رفتن به مطلب

چگونگی مدیریت فایل ها و تصاویر باز گزاری شده

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز اقا یه سوال چه طور میشه رو فایل های که کاربران آپلود میکنن مدیریت کرد چون معلوم نیست کی چی آپلود میکنه و از طرفی نمیشه رفت تمام وب سایت ها رو دونه دونهه چک کرد که چی آپلود میکنن

لینک به ارسال

ممنون پارسا جان اقا این ها هیچ کدوم اون کارو نمیکنن کلا یعنی من بخوام کل فایل های بارگزاری شده روزانه رو از مدیریت بررسی کنم نمیتونم ؟

لینک به ارسال

هم از پیشخوان و رسانه می تونید تایج را به ترتیب تاریخ سورت کنید و هم می شه کوئری براش نوشته شه

لینک به ارسال

ایمان عزیز سلام :دی اقا مثل این که پست منو متوجه نشدی ببین من میخوام تصاویر آپلود شده زیر وبلاگ هامو تو سایت اصلی مدیریت کنم که اگه عکس ... آپلود کردن بفهمم و حذف کنم :دی کل ماجرا از این قراره :)

لینک به ارسال

خوب من هم همین رو عرض کردم از پنل سوپر ادمین وارد پیشخوان و رسانه ها بشید می تونید تمام فایل های آپلود شده روی وبلاگ های زیر مجموعتون رو ببینید

(مگر اینکه توی این یکی دو ورژن تغییراتی داده باشند)

لینک به ارسال

خوب پس این کارو کردن چون نمیتونم ببینم :(

راه حلی چیزی شما بلد نیستید

لینک به ارسال

نه متاسفانه من خیلی با وردپرس شبکه کار نکردم

ولی یه جستنجویی می کنم اگر نتیجه داشت عرض می کنم

البته می دونم توابعی برای مدیریت حجم مجاز برای آپلود زیر شبکه ها هست ولی در اینمورد تابعی ندیدم

لینک به ارسال

جدیدا برداشتن این امکانو انگار قبلا بوده ممنون میشم اگه به نتیجه رسیدید اطلاع دهید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

به دلیل به نتیجه نرسیدن پست رو دوباره اوردم بالا از دوستان خواهش میکنم کمک کنن

لینک به ارسال

اینجا در مورد اشتراک گذاری همه رسانه ها یک کدی پیشنهاد داده اما در مورد چیزی که شما میخواین هنوز مطلبی پیدا نکردیم:

http://stackoverflow.com/questions/3202865/wordpress-3-multisite-with-same-medialibrary

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...