yaemamreza

فارسی کردن وردپرس

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من از هاست رایگان استفاده میکنم در نصب اتوماتیک نسخه 3.3.1 وردپرس که انگلیسی هست نصب میشه و خودش بصورت خودکار دیتابیس رو هم به کاربر وصل میکنه ولی من نسخه فاسی رو آپلود کردم ولی بلد نیستم دیتابیس رو از phpmyAdmin به کاربر متصل کنم در قسمت کانفیگ هم خطای پایگاه داده میده لذا مجبورم از همان نصب خودکار استفاده و سپس تز طریق مدیریت وردپرس به نسخه 3.7 آپدیت کنم ولی پس از آپدیت نیز وردپرس انگلیسی است چطور فارسی کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بهتر شما آموزش نصب وردپرس جستجو كنيد و قسمت ارتباط ديتابيس بخونيد كاره سختي نيست چند تا كليك هست .... !‌ جستجو كنيد ......

مگر نه فايل وردپرس فارسي بايد دانلود كنيد بعد فايل زبان رو اضافه كنيد به وردپرس انگليسي و معرفي كنيد بهش .....

/كه فك كنم واسه شما سخت تر باشه تا ي ديتابيس درست كنيد منطقي تر هم هست !‌

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساده ترین کار در وردپرس نصبشه در بخش مستندات وردپرس فارسی اموزش نصب در 5 دقیقه موجوده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قبلا باهاست های غیر رایگان سایت ساختم و نصب وردپرس رو بلدم ولی با هاست رایگان کار نکردم فقط در هاست رایگان در سی پنل پس از ساخت دیتابیس و کاربر نمیتونم دیتابیس رو به کاربر متصل کنم چون از طریق پی اچ چی مای ادمین هست و بلد نیستم در نصب اتوماتیک خودش اتصالات رو از پی اچ ی مای ادمین متصل میکنه ولی نسخه نصب اتوماتیک قدیمی و انگلیسی است و میخوام دستی نصب کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوشه language را از پکیج وردپرس فارسی در پوشه wp-content آپلود کنید

سپس این خط کد رو بعد از بخش تنظیم پرفیکس دیتابیس تنظیم کنید

define('WPLANG', 'fa_ir');

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط hamid.26
      سلام خسته نباشید ووکامرس فروشگاهم رو پیکربندی کردم اما دکمه ی افزودن به سبد خرید پایین محصولات نمیاد لطفاً کمک کنید بگید چطوری درستش کنم.
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//