رفتن به مطلب

راهنمایی برای بهینه سازی و کاهش زمان لودینگ سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان :

لطف به نتایج زیر یه نگاهی بندازید : اولی سایت خودمه و دومی سایت گیم اسپات .

http://gtmetrix.com/reports/guard3d.com/lw1pRJEH

http://gtmetrix.com/reports/gamespot.com/paKbAImp

سایت گیم اسپات 4 مگ حجم داره ! اما درعرض 7 ثانیه لود میشه ! اما سایت من 2 مگ حج داره و 54 ثانیه لودش طول میشکه !

1- مشکل از برنامه نویسی سایته ؟ مشکل از سرور سایته ؟ مشکل از افزونه هاست ؟ مشکل از سیستم وردپرسه ؟! مشکل از کجاست ؟! میشه راهنماییم کنید ؟

2- تو قسمت Recommendation که زیر مجموعه Page Speed هست ، خیلی چیزا از جمله : Specify image dimensions ، Leverage browser caching / Enable gzip compression / Combine images using CSS sprites / Enable Keep-Alive / Serve scaled imagesو .... رو با رنگ قرمز نشون داده . سوالم اینه که :

الف : چه طوری میشه اینا رو سبز کرد ؟

ب : اصلا مهم هستن ؟ اگر قرمز باشه یعنی خطا ؟ یا اینکه صرفا یه گزارش از ساته ما هست ؟

پ : برای بهبود Page Speed Grade باید چیکار کرد ، اصلا مهم هست یا خیر ؟

دوستان خواشا یه راهکار فنی بدید . من اصلا با وردپرس تا حالا کار نکردم و ئاقعا نمیدونم چه طوری میشه تو وردپرس این ها رو برطرف کرد .

لینک به ارسال

سلام

قوانین را بخونید و تایپیک را با نام مرتبط با موضوع ایجاد کنید

سرعت لود صفحه به عوامل متعددی بستگی داره نمی شه به یک آیتم مرتبطش کرد اما مهمترین اصل قدرت هاستینگ و اینترنت کشوریه که هاست روش سوار که مقام اول مال اسرائیله و بعدش امریکا و بعد هم انگلیس و آلمان و ... و فکر کنم یکی به آخر یا آخری ایران باشه

نوع سرویس هم به همون اندازه یا شاید بیشتر تاثیر داره در صورتی که سخت افزارهاشون یکسان باشند سرویس های مشترک به هر اندازه تعداد اشتراکشون بالا بره ضعیف تر می شند و سرویس های مجازی و اختصاصی قوی ترند و با تقویت رم و سی پی یو می شه هر کدوم از این سرویس ها رو تقویت کرد

مورد بعدی هم ترافیک و باید دید در زمان لود چند درخواست لود دیگه همزمان ارائه شده باشه

....

کد نویسی و افزونه ها هم بی تاثیر نیستند

سرعت لود سایت به طور مستقیم تاثیر چندانی در سئو نداره ولی با توجه به اینکه توان سایت را در جذب و نگهداری کاربر بالا می بره به طور غیر مستقیم باعث رشد چشمگیر سایت در موتورهای جستجو می شه

بحثی را در این تایپیک به خاطر عنوانش ادامه نخواهم داد

لینک به ارسال

سلام

قوانین را بخونید و تایپیک را با نام مرتبط با موضوع ایجاد کنید

سرعت لود صفحه به عوامل متعددی بستگی داره نمی شه به یک آیتم مرتبطش کرد اما مهمترین اصل قدرت هاستینگ و اینترنت کشوریه که هاست روش سوار که مقام اول مال اسرائیله و بعدش امریکا و بعد هم انگلیس و آلمان و ... و فکر کنم یکی به آخر یا آخری ایران باشه

نوع سرویس هم به همون اندازه یا شاید بیشتر تاثیر داره در صورتی که سخت افزارهاشون یکسان باشند سرویس های مشترک به هر اندازه تعداد اشتراکشون بالا بره ضعیف تر می شند و سرویس های مجازی و اختصاصی قوی ترند و با تقویت رم و سی پی یو می شه هر کدوم از این سرویس ها رو تقویت کرد

مورد بعدی هم ترافیک و باید دید در زمان لود چند درخواست لود دیگه همزمان ارائه شده باشه

....

