رفتن به مطلب

مشکل اساسی با افزونه YARP

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من اخیرا یک مشکل با این افزونه دارم که کلافم کرده. مفصل میگم و خواهش میکنم مفصل پاسخ بدید تا مشکل رو رفع کنم.

مشکل اول:

هر وقت این افزونه رو آپگرید میکنم و تنظیم میکنم، دیگه نتایج در پست ها نشون نمیده و مینویسه No Releated Posts

راه حل من برای رفع این مشکل:

آپدیت کردن پست ها برای کار کردن مجدد افزونه

معایب:

اصلا وقت آپدیت کردن 3000 پست رو ندارم!

مشکل دوم:

گاهی بعد از آپدیت تنظیمات این افزونه با دو پیغام مواجه میشم:

پیغام اول درباره نوع جدول دیتابیس هست که میگه به MYISAM (یه همچین چیزی) تبدیل کنید که میزنم و مشکلی پیش نمیاد اما با هر بار تنظیم میگه تبدیل کنید!

پیغام دوم هم تشکر میکنه و میگه Send data ... روی No Thanks کلیک میکنم میره صفحه تنظیمات افزونه و اگه Yes Enable رو بزنم بازم این پیغام لعنتی بالای وردپرس نمایش داده میشه.

مشکل اساسی من کار نکردن بعد از آپدیت تنظیمات و آپدیت خود افزونه هست که اگر افزونه بهتر و سبک تر و کار درست تر سراغ دارید معرفی کنید.

ضمنا قالب من از ویجت پشتیبانی نمیکنه و افزونه هایی که ویجتی باشند معرفی نکنید.

من تقریبا اکثر افزونه های پست های مرتبط رو نصب کردم اما پست هایی که نشون میده هیچ ربطی به مطلب نداره و هیچکدومش به افزونه YARP نمیرسه چون مطالب مرتبطش واقعی هست.

ضمنا من حداقل تطبیق رو روی 1 گذاشتم.

لطفا تنظیمات اصولی این افزونه رو بهم بگید.

توی مخزن وردپرس پاسخ مشکل اولم رو داده اما بازم برای من درست نمیشه

Many pages list "no related posts

Most likely you have "no related posts" right now because the default "match threshold" is too high. Here's what I recommend to find an appropriate match threshold: lower your match threshold in the YARPP "Relatedness" options to something very low, like 1. (If you don't see the match threshold, you may need to display the "Relatedness" options via the "Screen Options" tab at the top.) Most likely the really low threshold will pull up many posts that aren't actually related (false positives), so look at some of your posts' related posts and their match scores. This will help you find an appropriate threshold. You want it lower than what you have now, but high enough so it doesn't have many false positives

لینک به ارسال

این افزونه فشار زیادی به سرور میاره

پیشنهادم استفاده از کد هست

در انجمن جستجو کنید مطالب مرتبط یا مشابه براساس تگ یا دسته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...