رفتن به مطلب

نحوه بستن رنج بعضی ای پی های خاص

mohammad22

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

امروز در زمینه بستن ای پی هر چی سرچ کردم اون موضوعی که مد نظرم بود پیدا نکردم.

برای بستن ای پی از داخل فایل htaccess که مشکلی ندارد همچنین بستن رنج ای پی هم مشکلی ندارد.اما بستن ای پی بعضی نرم افزار های تغییر ای پی سخته.

میخوام بدون چطور میشه چنین ای پی هایی رو بست به طور مثال به ای پی های زیر دقت کنید

74.207.252.211li94-211.members.linode.com

23.239.2.140li683-140.members.linode.com

77.68.40.37server77-68-40-37.live-servers.net

من فکر میکنم این ای پی ها رو میشه بست اونم جای اینکه فقط خود ای پی رو ببنی و مجدد عوض کنه باید بشه کاری کرد که اصلا دامین اصلیشو یعنی live-servers.net و members.linode.com رو بستش که هر ای پی این لینک داخلش بود نتونه وارد بشه اما چیزی در جست و جو در اینترنت پیدا نکردم ایا کسی اطلاعی از مورد داره که چطور این ای پی های تقلبی رو مسدود کنم؟

لینک به ارسال

سیستم های نمایش ای پی فقط

77.68.40.37 هر ای پی رو نشان میدند ولی با کدی شما میتونید کل ای پی رو هم در بیارید به طور مثال در پایان هر ای پی نام شرکت سرویس دهنده آن هم مشاهده میشود به طور مثال به این ای پی ها دقت کنید

188.34.245.96dsl-188-34-245-96.asretelecom.net

2.181.114.129-2.181.114.129.parsonline.com

اگه لینک پایان این ای پی هارو نگاه کنید ادرس شرکت سرویس دهندهadsl نمایش داده میشه. این مشخصات به طور عادی قابل نمایش نیست و فقط قسمت اول رو برای بستن ای پی و شناسه استفاده میکنند که به طبع به راحتی هم از روش هایی با نرم افزار یا از طریق run و غیره قابل تغییر هستش.

سیستم های امنیتی دانشگاهی و بانکداری از همین مشخصه ها تقلبی یا همون جعلی بودن ای پی رو تشخیص میدهند یا اینکه مثلا سایت های تبلیغاتی حتی با خاموش روشن کردن مودم که ا ی پی عوض میشه بازم یک شناسه ثبت میکنند

لینک به ارسال

از هاست قسمت Ip Deny

دوست من احتمالا تاپیک رو کامل مطالعه نکردید. بستن رنج ای پی که کاری نداره من میخوام به اون طریقی که توضیح دادم ای پی های تقلبی رو ببندم یعنی با بستن دامین ای پی

البته شاید این سوال که پرسیدم خیلی تخصصی بود اما گفتم شاید دوستی اطلاعی داشته باشه

لینک به ارسال

شما اگر IP رو میتوانید با PHP بدست آورید

میشود در اکشن init شرط قرار داد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...