Mesmaili

کد های دلخواه در <هد> </هد>

51 پست در این موضوع قرار دارد

درود :دی

ببخشید ، من میخوام توی هد فالب ادامه مطلبم ، یه چند خط کد اضافه کنم.

و برای پر کردنش هم از زمینه دلخواه استفاده کنم ، امکان پذیر هست؟

برای اینکه فقط کدها توی ادامه مطلب باشن میدونید باید چیکار کرد؟

سپاس.

تست کردم ، متاسفانه توی هد کار نکرد ! :دی باید چه کرد دوستان؟

امیدوارم این ها اسپم نباشه !

ظاهرا با <meta .............' /> مشکل داره !:دی

امیدوارم راهی باشه ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدهاتون چیه

چرا لازمه فقط توی ادامه مطلب باشند چون کدهای بخش <head> در صفحه قرار نیست دیده بشند و فقط رابط های صفحه با تنظیماتشند و این کد ها با کد <div class="header"> یا در نسخه های جدیدتر <header> خیلی فرق دارند

کاری می خواهید با یک دستور if و شرطی کردن شدنیست ولی بهتره اول مشکل را کامل مشخص کنید تا به مسائل بعدی نخورید

در ضمن کدهای <meta> معرف های سیستم به ربات های مختلفند و هرکدام به نوعی وظیفه ای مهم را دارند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس از پاسخگویی شما.

برای مثال من میخوام همچین متایی داشته باشم درون هد :

<meta property='og:type' content='<?php echo $cont; ?>' />

من این رو میذارم اما زمینه دلخواه رو نمیگیره ! و

<meta property='og:type' content=' ' />

رو نشون میده

حالا حتما ادامه مطلب هم نبود ، نبود. اگر برای دسته ی خاصی هم بشه خوبه. اگر نه که کلی بشه ، مسئله ای نیست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد

$cont; چه تعریفی داره و وقتی شما زمینه ی دلخواه تعریف می کنید یعنی در محدوده پست براش تعریف می گذارید و کد مورد نظر رو باید توی حلقه استفاده کنید یعنی در محدوده ای که در فایل های single.php و page.php و .... برای متن پست ها تون تعریف می شه ازم بر بیاد

اگر تعریف این زمینه رو بدونم شاید کمک بیشتری ل

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای شبکه های اجتماعیه !

مثلا کاور پست مورد نظر.

عکس

فایل صوتی

تصویری

متن

و...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کدها را در داخل حلقه بگذارید

<meta property="og:type" content="<?php the_category(', ') ?>" />
<meta property="og:image" content="<?php the_post_thumbnail(); ?>" />
<meta property="og:site_name" content="<?php the_title(); ?>"/>
<meta property="og:description" content="<?php the_excerpt();?>" />

عکسی که به عنوان تصویر شاخص دارید عکس کاور پست می شود

اگر فقط در ادامه مطالب می خواهید به سراغ single.php رفته دنبال

<?php endwhile; ?>

بگردید و کدهای بالا را قبل از آن قرار دهید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس.

خوب برای فایل صوتی تصویری و متن چی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کدها هر بخشی از پست را که در بخش چکیده متن وارد کرده باشید به عنوان خلاصه ی آن شناخته عکسی را که تصویر شاخص تعیین شده کاور نموده نام پست و موضوع ارسال را هم از خود پست می گیرند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاسگذارم ، تست میکنم و خبرشو میدم.

:x

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو سینگلِ من همچین کدی نیست !:دی

اون کد رو توی هدر میذارم ، مشکلی نیست ( هد )

الان پس

<meta property='og:title' content='<?php echo $singer; ?> - <?php echo $title; ?>' />

رو میذارم و توی پست هام زمینه دلخواهش رو وارد میکنم ، نشون نمیده !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید زمینه رو خارج از حلقه پست هم نمایش بدید:

<?php
global $wp_query;
$postid = $wp_query->post->ID;
echo get_post_meta($postid, 'Your-Custom-Field', true);
wp_reset_query();
?>

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من متوجه نشدم !

