رفتن به مطلب

مشکل افزونه دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام افزونه dl mirror counter رو نصب کردم حالا که بهش لینک می دم وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنی این ارور بالای سایت میاد

Warning

: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ariaieir/public_html/wp-content/plugins/wp-download-mirror-counter/wp-download-mirror-counter.php:112) in

/home/ariaieir/public_html/wp-content/plugins/wp-download-mirror-counter/wp-download-mirror-counter.php

on line

113

البته قبلش لینک فایل نمایش داده می شه بعد این ارور

لینک به ارسال

جستجو کنید:

Cannot modify header information

و بررسی کنید در صفحه چه چیزی چاپ میشود. جز خطا

لینک به ارسال

برای حل مشکل چه کاری انجام دادید؟

طبق اموزش هایی که دوستان گذاشته بودند فایل فانکشن و کانفیگ رو چک کردم مشکلی نداشت بعدشم دقیقا همون خطی که خطا می گفت از اونه رو چک کردم چیز خاصی نداشت

لینک به ارسال

اقا می شه بگید دقیق باید چیکار کنم من نمی تونم درست کنم الان فقط می دونم مشکلش با این کد هست

header('Location: '.$dllink);

لینک به ارسال

با نرم افزار notepad++ کلا فایل رو زدم که utf-8 with out BOM بشه جایگزین کردم بازم درست نشد جالب اینجاست دقیقا همین افزونه روی هاست دیگم درست کار می کنه اینجا درست کار نمی کنه

لینک به ارسال

می بخشید اسپم می دم ولی مجبورم باید پست رو بیارم بالا شاید کسی ببینه و کمکم کنه کارم گیره به خاطر همین یک افزونه

لینک به ارسال

1. توی فایل افزونه کارکتر های حروف فارسی نباید باشه

2. بعد و یا قبل از php فضای خالی نباید باشه

مثلا

<?php
....

?>
<?php
.....
?>

باید تبدیل بشه به

<?php
....
....
....
?>

افزونه را اگر از مخزن وردپرس دریافت کنید و خودتاون دستکاریش نکنید بعید این مشکلات را داشته باشه

در ضمن شما خیلی بیشتر از کاربران تازه وارد باید مراعات کنید و اسپم نفرستید

لینک به ارسال

1. توی فایل افزونه کارکتر های حروف فارسی نباید باشه

2. بعد و یا قبل از php فضای خالی نباید باشه

مثلا

<?php
....

?>
<?php
.....
?>

باید تبدیل بشه به

<?php
....
....
....
?>

افزونه را اگر از مخزن وردپرس دریافت کنید و خودتاون دستکاریش نکنید بعید این مشکلات را داشته باشه

در ضمن شما خیلی بیشتر از کاربران تازه وارد باید مراعات کنید و اسپم نفرستید

مشکل من اینجاست تمام کار ها رو انجام دادم بازم مشکل داره به افزونه هم دست نزدم جالب تر اینجا روی یک هاست کاملا درست کار می کنه روی دیگری کار نمی کند

لینک به ارسال

با قالب دیفالت چک کنید

با قالب دیفالت چک کردم بازم درست نشده جالب اینجاست با همین قالب تو هاست دیگر کاملا درست هست

لینک به ارسال

پس با سرورتون صحبت کنید یا دسترسی پوشه ها (پرمیشن ها) را چک کنید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:262]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:263]

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام

ببخشید دیر پاسه میدم

فایل ماژول رو باز کنید و دستور echo $dl_link; رو بصورت کامنت در بیارید یا حذف کنید .

قبل از دستور header میباشد .

موفق باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...