mohammad22

نحوه بستن رنج بعضی ای پی های خاص

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید.

امروز در زمینه بستن ای پی هر چی سرچ کردم اون موضوعی که مد نظرم بود پیدا نکردم.

برای بستن ای پی از داخل فایل htaccess که مشکلی ندارد همچنین بستن رنج ای پی هم مشکلی ندارد.اما بستن ای پی بعضی نرم افزار های تغییر ای پی سخته.

میخوام بدون چطور میشه چنین ای پی هایی رو بست به طور مثال به ای پی های زیر دقت کنید

74.207.252.211li94-211.members.linode.com

23.239.2.140li683-140.members.linode.com

77.68.40.37server77-68-40-37.live-servers.net

من فکر میکنم این ای پی ها رو میشه بست اونم جای اینکه فقط خود ای پی رو ببنی و مجدد عوض کنه باید بشه کاری کرد که اصلا دامین اصلیشو یعنی live-servers.net و members.linode.com رو بستش که هر ای پی این لینک داخلش بود نتونه وارد بشه اما چیزی در جست و جو در اینترنت پیدا نکردم ایا کسی اطلاعی از مورد داره که چطور این ای پی های تقلبی رو مسدود کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

IPهارو از کجا بدست آوردید؟

فکر میکنم فقط بخش اول IP هست

77.68.40.37

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سیستم های نمایش ای پی فقط

77.68.40.37 هر ای پی رو نشان میدند ولی با کدی شما میتونید کل ای پی رو هم در بیارید به طور مثال در پایان هر ای پی نام شرکت سرویس دهنده آن هم مشاهده میشود به طور مثال به این ای پی ها دقت کنید

188.34.245.96dsl-188-34-245-96.asretelecom.net

2.181.114.129-2.181.114.129.parsonline.com

اگه لینک پایان این ای پی هارو نگاه کنید ادرس شرکت سرویس دهندهadsl نمایش داده میشه. این مشخصات به طور عادی قابل نمایش نیست و فقط قسمت اول رو برای بستن ای پی و شناسه استفاده میکنند که به طبع به راحتی هم از روش هایی با نرم افزار یا از طریق run و غیره قابل تغییر هستش.

سیستم های امنیتی دانشگاهی و بانکداری از همین مشخصه ها تقلبی یا همون جعلی بودن ای پی رو تشخیص میدهند یا اینکه مثلا سایت های تبلیغاتی حتی با خاموش روشن کردن مودم که ا ی پی عوض میشه بازم یک شناسه ثبت میکنند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از هاست قسمت Ip Deny

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از هاست قسمت Ip Deny

دوست من احتمالا تاپیک رو کامل مطالعه نکردید. بستن رنج ای پی که کاری نداره من میخوام به اون طریقی که توضیح دادم ای پی های تقلبی رو ببندم یعنی با بستن دامین ای پی

البته شاید این سوال که پرسیدم خیلی تخصصی بود اما گفتم شاید دوستی اطلاعی داشته باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اگر IP رو میتوانید با PHP بدست آورید

میشود در اکشن init شرط قرار داد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir