Hossienrn

قالب موزیک فوق العاده ریمیکس مخصوص وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

23.jpg

قالبی فوق العاده مخصوص وردپرس بوده که این قالب مخصوص سایت های موزیک بوده و دارای مدیا پلیر قوی و مدرن بوده و از سئو قوی پشتیبانی میکند.

این قالب با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا مانند جی کوئری ، اچ تی ام ال ۵،سی اس اس ۳ و آجاکس ساخته شده است.یکی از خوبی های این قالب این است که در مرورگر های اینترنت اکسپلورر به خوبی کار میکنند و به قالب صدمه نمیزنند.

24.jpg

قابلیت های این قالب زیبا

- دارای سئو قوی بوده

- از مدیا پلیر مدرن در قالب استفاده شده است

- از سیستم آجاکس در سیستم استفاده شده است

-قالبی واکنشگرا

- قابلیت تمام صفحه و بوت استریپ دارد

- دارای یکی از بهترین اسلایدر ها است

-دارای صفحه ۴۰۴

دارای صفحه گالری تصاویر

دارای صفحه آرشیو دسته ها بوده

- و ده ها امکان دیگر که با دیدن پیش نمایش متوجه میشوید

این قالب ۹۰ درصد از اینترنت اکسپلورر پشتیبانی میکند

پشتبانی:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بایگانی شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      سوالی که داشتم اینه من اخیرا کار روی یک قالبی رو شروع کردم که خب سایت سازنده اش اونو میفروخت ولی من توی یک سایت ایرانی اونو به صورت رایگان گرفتم. فک کنم یه جورایی کرکش کردن
      مشکلی که الان دارم اینه که توی کد سایتم اسم اون سایت فارسی دائما دیده میشه. متاسفانه به خاطر قوانین انجمن نمیتونم نه اسم قالب رو بیارم نه اسم سایت فارسی رو.
      حالا من برای مثال اسم اون سایت فارسی رو میگم "فلان پرس". مثلا اگه توی inspect به فونت متن هام نگاه می کنم اسم فونت رو نوشته "folanpress b Yekan"
      از این موارد بسیار توی قالبم هست و هر روز دارم تو جاهای بیشتر اسمشون رو میبینم.
      چجوری می تونم این اسم رو حذف کنم یا به نظرتون اصلا قالبم رو عوض کنم؟
      این مسئله رو برای چی اون سایت فارسی انجام داده روی Rank سایت خودش تاثیر داره؟

• توسط ashkan91
      با سلام وخسته نباشید
      همانطور که اطلاع دارید در بسیاری از سایتها از اشکال و نوشته های گرافیکی سبک یا کارتونی در قسمت های مختلف مثل بنر سایت و غیره استفاده میگردد خواستم بپرسم کسی نام برنامه ای که این طراحی را باهاش انجام میدن میدونه؟
       به عنوان نمونه به تصویر زیر توجه بفرمائید:
      با تشکر

• توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      سوالی که داشتم درباره شخصی سازی قالب سایتم است.
      در حال طراحی قالب سایتم هستم و از قالب publisher استفاده میکنم. در بعضی قسمت ها مثلا لوگوی سایت، اطراف آن Padding: 25px وجود داره. به فایل CSS قالب رجوع کردم و این عدد رو به 0px تغییر دادم و بعد از سیو مشکلم حل شد و padding اطراف لوگوی سایتم نبود. مشکل اینجاست که مثلا در تنظیمات قالب با استفاده از خوده ورد پرس و خوده ابزارهای قالب کافیه گزینه "ذخیره تنظیمات" رو بزنم تا همه چی دوباره برگرده و Padding مجدد بوجود میاد. این رو هم میدونم که اینها یک سری کد هستند که با زدن "ذخیره تنظیمات" اجرا میشن و اعدادی که دستی تغییر دادم رو مجدد با تنظیمات از پیش تعریف شده قالب رونوشت میکنن. حالا میخوستم بدونم راه حل چیه؟ این یکی از موارد بود. مثلا شاید بخوام هدر سایتم ارتفاع خاصی داشته باشه یا رنگ متنی رو جدا تغییر بدم. چه جوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
      سعی کردم توضیح واضح باشه اگه گویا نیست دوستان بفرمایند تا بیشتر توضیح بدم.
      ممنون و متشکر
    • توسط esmaeil.am
      سلام وقت بخیر من هر قالبی که نصب میکنم این ارور رو میده از فایل فانکشن و فقط خد 8 رو ارور میده مشکل از چیه دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
      Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/********/public_html/wp-content/themes/*********/functions.php on line 8