رفتن به مطلب

ظاهر لینک ارجاع به سایت منبع

پست های پیشنهاد شده

سلام ببینید من یه افزونه نصب کردم و در اخر پست ها هم منبع و لینکشو میزاره به این صورت هست عکسشو گرفتم پیوست کردم

الان اینجوری ظاهر خوبی نداره

و من میخوام ظاهرش تغییر کنه و تقریبا به این صورت بشه و به جای لینک به این صورت در بیاد

منبع خبر : متن کامل در منبع کلیک کنید

البته کدش رو در افزونه پیدا کردم این هست :

if($campagin['source_link'] == 'true'){
$content .= '<br />منبع خبر <a href="'.$permalink.'">'.$permalink.'</a>';
}

post-3832-0-33866900-1386692545_thumb.pn

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

تست کنید :

$content .= '<br />منبع خبر : <a href="'.$permalink.'">'متن کامل در منبع کلیک کنید'</a>';
}

لینک به ارسال

$content .= '<br />منبع خبر : <a href="'.$permalink.'">متن کامل در منبع کلیک کنید</a>';
}

لینک به ارسال

عالی شد ممنونم . فقط یک سوال دیگه

میشه سایت منبع داخل سایت خودم باز بشه؟؟ مثلا بالای صفحه باز شده که صفحه منبع هست اسم سایت خودم رو بنویسم

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

من توی اون آموزش دو برگه رو ساختم

اینو متوجه نشدم : خوب فرض می کنیم برگه اول را با نام news.php ذخیره کردید یک زمینه دلخواه برای مطالب خبری تهیه می کنید که آدرس منبع را در آن قرار دهید (توضیح افزونه feedwordpress این زمینه را با نام syndication_permalink ایجاد می کند )

زمینه دلخواه همونی هست که توی شماره سه مثال زدید و برای فیدوردپرس هست درسته؟:

<?php if(get_post_custom_values('news_permalink')) : ?>
<a href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/news.php?u=<?php $news_permalink = get_post_meta($post->ID, 'news_permalink', true); echo $news_permalink; ?>">مشاهده خبر </a>
<?php endif;?>

اگه اینطور باشه زمینه دلخواه من این هست که در داخل خود افزونه هست :

$content .= '<br />منبع خبر : <a href="'.$permalink.'">متن کامل در منبع کلیک کنید</a>';
}

و اگه قرار باشه زیمنه دلخواهی بسازیم که در فایل single.php قرار بدیم فکر کنم چیزی شبیه زمینه دلخواهی که شما دادین درست بشه حالا زمینه دلخواه برای افزونه wp-rss-poster چه کدی هست ؟

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

سئوالتون الان اینه که زمینه دلخواه برای افزونه wp-rss-poster چی هست؟

شما مگه زمینه افزونه خودتون رو ندارید؟

الان مشکلتون چیه صفحات عمل می کنند یا خیر؟

لینک به ارسال

با فید وردپرس تست کردم و کار کرد واقعا عالی بود خیلی جالب بود ممنون از زحماتی که میکشید

بعدش یک سوال وقتی تست کردم ادرس اینجوری شد

http://www.site.ir/wp-content/themes/name galeb/new.php?u=http://www.mehrnews.com/detail/News/2193178

اسم پوشه ها را کامل مینویسه اما توی دمو که داده بودین ادرس اینجوری نبود

راهی هست این wp-content/themes/name galeb/new.php

به یه چیز دیگه تبدیل بشه یا اصلا نوشته نشه

بله الان هم زمینه دلخواه برای افزونه wp-rss-poster میخوام

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

ببخشید دوباره این تایپیک رو بالا آوردم . احساس کردم اینو ندیدیدن. بله الان زمینه دلخواه برای افزونه wp-rss-poster میخوام

لینک به ارسال

برای مورد دوم در تایپیک دیگه مطرح کردید و پاسخ دادم

می تونید new.php را به روت سایت منتقل کنید

لینک به ارسال

برای مورد دوم در تایپیک دیگه مطرح کردید و پاسخ دادم

می تونید new.php را به روت سایت منتقل کنید

عذر میخوام اما برای زمینه دلخواه که تایپیک دیگه ای نزدم اونجا در مورد روی خط خبر بود اما درباره زمینه دلخواه فقط همینجا مطرح کردم

