• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
m.Mosibat

افزونه ای برای دریافت اطلاعات از کاربر

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان عزیز من افزونه ای نیاز دارم که بشه اطلاعاتی مانند :

نام و نام خانوادگی

ایمیل

شماره موبایل

رو از کاربر بگیره و توی یه دیتابیسی چیزی بریزه که هروقت نیاز داشتم بتونم بهش دسترسی داشته باشم

بعد از ثبت اصلاعات از کاربر ؛ اگر یکی از فیلدها خالی باشه پیغام بده که فلان فیلد خالیه و باید حتماً پر بشه. و اگر شماره موبایل یا ایمیل ناقص یا با مشکل وارد بشن بازم پیغام خطا به کاربر بده

اگر هم همه چیز درست بود که یه پیغام موفقیت نمایش بده.

یه کد کپچای ساده هم داشته باشه که یه وقت اسپم زیاد نشه.

این فیلدها رو میخوام تویه یه پست یا برگه بزارم پس از اون نظر هم مشکلی نداشته باشه.

دوستان گشتم توی خزانه وردپرس افزونه ای پیدا نکردم

اگر کسی سراغ داره ممنون میشم راهنمایی کنه

اگر هم کسی از اساتید میتونه همچین چیزی رو برامون اوکی کنه لطفاً قیمت پیشنهادیش رو بگه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد آماده که با این مشخصات نیست اما می شه نوشت

فکر نکنم نوشتن من براتون مقرون به صرفه باشه منتظر باشید اگر از دوستان کسی اعلام آمادگی نکرد پیام خصوصی بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست