رفتن به مطلب

ایکن مخصوص برای هر پست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان قالب یه سایت دانلود هست که دارم طراحی میکنم ، یه مشکلی توش دارم ، کارفرما گفته برای هر پست یه ایکن مخصوص بذارم

مثلا پستهایی که برنامه هستند ، عکس یک سی دی

پستهایی که کتاب هستند ، عکس یک کتاب

من ایکن هاشو طراحی کردم ولی نمی دونم چطوری به وردپرس بفهمونم مثلا اگه پست نرم افزار بود و در دسته نرم افزار بود این آیکن سی دی و اگر کتاب بود ایکن کتاب رو نشون بده.

لطفا راهنمایی کنید...

ممنون

لینک به ارسال

با زمینه دلخواه می تونید این کارو انجام بدید همچنین می تویند برای اون بخش از کد زیر استفاده کنید و برای هر دسته یک استایل مجزا قرار بدید.

class="cat-<?php get_cat_ID( $cat_name ) ?>"

لینک به ارسال

مثلا کد زیر را داخل حلقه پست ها قرار بدید بعد با توجه به class ی که برای هر دسته نسبت به id اون دسته ایجاد میشه با css می تونید برای هر نوع پستی یک آیکون در نظر بگیرید.

<div class="cat-<?php get_cat_ID( $cat_name ) ?>"></div>

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

ممنون

من اینو باید در حلقه بذارم بعد تو مرورگر سورس صفحه رو ببینم بعد بیینم هر دسته چه ای دی یا دسته ای داره و بعد بهش استایل بدم ، درسته؟

لینک به ارسال

ممنون

من اینو باید در حلقه بذارم بعد تو مرورگر سورس صفحه رو ببینم بعد بیینم هر دسته چه ای دی یا دسته ای داره و بعد بهش استایل بدم ، درسته؟

بله. از داخل داشبورد وردپرس هم می تونید آی دی دسته ها را پیدا کنید

لینک به ارسال

درسته

مثلا ای دی نرم افزار 11 هست ، اینجوری میشه :

#11{
.........
}

یه چیز دیگه ، این کد شما رو دقیقا کجای حلقه قرار بدم! ;)

لینک به ارسال

فرق نمی کنه کجا قرارش بدید فقط داخل حلقه باشه. فقط به این توجه کنید که قبل از id دسته ها یک پیشوند قرار بدید چونکه id باید با حرف شروع بشه نه با عدد. مثل زیر

#cat-11{
.........
}

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...