اگر مقدورِ واستون یه فایل دمو یا یه آموزش دقیقتر بذارید که واسم قابل فهم باشه !:دی

الان راهی که بخوام کدهای زمینه دلخواه رو توی هد قرار بدم از چه راهی امکان پذیره ؟ :-؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدی که بالاتر دادم رو تست کردید؟

همین کد توی هد هم باید جواب بده. البته فقط برای پست ها هست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به این صورت توی هدر.پی اچ پی گذاشتم و کار کرد :

<meta property='og:image' content='<?php
global $wp_query;
echo get_post_meta($postid, 'cover', true);
wp_reset_query();
?>' />

ممنون.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و خوب حالا برای اینکه این کدها رو توی سینگل.پی اچ پی قرار بدم باید چیکار کرد؟

من 4 نوع سینگل دارم که برای هر کدومشون کدهای دیگه باید قرار بدم :-؟

آقا ایمان گفتند :

اگر فقط در ادامه مطالب می خواهید به سراغ single.php رفته دنبال

<?php endwhile; ?>

بگردید و کدهای بالا را قبل از آن قرار دهید

متاسفانه در سینگل من این کد نیست !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و یک مورد دیگه اینکه بجای :

<?php the_post_thumbnail(); ?>

: دستور دیگه ای نیست؟ چون این کاراکتر دش رو به صورت عدد در میاره !!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اگر 4 برگه ی single دارید پس کدهایی که گفتم در برگه ای دیگه احتمالا index تعریف شدند و single ها داخل حلقه هستند شما در انتهای هرکدام که می خواهید کدهایتان دیده شوند قرارشان دهید

منظور از دش رو به صورت عدد در میاره رو نفهمیدم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از پاسخگویی شما.

یعنی اگر این کد رو :

<?php
global $wp_query;
echo get_post_meta($postid, 'cover', true);
wp_reset_query();
?>' />

رو بذارم آخر کد سینگل ( بالای گت فوتر ) به طور خودکار بین <هد> </هد> میره؟

برای مثال من تایتل پستم این هست :

وی پی پارسی - مرجع وردپرس پارسی

اما در کد ( و همچنین در فیس بوک ) به صورت :

وی پی پارسی 5454 مرجع وردپرس پارسی

نمایش داده میشه !

همین مشکل رو تابع :

<?php the_title(); ?>

داره

که وقتی به

<?php wp_title(); ?>

تغییرش میدم ، مشکل حل میشه.

ویرایش شده در توسط MooCHooL
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرقی نمی کنه کد هدر می تونه توی بادی هم باشه بجز چند فانکشن خاص جاوا اسکریپت و در css هم ترتیب آبشاری کدها مهمه و پایین ترین کد اجرا می شه ولی متای شما فرقی نداره و ایرادی که توضیح دادید می تونه مربوط به کدهای درون تگ <title> در <header> باشه که

این مشکلی که گفتید در هر حال نمی تونه به

<?php the_post_thumbnail(); ?>

مربوط بشه چک کنید این کد را در header دارید یا نه

<title><?php if (is_home () ) { bloginfo('name'); } elseif ( is_category() ) { single_cat_title(); if(get_bloginfo('name') != "") echo ' - ' ; bloginfo('name'); }
elseif (is_single() ) { single_post_title(); }
elseif (is_page() ) { bloginfo('name'); if(get_bloginfo('name') != "") echo ': '; single_post_title(); }
else { wp_title('',true); } ?></title>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس ایمان جان از پاسخگویی شما.

در توضیحات فیس بوک اومده که اون کدها حتما باید در هد قرار بگیرن ! حالا من تست میکنم و خبرش رو اینجا اعلام میکنم:X

اون کد رو ندارم! این رو دارم :

<title><?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?></title>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه قبول نمیکنه ! حتما باید توی هد باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه ترفندی هست که خیلی جالب نیست ولی می شه زد می شه قبل و بعد از کدها تگ head را باز و بسته کرد

<head>
کدها
</head>

یعنی در وسط body یک head ایجاد می کنه سیستم هایی مثل دیتالایف معمولا اینکار را می کنند ولی من تا به حال ندیده بودم در وردپرس هم نیاز بشه به امتحانش می ارزه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون تست میکنم.

برای اون مشکل دش باید چیکار کرد؟ تابع دیگه ای برای فراخوانی آدرس صفحه نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس.

اما بازهم مشکل سازِ !

