

سعی میکنم که این تاپیک رو خیلی جامع در بیاریم که دوستان همه به راحتی این کارها رو روی سایت خودشون پیاده کنن و جواب بگیرند...برای سهولت کار بهترین راه پرسیدن سوال تک تک هستش.....

سوال "1" : این همه سایت سئو و انالیز وجود داره (حداقل بالای 30 تا سایت خوب)، به نظر شما ما باید با کدوم یکی از اونها کار کنیم و به نتیجه دقیق برسیم ؟ (چه از نظر انالیز و چه از نظر سئو - خواهشا هر کی هر چی تو چنته داره رو کنه :D )

لینک به ارسال

البته تاپیک زیر هم که توسط شهاب نوشته شده هم بد نیست

http://forum.wp-parsi.com/topic/4613-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

سوال "1" : این همه سایت سئو و انالیز وجود داره (حداقل بالای 30 تا سایت خوب)، به نظر شما ما باید با کدوم یکی از اونها کار کنیم و به نتیجه دقیق برسیم ؟ (چه از نظر انالیز و چه از نظر سئو - خواهشا هر کی هر چی تو چنته داره رو کنه :D )

از نظر شخصی من با هیچ کدوم .خود شما با قوائد آشنا باشید اصلا نیاز نیست با آنلابن ها اسکن کنید و وقت بزارید و هدر بدید همین اما باز

www.chkme.com

www.freeseoscan.net

www.seositecheckup.com

لینک به ارسال

سوال "2" :

چرا بعضی از سایت ها رنک الکسای ایران ندارند مثل من

webhod.ir البته در الکسا هم ثبت نام کردم.

لینک به ارسال

به نظرم به دلیل بازدید کمی هست که دارید

چه ربطی داره اگه اینطوری بود چرا وبلاگ هایی که بازدیدشون ار من کم تره رنک ایران دارن!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...