رفتن به مطلب

اخطار افزونه سئو

PREMIUMIHA

پست های پیشنهاد شده

سلام. من افزونه yoasat رو دارم و در بعضی از برگه هام تو قسمت تجزیه و تحلیلش این اخطار رو با رنگ قرمز نشون میده که باعث میشه سئو اون مطلب سبز نشه و زرد بشه

There are 44 words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.

لینک به ارسال

تعداد کلماتی که در محتوای شماست 44 کلمه است

که از نظر افزونه کم هستند

لینک به ارسال

تعداد کلماتی که در محتوای شماست 44 کلمه است

که از نظر افزونه کم هستند

کلمات زیادن. 400 تایی هستن. منظورش چه کلماتی هس؟ کلمات کلیدی؟

لینک به ارسال

چه خبره عزیز من

کلا 107 کاراکتر بزار بسه زیاد هم هست

<meta name="keywords" content="Alldebrid Debriditalia FileFactory HipFile JDownloader Letitbit Nirafile Nirafile.com Oteupload rapidgator Rapidshare Turbobit Turbobit.net uploadbaz Uploaded.net Uptobox WipFiles WipFiles.net آموزش آپلودسنتر اکانت اکانت پریمیوم اکانت پریمیوم Alldebrid اکانت پریمیوم Debriditalia اکانت پریمیوم FileFactory اکانت پریمیوم hipfile اکانت پریمیوم Nirafile اکانت پریمیوم Oteupload اکانت پریمیوم Share-online اکانت پریمیوم Turbobit اکانت پریمیوم uploadbaz اکانت پریمیوم Uptobox اکانت پریمیوم WipFiles دانلود دانلود دیتابیس پریمیوم دیتابیس دیتابیس پریمیوم دیتابیس پریمیوم JDownloader رایگان فعالسازی پریمیوم کوکی کوکی ها کوکی پریمیوم کوکی پریمیوم Rapidgator"/>

کمش کن . درضمن کلمات کلیدی از اهمیت خارج شده

لینک به ارسال

کلمات زیادن. 400 تایی هستن. منظورش چه کلماتی هس؟ کلمات کلیدی؟

بله کاملت کلیدی

این حالت رو منم دیدم

به هحر حال جنبه پیشنهاد دارد

لینک به ارسال

چه خبره عزیز من

کلا 107 کاراکتر بزار بسه زیاد هم هست

<meta name="keywords" content="Alldebrid Debriditalia FileFactory HipFile JDownloader Letitbit Nirafile Nirafile.com Oteupload rapidgator Rapidshare Turbobit Turbobit.net uploadbaz Uploaded.net Uptobox WipFiles WipFiles.net آموزش آپلودسنتر اکانت اکانت پریمیوم اکانت پریمیوم Alldebrid اکانت پریمیوم Debriditalia اکانت پریمیوم FileFactory اکانت پریمیوم hipfile اکانت پریمیوم Nirafile اکانت پریمیوم Oteupload اکانت پریمیوم Share-online اکانت پریمیوم Turbobit اکانت پریمیوم uploadbaz اکانت پریمیوم Uptobox اکانت پریمیوم WipFiles دانلود دانلود دیتابیس پریمیوم دیتابیس دیتابیس پریمیوم دیتابیس پریمیوم JDownloader رایگان فعالسازی پریمیوم کوکی کوکی ها کوکی پریمیوم کوکی پریمیوم Rapidgator"/>

کمش کن . درضمن کلمات کلیدی از اهمیت خارج شده

یعنی چی از اهمیت خارج شده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...