ظاهرا باید قبل از بسته شدن هد اول باشه ! :|

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چیز دیگه ای نمی شناسم ولی می دونم اینقدر پیچیده نیست مگر اینکه قالب یا افزونه ای سختش کرده باشه

گفتید کئها توی head اصلی هم تایتل رو نشناخته درسته؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده
    • توسط reza_yki
      سلام من ابزارکی نوشتم که کاربر بتونه به وسیله select option به صورتی multi بتونه چندین دسته رو انتخاب کنه همه چیز درست و بدون مشکل کار میکنه فقط یه مشکل هست اونم اینه که وقتی ابزارک رو برای اولین بار فعال میکنی خطای زیر رو میده وباید یه دونه دسته رو انتخاب و ذخیره کنی تا ابزارک به صورت صحیح کارکنه لطفا راهنماییم کنید.
      Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in E:\Program Files\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\mymag\functions\widgets\widgets.php on line 29  
      اینم سورس کد:
      <?php public function form( $instance ) { $title = ! empty( $instance['title'] ) ? $instance['title'] : esc_html__( 'عنوان ابزارک', 'text_domain' ); $args = array( 'hide_empty' => 0, 'type' => 'post', 'taxonomy' => 'category', 'orderby' => 'name', 'hierarchical' => true, ); $cats = get_categories( $args ); $instance['cat_id'] = isset( $instance['cat_id'] ) ? ( $instance['cat_id'] ) : '1'; $count_cat = isset ($instance['cat_id']) ? count($instance['cat_id']) : '1' ; $tab_number = isset( $count_cat ) ? absint( $count_cat ) : 1; ?> <p> <label for="<?php echo $this->get_field_name( 'title' ); ?>"><?php _e( 'Title:' ); ?></label><br> <input class="widefat" id="<?php echo $this->get_field_id( 'title' ); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name( 'title' ); ?>" type="text" value="<?php echo esc_attr( $title ); ?>" /> </p> <p> <label for="<?php echo $this->get_field_id('tab_number'); ?>"><?php _e( 'تعداد زبانه:'); ?></label><br> <input id="<?php echo $this->get_field_id('tab_number'); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name('tab_number'); ?>" type="number" min="0" class="my_widget_number" value="<?php echo $tab_number; ?>" size="3" /> </p> <label for="<?php echo $this->get_field_name( 'cat_id' ); ?>"><?php _e( 'انتخاب دسته بندی : ' ); ?></label> <select id="<?php echo $this->get_field_id( 'cat_id' ); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name( 'cat_id[]' ); ?>" multiple="multiple" style="width: 100%; margin: 10px auto; height: auto;"> <?php foreach( $cats as $cat ): ?> <option value="<?php echo esc_attr(__($cat->term_id)); ?>"<?php selected(in_array($cat->term_id, $instance['cat_id'])); // selected($cat->term_id,$cats_id) ?>><?php echo esc_attr(__($cat->name)); ?></option> <?php endforeach; ?> </select> <p> <input type="text" value="<?php echo esc_attr(__(implode(',', $instance['cat_id']))); ?>"> </p> <?php }  
    • توسط سعید فرزادی پور
      با عرض سلام
      من به مشکلی خوردم که راه حل اون رو نمیدونم
      در هدر سایت یک نویگیشن بار دارم که منوی اصلی سایتم به صورت دراپ داون در این نویگیشن بار وجود داره ، قال سایت من shaply هستش و استفاده از ویجت ها در body بازه ، من با استفاده از یک ویجت اسلایدر در بالاترین قسمت و زیر هدر سایت که ارتفاع اونم 55 پیکسل هستش اسلایدر بزرگ ایجاد کردم ، و حالا زمانی که میرم روی دراپ داون ها متاسفانه تا قبل از اسکرول کردن به پایین ، زیر منو ها به زیر اسلایدر میرن ، اما بعد از اسکرول کردن به پایین این مشکل حل شده و منو ها و زیر منو ها نمایش داده میشن ، هرچه z-index رو افزایش دادم نتیجه ای نداشت ، چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟
      و سوال دوم این که در این تم منو ها اول به پایین و بعد به راست باز میشن و من میخوایم سایت رو به صورت فارسی داشته باشم و میخوام اول به پایین و بعد به چپ باز بشن منو ها , چه تغییری میتونم در css ایجاد کنم ؟
    • توسط hamid_diablo
      سلام دوستان
      من وردپرس رو روی لوکال هاست نصب کرده بودم

تا چند روز پیش مشکلی نداشتم تا اینکه یه پوسته جدید نصب کردم و بعد از اون متاسفانه وردپرس بالا نیامد (صفحه سفید ظاهر شد )

فقط قالب صحیفه رو نمایش میده بدون پیشخوان!!!

وردپرس و پاک کردم و دوباره روی لوکال هسات نصب کردم اما مشکل برطرف نشد !
      ممنون میشم راهنماییم کنید