medil0ne

اضافه کردن تبلیغات

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقت بخیر

بنده نیاز دارم به چند خط کد که بتونم طبق این چیزی که توی عکس می‌بینید تبلیغات اضافه کنم.

یعنی در قسمت کنار هدر یک بنر 60 در 468

در قسمت بالای پست اول سه بنر 60 در 468 و یکی بنر 120 در 240 در کنارشون.به شکلی که در تصویر نشون داده شده.یعنی فضای خالی و اضافه‌ای باقی نمونه.

و در قسمت سایدبار دو تا تبلیغ 120 در 240. که بتونم در ابزارک یا در کد‌های خود قالب بگذارمش.

ممنون می‌شم هم‌چین کد‌هایی در اختیار بنده قرار بدین.

در واقع کدش رو خودم می‌دونم.اما این‌که به این شکل کنار هم قرار بگیرن و به شکلی که در تصویر می‌بینید در بیان رو نمی‌دونم باید چه کنم.

البته در انتها لازمه بگم که اگر افزونه‌ی ادز منیجری هم سراغ دارید که این کار‌ها رو بتونه برای من بکنه، بازم خوبه.اما کد بهتر خواهد بود. مرسی

http://cketab.com/

عکس:

97512375648744963859.jpg

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تبلیغهای پایین شما میتونید 4 تا div ایجاد کنید و با خاصیت float اونها رو کنارهم قرار بدید

اگر هم میخواهید اونها رو داینامیک کنید و از طریق ادمین هر بار تبلیغ رو عوض کنید به نظر من باید اونها رو سایدبار کنید بعد افزونه ای جهت افزودن عکس فعال کنید و از طریق ابزارکها افزونه رو برای اون قسمت فعال کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تبلیغهای پایین شما میتونید 4 تا div ایجاد کنید و با خاصیت float اونها رو کنارهم قرار بدید

اگر هم میخواهید اونها رو داینامیک کنید و از طریق ادمین هر بار تبلیغ رو عوض کنید به نظر من باید اونها رو سایدبار کنید بعد افزونه ای جهت افزودن عکس فعال کنید و از طریق ابزارکها افزونه رو برای اون قسمت فعال کنید

سلام

ممنون از پاسختون.

براتون پیام خصوصی هم دادم.

همین کار‌هایی که فرمودین رو اگر لطف کنید برای بنده انجام بدین ممنون می شم.

و البته هزینه‌ش رو هم تقدیم می‌کنم.

اگر دوستان دیگه هم انجام می‌دن، هزینه‌ش رو تقدیم خواهم کرد.

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه banner manager رو هم ببینید شاید به کارتون اومد .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی نیست که این کد رو برای بنده بنویسه.

هزینه‌ش رو تقدیم می‌کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا اطلاعات اکانت ورود رو به من بدید نگاه کنم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از float برای تعیین مکان در سایدبار استفاده کنید

یا از جدول استفاده کنید

<table>
<tr>
<td>1</td>
<td>2</td>
</tr>
</table>

<table>
<tr><td rowspan="4">1</td><td>2</td></tr>
<tr><td>2</td></tr>
<tr><td>2</td></tr>
<tr><td>2</td></tr>
</table>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از float برای تعیین مکان در سایدبار استفاده کنید

یا از جدول استفاده کنید

<table>
<tr>
<td>1</td>
<td>2</td>
</tr>
</table>

<table>
<tr><td rowspan="4">1</td><td>2</td></tr>
<tr><td>2</td></tr>
<tr><td>2</td></tr>
<tr><td>2</td></tr>
</table>

سلام

آیا ممکنه این کار‌ها رو خودتون انجام بدین و برای من یک ادز منیجر درست کنید در اون جاهایی که عرض کردم؟

همون‌طور که گفتم هزینه‌ش رو پرداخت می‌کنم.

واقعا بهش نیاز دارم.

ممنون می‌شم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث هزینه -> بخش خرید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط abolfazl
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      ما یک گروه تبلیغاتی با تجربه و نام آشنا هستیم که قصد فروش جایگاه های تبلیغاتی خاص خودمون رو به تعداد محدود (حد اکثر 10 سایت با موضوعات مختلف) داریم
      تاثیرگذاری این روش و به شما کاملا تضمین میدیم، این روش تبلیغاتی کاملا اصولی و پر قدرت هست و بنا به کمیت و کیفت کار قیمتش با تخفیف ویژه برای اعضای وب هاستینگ 750 هزارتومن هست (توان این پکیج اینقدر بالاست که زمانی قصد ادامه همکاری نداشته باشید سایتتون بشدت افت میکنه... این پکج فقط برای وب سایت هایی که درآمد خاص خودشون و دارند وموضوعشون کاملا رقابتی هست مناسب هست)
      ما در این پکیج و این شیوه تبلیغاتی از هر نوع سایت با یک شرکت کار خواهیم کرد(یعنی یک هاستینگ، یک فروشگاه ، یک سایت با موضوعات مختلف و...) مجموعا حداکثر ده سایت

اگر صاحب یک کسب و کار معتبر هستد و قصد پیشرفتشو دارید حتما با همکاری کنید (این پکیج فوق العاده ارزشمنده)

قبل از تماس با شرکت های گردن کلفت ایرانی، ترجیح میدادم با شما عزیزان کارکنم

برای همکاری تمام اطلاعات وب سایت شرکت و نمونه کار ها او شماره تماس ارسال میشه

ولی تایید همکاری با ماست و ممکنه سایت شما مورد تایید قرار نگیره ...
      قبل از هرچیزی آدرس وب سایتتون و برامون ارسال کنید
      در پیغام خصوصی برامون بفرستید یا همینجا آدرس سایت و ارسال کنید جوابگو هستم
      لطفا بشدت از تغییر موضوع تاپیک خودداری کنید
    • توسط Hamedgh
      سلام 
      من قصد دارم بین هر چند نمایش پست از مطالب صفحه اول یک برگه یا شبیه آن بعنوان تبلیغاتی ایجاد کنم 
      مثلا چند برگه آماده کردم که درش تبلیغات هست و میخوام مثلا یکیش در بین پست 1 و دو قرار بگیره و بعدیش در بین پست 5 و 6 !
      شبیه کاری که به عنوان مثال در سایت دانلود ها انجام شده 
      چطور باید این کار رو انجام بدم؟
    • توسط unid_user
      دوستان سلام
      کسی میدونه گذاشتن تبلیغات بازاریابی اینترنتی میتونه برای سئو سایت ضرر داشته باشه مثلا بازاریابی اینترنتی که میزبان فا گذاشته یه عکس و میزاری تو سایت و بعد لینک حساب خودتو میدی به عکس
      اینجوری میتونه رتبه سایت و خراب کنه؟
      سپاس
    • توسط 11057
      بنده  قصد دارم در کنار  نوار سایت(قسمت ابزارک ها) یه لیست ثبت نام قراربدم که برام عکس ارسال کنن و فقط بنده و اون شخص عکس های ارسالی رو ببینه
      هرکس هم با یه حساب کاربری وارد شه و ارسال کنه.
      چکار کنم؟؟
    • توسط GMan
      عرض سلام و خسته نباشی
      خلاصه میگم که وقتتون گرفته نشه
      یه سایت موزیک داریم؛ بازدیدش بد نیست(رو به رشده)؛ الکساش مرتب داره کم میشه؛ گذاشتن پاپ آپ واقعا آزار دهندست و اعصاب خرد کن؛
      یه ایده درست و حسابی می خوایم واسه تبلیغاتش

پیشاپیش از نظراتتون ممنون