رفتن به مطلب

نحوه تغییر پوسته بی بی پرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من پوسته trippress رو دریافت کردم ولی نمی دونم چه طوری باید نصب و فعالش کرد!

لطفا راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال

آدرس پوسته؟

در پوشه themes آپلود کنید

و از بخش نمایش در مدیریت فعال کنید

لینک به ارسال

من از افزونه بی بی پرس استفاده می کنم. به صورت مستقل نصب و راه اندازی نکردم

درود ...؛

برای تغییرات در استایل بی بی پرس ( بصورت افزونه ) می بایست وارد روت هاست خود شوید و فایل استایل افزونه رو تغییر بدید؛ ( در نسخه افزونه امکان نصب پوسته وجود ندارد. ).

آدرس فایل استایل در روت :

public_html/wp-content/plugins/bbpress/templates/default/css/bbpress-rtl.css
public_html/wp-content/plugins/bbpress/templates/default/css/bbpress.css

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

یه لوگو می خوام توی برای هدر قالبم قرار بدم اما نمی دونم چطوری

آدرسم اینه : www.chalesh.farasokhan.ir

من از طریق افزونه نصب کردم

لینک به ارسال

یه لوگو می خوام توی برای هدر قالبم قرار بدم اما نمی دونم چطوری

آدرسم اینه : www.chalesh.farasokhan.ir

من از طریق افزونه نصب کردم

پوسته را ویرایش و با تگ img تصویر را قرار دهید

لینک به ارسال

پوسته را ویرایش و با تگ img تصویر را قرار دهید

پارسای عزیز منم آخه افزونه بی بی پرس نصب کردم که خودش قالب داره و متاسفانه هیچ بخشی نداره که بشه بری و قالب را ویرایش کنی

لینک به ارسال

پارسای عزیز منم آخه افزونه بی بی پرس نصب کردم که خودش قالب داره و متاسفانه هیچ بخشی نداره که بشه بری و قالب را ویرایش کنی

سایتی که من دیدم از بادی پرس داره استفاده می کنه. پوسته شما از بادی پرس هست نه بی بی پرس.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

دوستان عزیز.

من افزونه بی بی پرس رو به برای انجمن سایتم نصب کردم اما نمیدونم چطوری میشه قالبش رو تغییر داد.اگر دوستان لطف کنن و یک روش واضح برای تغییر قالب بگن ممنون میشم چون خیلی وقت نیست که دارم با وردپرس کار میکنم و آشنایی چندانی باهاش ندارم

منتظر جواب بزرگواران هستم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان عزیز.

من افزونه بی بی پرس رو به برای انجمن سایتم نصب کردم اما نمیدونم چطوری میشه قالبش رو تغییر داد.اگر دوستان لطف کنن و یک روش واضح برای تغییر قالب بگن ممنون میشم چون خیلی وقت نیست که دارم با وردپرس کار میکنم و آشنایی چندانی باهاش ندارم

منتظر جواب بزرگواران هستم

plugins > bbpress> themes >default

پوسته اولیه را به اسم دیگری تغییر دهید. پوسته دلخواه خود را در قسمت پوسته های بی بی پرس آپلود کنید. اسم پوسته خود را به default تغییر دهید. یادتان هم باشد یک نسخه از پوسته را در قسمت پلاگینها داشته باشید. چون وقتی بی بی پرس را آپدیت می کنید تغییرات شما حذف خواهند شد.

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

plugins > bbpress> themes >default

پوسته اولیه را به اسم دیگری تغییر دهید. پوسته دلخواه خود را در قسمت پوسته های بی بی پرس آپلود کنید. اسم پوسته خود را به default تغییر دهید. یادتان هم باشد یک نسخه از پوسته را در قسمت پلاگینها داشته باشید. چون وقتی بی بی پرس را آپدیت می کنید تغییرات شما حذف خواهند شد.

ممنون از شما دوست عزیز.

من در ویرایش کدها مبتدی هستم و اطلاعات زیادی ندارم . اگر امکانش هست بیشتر در این مورد توضیح بدید.مثلا اینکه این مسیری که گفتید قسمت مدیریت سایتم باید برم یا سی پنل؟ و یا اینکه یک نسخه از پوسته را در قسمت پلاگینها داشته باشید یعنی چه؟ . . .

ضمنا من وردپرس رو به صورت افزونه نصب کردم

ممنو از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...