رفتن به مطلب

منوی اکوردئون برای موضوعات

پست های پیشنهاد شده

سلام . من از یه منوی اکوردئون برای موضوعات استفاده کردم و بعدش موضوعات رو فراخوانی کردم .

وقتی روی موضوع اصلی کلیک میکنم تا میخاد باز بشه میره به لینک موضوع . <_<

میشه راهنمایی کنید ؟

یا اگر منوی سازگاری داری برای دانلود قرار بدید .

فقط من نمیخام از افزونه استفاده کنم.

لینک به ارسال

معمولا این اتفاق ها زمانی می افته که در لود اون آکاردئون تاخییری وجود داره یا یک باگ خاصی وجود داره ... اما در کل منوی آکاردئون منظورتون منوهای Drop Down هستش یا نه فرق داره ؟!! اگر منظورتون منوهای حالت DropDown هستش شما به راحتی میتونید این منو ها رو با کدهای CSS طراحی کنید و نیاز به هیچ افزونه خاصی نیستش ...

لینک به ارسال

اگر آنلاینه نشانی بگذارید و الا این کد را با مشخصات منو ست کنید ببینید جواب می ده یا نه

$(document).ready(function() {
$(".acardeonMenu a").filter(function() {
var $cls = $(this).attr("class");
var $href = $(this).attr("href");
var $title = $(this).attr("title");
var $txt = $(this).attr("txt");
$(this).replaceWith('<a href="#" title="'+$title+'" class='+$cls+'" >'+$txt+'</a><a href="'+$href+'">پیوند به دسته </a>');
})
})

لینک به ارسال

ببینید آموزش زیر به کارتون میاد:

http://alimir.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%85%d9%86%d9%88-%d8%a2%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af%d8%a6%d9%88%d9%86/

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگر آنلاینه نشانی بگذارید و الا این کد را با مشخصات منو ست کنید ببینید جواب می ده یا نه

$(document).ready(function() {
$(".acardeonMenu a").filter(function() {
var $cls = $(this).attr("class");
var $href = $(this).attr("href");
var $title = $(this).attr("title");
var $txt = $(this).attr("txt");
$(this).replaceWith('<a href="#" title="'+$title+'" class='+$cls+'" >'+$txt+'</a><a href="'+$href+'">پیوند به دسته </a>');
})
})

از این کد کجا استفاده کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...