ایا برای wp-rss-poster میشه زمینه دلخواه درست کرد؟

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

اینو بلاخره تونستم کاری کنم که وقتی مشاهده خبر رو میزنم و سایت منبع در سایتم باز میشه . اما وقتی که میره سایت منبع ( سایت منبع در سایت خودم نمایش داده میشه) چرا بازدیدش حساب نمیشه سایت های دیگه رو که چک میکردم بازدیدش حساب میشد

لینک به ارسال

منظورم این هست اخر مطلب که نوشته شده "برای مشاهده متن کامل در منبع کلیک کنید" وقتی روش کلیک میکنم میره توی سایت منبع از آموزش هم استفاده کردم و سایت منبع در سایت خودم نمایش پیدا میکنه فقط یه مشکل هست این که قبل از این که روی گزینه "برای مشاهده متن کامل در منبع کلیک کنید" به فرض مثال امار بازدید سایتم 500 هست وقتی روی "برای مشاهده متن کامل در منبع کلیک کنید" کلیک میکنم و سایت منبع رو توی سایتم نشون میده اینجا بازدید برای سایتم رده نمیشه باید یکی بهش اضافه بشه و 501 بشه اما نمیشه . برای سایت های دیگه اضافه میشد . خدا کنه تونسته باشم منظورم رو خوب برسونم

لینک به ارسال

خوب اون صفحه جزو سایت وردپرسی شما محسوب نمی شه برای اینکه آمار اون صفحه با سایتتون یکی بشه

1. صفحه را به همان پوشه قالب منتقل کنید

2. قبل از همه کدهای صفحه وارد کنید

<?php
/*
* Template Name: news
*/
?>

3. قبل از بسته شدن تگ head در صفحه وارد کنید

<?php wp_head(); ?>

4. قبل از بسته شدن تگ body هم وارد کنید

<?php wp_footer(); ?>

5. برگه را ذخیره کنید

6. وارد پیشخوان شده از طریق برگه ها - افزودن برگه

برگه ای با قالب news منتشر کنید نشانی برگه منشر شده را در کدهای آموزش جایگزین نشانی برگه new.php کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

منظور شما از

برگه new.php همون

برگه news.php هست ؟

منظور استاد همین صفحه بوده news.php

لینک به ارسال

خوب اون صفحه جزو سایت وردپرسی شما محسوب نمی شه برای اینکه آمار اون صفحه با سایتتون یکی بشه

1. صفحه را به همان پوشه قالب منتقل کنید

2. قبل از همه کدهای صفحه وارد کنید

<?php
/*
* Template Name: news
*/
?>

3. قبل از بسته شدن تگ head در صفحه وارد کنید

<?php wp_head(); ?>

4. قبل از بسته شدن تگ body هم وارد کنید

<?php wp_footer(); ?>

5. برگه را ذخیره کنید

6. وارد پیشخوان شده از طریق برگه ها - افزودن برگه

برگه ای با قالب news منتشر کنید نشانی برگه منشر شده را در کدهای آموزش جایگزین نشانی برگه new.php کنید

ممنون از شما

این قسمت رو متوجه نمیشم

"2. قبل از همه کدهای صفحه وارد کنید "

تو کدوم صفحه?

"برگه ای با قالب news منتشر کنید نشانی برگه منشر شده را در کدهای آموزش جایگزین نشانی برگه new.php کنید "

بیشتر راهنمایی میکنید؟

لینک به ارسال

برگه news.php را به همون شکل گفته شده بسازید و کدی هم که گفته شد بگذارید در اولش و در پوشه قالب ذخیره کنید

بعد برید به پیشخوان - برگه ها ایجاد برگه و یک برگه جدید ایجاد کنید با قالب news بعد از انتشار نشانی برگه هم طبق آموزش پیش برید

من نکته مبهمی نمی بینم که توزیح بیشتر بخواد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...