• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
goldenflower

مشکل فایل های ضمیمه بعد از تعویض هاست

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

روی هاست جدیدم وردپرس نصب کردم و مطالب رو از طریق فایل xml ایمپورت کردم و پوشه فایل های ضمیمه رو در هاست دستی کپی کردم. از لحاظ درج تصاویر در مطالب مشکلی نیست و لود میشن ولی تو قسمت کتابخانه چند رسانه ای پیشخوان قابل مشاهده نیستند! باید چیکار کنم؟

ویرایش شده در توسط goldenflower
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست گرامی؛

نسخه وردپرس شما چی هست و آیا افزونه جلالی یا wp-persian رو نصب دارید؟ اگر دارید مشکل از این افزونه‌هاست. من هم سایتم همینطوره..( والبته خیلیای دیگه! : تاپیک مربوط) اما مشکل زیادی ایجاد نکرده فقط کتابخانه چند رسانه ای رو الکی خالی نشون میده ولی وقتی میخوای تصویر وارد نوشته کنی(از طریق افزودن پرونده‌ی چندرسانه‌ای) کتابخونه رو کامل نشون میده!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه مشکل از جلالی نیست!! ظاهرا درست منظورم رو نرسوندم!

من یه اکسپورت گرفتم به صورت xml. و روی هاست جدیدم وردپرس نصب کردم. و با افزونه ایمپورت ، مطالب رو از طریق فایل xml وارد کردم. خب طبیعیه که تصاویر منتقل نشن! حالا من به صورت دستی پوشه فایل های آپلود شده رو در هاست جدید کپی کردم. و تصاویر درون مطالب سایت نمایش داده میشوند ولی در کتابخانه نیستند.

حالا راهی هست بشه اطلاعات این تصاویر رو وارد کرد تو کتابخانه؟ آیا اطلاعات تصاویر کتابخانه در قسمت خاصی از دیتابیس ذخیره میشن؟ کدوم تیبل؟ چون اگه تو بخش خاصی باشه میتونم از دیتابیس قبلی منتقل کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید ^_^

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان بالاخره مشکلم رو حل کردم :) اینجا میگم تا در آینده اگه کسی به این مشکل برخورد کرد بتونه در انجمن جوابشو پیداکنه B)

برای جلوگیری از چنین مشکلی اول باید پوشه فایل های آپلود شده را منتقل کنید به هاست جدید و هنگام درون ریز از طریق xml هم این گزینه رو تیک بزنید Download and import file attachments تا فایل ها به کتابخانه برگرده!

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت :lol:

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری