• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
radansms

مشکل با برگه ها

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

نمی دونم این وردپرس با من لجه یا من باهاش لجم!

من برای سایتم چندتا برگه ساختم که تا امروز درست بود. اما امروز یک برگه ی دیگه ساختم و حالا وقتی وارد سایت میشم و روی یک برگه کلیک می کنم صفحه ی اصلی سایت دوباره باز میشه. نمی دونم چرا اینطوری شد! برگه ی تازه ای هم که ساخته بودم رو پاک کردم اما همچنان مشکل باقیست. حالا هر برگه ی جدیدی هم که میسازم همینطوره. چرا اینطوری شده؟

یه چیز دیگه. آیا امکانش هست من صفحه یا برگه ای بسازم که توی سایت عنوانش نمایش داده نشه و فقط با لینکی که من میدم کاربر وارد شه؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.