رفتن به مطلب

درخواست نظر در مورد قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خیلی ممنون که وقت گذاشتید و به این پست اومدید بنده یک قالب رو بازسازی و ادیت کردم

در همین انجمن یک قالب معرفی شد که تقریبا شبیه قالبی هست که بنده ادیت کردم ولی این قالب خیلی مشکل داشت فانکشنش مشکل داشت به چند نفر رو زدم تا فانکشن رو درست کردند بعد که فانکشن درست شد دیدم کلا قالب مورد داره و خود کسی هم که منتشر کرده بود گفت که خودش ننوشته و فقط برداشته ادیت کرده و نتونست قالب رو درست کنه بنده یک قالب ساده رو به عنوان پایه قرار دادم و با استفاده از اون دوباره قالبی که مورد داشت رو باز سازی کردم با یکسری تغییرات

حالا می خواستم شما ها نظر بدید

از نظر سئو و بهینه سازی قالب و... کاملا افتضاح هست تازه ادیتش تموم شده خیلی داغون بود جفت قالب به همین خاطر فعلا به همین بازسازیش بیشتر نرسیدم

نظراتتون رو در مورد رنگش و تغییراتی که می تونه قالب رو قشنگ کنه بگید در ضمن 3 تا پست هست 2 تا پست اول زیاد مهم نیست پست مد نظرم پست اخریست قراره بقیه پست ها اونجوری باشه

در مورد فونتهاش هم نظر بدید ممنون می شوم خودم زیاد ذوق هنری ندارم همینجوری یک چیزی گذاشتم

یک نطری هم بدید برای بخش نظرات

اینم ادرس ariaie.ir

خیلی ممنون از کسانی که من رو در بهتر شدن قالبم کمک می کنند :wub:

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

سلام

توی نگاه اول با رنگبندی و در مرحله دوم با فونت ها ارتباط برقرار نکردم

کمی بی روح شده و بهتره یک مقدار روری همین موضوع که خیلی هم مهمه بیشتر کار کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...