کد نویسی و افزونه ها هم بی تاثیر نیستند

سرعت لود سایت به طور مستقیم تاثیر چندانی در سئو نداره ولی با توجه به اینکه توان سایت را در جذب و نگهداری کاربر بالا می بره به طور غیر مستقیم باعث رشد چشمگیر سایت در موتورهای جستجو می شه

بحثی را در این تایپیک به خاطر عنوانش ادامه نخواهم داد

اول از همه بابت پاسختون ممنونم . دوم از همه نمیتونم تایپیک ویرایش کنم که عنوان و تغییر بدم . سوم اینکه بهتر از این عنوان به ذهنم نرسید . حالا چند تا سوال میپرسم : اگر دوست داشتید با توجه به چیزی که گفتم تو همین خط ، جواب بدید .

سرویس های مجازی دقیقا چه تفاوتی با سرویس معمولی دارن ؟

اون خطاهایی که تو لینک پستاول هست ف اصلا نیازی هست برطرفش کنیم ؟ اگر برطرف بشه سرعت لود تغییری میکنه ؟

از کجا میشه فهمید قدرت و سرعت واقعی یه سرور چه قدره ؟ اگر سرور اشتراکی باشه ف نمشیه مگه رم و .. رو ارتقا داد ؟

الان درخواست های سایت من بالای 100 هست . اگر اینا کم بشن ، سرعت لود کاهش پیدا میکنه ؟

لینک به ارسال

برای هر بخش توضیح داده شده

شما باید تعداد درخواستها رو کم کنید

سرویس مجازی منابع رو به صورت اختصاصی برای شما دارند اما به صورت مجازی (virtual machine)

سرعت لود به هر حال با بهینه‌سازی بالاتر میرود

سرورها متفاوت هست. قبل از خرید باید از افرادی که قبلا خرید داشته‌اند پرس‌وجو کنید

هاست اشتراکی خیر نمیشه تغییر سخت‌افزاری داشته باشد. اما پلنهای هاست اشتراکی متفاوت هست

درخواستهایی که به سایت داده میشوند تاثیرگذار هست

لینک به ارسال

برای هر بخش توضیح داده شده

شما باید تعداد درخواستها رو کم کنید

سرویس مجازی منابع رو به صورت اختصاصی برای شما دارند اما به صورت مجازی (virtual machine)

سرعت لود به هر حال با بهینه‌سازی بالاتر میرود

سرورها متفاوت هست. قبل از خرید باید از افرادی که قبلا خرید داشته‌اند پرس‌وجو کنید

هاست اشتراکی خیر نمیشه تغییر سخت‌افزاری داشته باشد. اما پلنهای هاست اشتراکی متفاوت هست

درخواستهایی که به سایت داده میشوند تاثیرگذار هست

در خواست ها رو چه طوری باید کم کرد ؟ کلا در خواست ها همون تصوایر و پست های سایته ؟ یعنی با کاهش تعداد مطالب تو هر بخش در قالب صفحه اصلی ، درخواست ها م میشن ؟

هنوزبه جواب این سوالم نرسیدم که سایت گیم اسپات با حجم 4 مگ چرا تو 7 ثانیه لود میشه !؟ اما سایت من با 1.5 مگ در عرض 1 دقیقه ! چه چیزی دقیقا تو این لود تاثیر گذاشته ؟! که منم همون کار و انجام بدم .

لینک به ارسال

کویری‌ها

فایلها

تعداد مطلب٬ دسته‌ها٬ تگها تاثیرگذار هستند

شما هم اگر سرور خوبی استفاده کنید این طور میشه + بهینه‌سازی پوسته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...