شاهین

جلوگیری از نمایش دیدگاه های تأیید نشده برای مشارکت کنندگان

14 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان عزیز،

من پیشتر این سوال رو در انجمن وردپرس فارسی مطرح کردم، اما جواب قابل قبولی دریافت نکردم.

برای کاربران ویژه سایت، نقش مشارکت کننده را در نظر گرفته ام که بتوانند در سایت مطالب خود را ارسال کنند، اما به دیدگاه های تأیید نشده یا حذف شده هم دسترسی پیدا می کنند.

برای جلوگیری از این موضوع چه کار باید کنم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ویرایش سطح دسترسی میتوانید از افزونه user-role-editor استفاده کنید (پارسی هست!)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قبلا افزونه Role Scoper رو نصب کرده بودم ولی این افزونه کار باهاش راحت تر هست.

چند سوال داشتم در مورد این افزونه:

من می خوام نقش مشارکت کننده رو به عنوان نویسندگان سایت در نظر بگیرم اما می خوام فقط بتونه مطلب رو بفرسته و به هیچ ابزار دیگه ای دسترسی نداشته باشه.یعنی مثل تصویر زیر فقط بتونه مطلب رو بفرسته.

52337788295197991452_thumb.jpg

در حال حاضر که این نقش رو فعال کردم(و همین طور در تصویر بالا می بینید)نویسنده به قسمت های زیر دسترسی داره:

همه نوشته ها

دیدگاه ها

خبر نامه

ابزار ها(البته این گزینه فقط نمایش داده میشه و هیچ ابزاری داخلش نیست)

چه کاری انجام بدم تا این گزینه ها برای نقش مشارکت کننده برداشته بشه؟تصویر زیر هم تنظیمات مربوط به این نقش در افزونه user-role-editor هست.

57743927754843593503_thumb.jpg

امکان این هست که level ها رو هم تغییر داد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیک گزینه "نمایش دسترسیها به فرم قابل درک" را فعال کنید

سپس گزینه‌های زیر را فعال کنید:

• حذف نوشته ها
  • ویرایش پستها
  • خواندن

و تست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از شما

این گزینه ها را فعال کردم ولی تاثیری نداشت.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ویرایش سطح دسترسی میتوانید از افزونه user-role-editor استفاده کنید (پارسی هست!)

از همین افزونه استفاده می کنم، اما همانطور که دوستمون هم اشاره کردن ظاهراً امکان ارسال مطلب با نمایش دیدگاه های تأیید نشده بهم وصله!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر می کنم باید تغییراتی در level ها صورت بگیره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای جلوگیری از دسترسی مشارکت کننده ها به بخش دیدگاه ها، سراغ ویرایش فایل زیر می‌رویم:

/wp-admin/edit-comments.php

کد زیر را پیدا می‌کنیم:

if ( !current_user_can('edit_post') )

و به صورت زیر تغییر می‌دهیم:

if ( !current_user_can('moderate_comments') )

ویرایش شده در توسط shahin
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درضمن این افزونه مشکلات زیادی داره و استفاده از اون رو به دوستان توصیه نمی کنم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
درضمن این افزونه مشکلات زیادی داره و استفاده از اون رو به دوستان توصیه نمی کنم.

اگر مشکلی دارد لطفا بیان کنید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مشکلی دارد لطفا بیان کنید؟

برایم پیش آمده که چندین بار دسترسی ها خود به خود تغییر کرده یا قفل شده.

ویرایش شده در توسط shahin
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برایم پیش آمده که چندین بار دسترسی ها خود به خود تغییر کرده یا قفل شده.

من یک سالی ازش استفاده کردم برای نمایش نگارش دمو افزونه‌ای

زمان تست به این مشکل برنخوردم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید تعداد اعضا و تنوع دسترسی هاشون انقدر نبوده که نشون بده.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا پارسا

ببخشید اگر بخوایم توی قسمت " مشارکت کننده " امکان ویرایش تاریخ نوشته رو به کاربران بدیم باید چیکار کنیم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behnamstar
      سلام و عرض ادب
      من یه سایت وردپرسی دارم که به تازگی تغییر دامنه روش انجام دادم که بعد ازینکار مشکل عجیبی اتفاق افتاده 
      من دامنه ی https://damane1.co m رو ریدایرکت کردم به https://damane2.co m الان اتفاقی که میفته دامنه 1 ریدایرکت میشه روی دامنه 2 
      ولی زیر دامنه ها ریدایرکت نمیشن 
      مثلا روی این لینک کلیک بشه (https://damane1.co m/linksite) باید این لینک باز شه (https://damane2.co m/linksite)
      ولی این لینکها جدا جدا باز میشن 
      فقط دامنه https://damane1.co m روی https://damane2.co m ریدایرکت میشه بقیه ی لینک ها همه جدا جدا باز میشن.
      ممنون میشم از دوستان کمک کنن 
      حتی به هاست پشتیبانی هم تیکت دادم ولی متوجه مشکل نشدن.
    • توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .
    • توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید
    • توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست