• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
MJP

مشکل 404 شدن دسته های سایت

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

یه مشکلی برای دسته بندی های سایتم هست.

اگر از توی خود سایت روی یکی از دسته ها کلیک کنم وارد دسته میشه و مشکلی نداره. اما اگر همون لینک رو کپی کنم و توی مرور گر پیست کنم (یعنی از توی سایت روی لینک کلیک نکنم) دسته 404 میشه.

ممنون میشم در حل کردنش کمک کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر هر دو آدرس دقیقا مثل هم باشند نباید صفحه 404 بیاد حتما یک جای کار ایراد داره. شما دوتا آدرس که می بنید مشکل دارند را قرار بدید تا چک کنیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس ها دقیقا مثل هم هستن ولی اگر از توی سایت روی لینک کلیک کنی کار میکنه اما اگه مستقیم توی مرورگر پیست کنی کار نمیکنه

http://1danesh.ir/%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل به خاطر استفاه از زبان فارسی در لینک ها پیش میاد. من هم قبلا این مشکل را داشتم و دیگه سعی می کنم از زبان فارسی برای لینک ها استفاده نکنم به نظرم شما هم استفاده نکنید بهتر باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل به خاطر استفاه از زبان فارسی در لینک ها پیش میاد. من هم قبلا این مشکل را داشتم و دیگه سعی می کنم از زبان فارسی برای لینک ها استفاده نکنم به نظرم شما هم استفاده نکنید بهتر باشه

به هر حال برای رفع این مشکل باید راه حلی باشه، ضمنا فکر نمیکنم به خاطر فارسی بودن باشه چون اگر مربوط بود کلا لینک رو نباید بالا میاورد ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

به هر حال برای رفع این مشکل باید راه حلی باشه، ضمنا فکر نمیکنم به خاطر فارسی بودن باشه چون اگر مربوط بود کلا لینک رو نباید بالا میاورد ;)

من دقیق نمی دونم مشکل از چیه فقط اینو می دونم که وقتی روی لینک کلیک کنید خود مرورگر لینک را باز می کنه و هیچ تغییری داخل انکودینگ لینک فارسی ایجاد نمیشه ولی وقتی که لینک را کپی می کنید یک سری تغییراتی هر چند کوچک داخل انکدینگ لینک فارسی مطابق با زبان مرورگر یا زبان سیستم عامل ایجاد میشه که اون لینک را به صفحه 404 می فرسته.

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس ها دقیقا مثل هم هستن ولی اگر از توی سایت روی لینک کلیک کنی کار میکنه اما اگه مستقیم توی مرورگر پیست کنی کار نمیکنه

http://1danesh.ir/%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/

از داخل سایت نشانی از طریق کش مرورگر باز می شه احتمالا سایتتون مشکل داره کمی صبر کنید و دوباره چک کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از داخل سایت نشانی از طریق کش مرورگر باز می شه احتمالا سایتتون مشکل داره کمی صبر کنید و دوباره چک کنید

کش رو خالی کردم، با مرورگر های دیگه هم تست کردم، مشکلی از این بابت نبود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تمام دسته‌ها چنین مشکلی نیست

و همیشگی هم نیست

در چند تست مشکل داشت

اما بعد از چند لحظه تست دوباره مشکلی نبود

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب حالا به نظرتون مشکل از چه چیزی میتونه باشه؟ چون دسته ها برای یه سایت چیز مهمی هست و نمیشه همینطور از کنارش رد شد.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلاتی که دائمی نیستند معمولا مربوط به یکپارچه نبودن سرور می شند یا پایین بودن تایم اوت که ترافیک رو نتونه تحمل کنه

گاهی هم به خاطر استفاده از سرورهای ابری

البته ممکنه کد نویسی صفحه هم مشکلاتی داشته باشه که باعث بشه گاهی سایت به تایم اوت بخوره

یعنی در واقع سرور کارش رو درست انجام می ده ولی علت قطعی باز رسیدن به تایم اوت سروره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آها عذر میخوام فراموش کرده بودم.

متاسفانه اون اوایل به دلیل اینکه نمیدونستم از افزونه WP No Category Base - WPML compatible استفاده کردم که احتمال میدم از اون باشه، ولی خوب دیگه نمیتونم غیرفعالش کنم چون همه لینک هام آدرسشون تغیر میکنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری