رفتن به مطلب

مشکلات سایتم با گوگل و alexa

talood

پست های پیشنهاد شده

سلام با عرض خسته نباشی من سایتم را تازه رااندازی کردم ۲ماه الان میشه دامنه ام هم دو ماه است رااندازی شده تعداد ۱۶۰ پست هم گذاشتم تو این دوماه

ورودی تقریبا روزی ۴ تا از گوگل است ایا این طبیعی است یا من اشتباه کار کردم یکی مشکل دیگر دارم

اصلا ورودی طبیعی گوگل در این دوماه باید تقریبا چقدر باشه

الکسا هم بعد دوماه اهنوز بهم رتبه نداده

http://www.alexa.com/siteinfo/talood.com

سایتم در مورد دانلود است خواهش نگاهی به سایتم بنداریدشاید مشکل من حل شد

talood.com

در ضمن امروز تمام کلمات کلیدم را عوض کردم عکس ازwebmasters گذاشتم شایدکمک شه یک مدت ازhttp://bestrank.ir/استفاده کردم ولی الان کنارگذاشتمش البته گوگل مطالب خوب به روز میکنه دیگه عقلم نمیرسه چیکارکنم خواهش کمکم کنید

post-443-0-02663900-1343060908_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

در مورد آلکسا، ببینید هم بازدید از سایت، ورودی از موتورهای جستجو، آپدیت مرتب سایت، مدت زمانی که کاربر در سایتتون هست و... عوامل موثر در ربته دهی الکسا هستن.

تعداد بازدید سایت و ورودی هاتون به نسبت کم هست.

این میتونه از عدم تبلغ سایتتون و ناشناخته بودن سایتتون باشه.

کمی مشکلات سئو در پوسته سایتتون هم شاید وجودداشته باشه.

در کل همه این عوامل با هم باعث رتبه دهی و ایندکس شدن هستن.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

در مورد آلکسا، ببینید هم بازدید از سایت، ورودی از موتورهای جستجو، آپدیت مرتب سایت، مدت زمانی که کاربر در سایتتون هست و... عوامل موثر در ربته دهی الکسا هستن.

تعداد بازدید سایت و ورودی هاتون به نسبت کم هست.

این میتونه از عدم تبلغ سایتتون و ناشناخته بودن سایتتون باشه.

کمی مشکلات سئو در پوسته سایتتون هم شاید وجودداشته باشه.

در کل همه این عوامل با هم باعث رتبه دهی و ایندکس شدن هستن.

سلام ممنون سایتم در ایندکس شدن خوبه ایا دارم از افزونه seo درست استفاده میکنم داخل عکس گذاشتم سئو قالبم داخل سایت خارجی چک کردم 87 درصد سئو است پرچسب ها هم دارم تقریبا 10 تا برای هر پست میزارم اگر کسی از سئو وارده سایتم چک کنه ممنون میشم برای تبلیغ شما درست حدس زدید هنوز تبلیغ نکردم یعنی ورودی گوگل به تبلیغ هم ربطه داره فکر میکردم پست بزاری خودش ورودی وارد میکنه

ایا تبادل لینک را انجام بدم

ویرایش شده توسط talood
لینک به ارسال

سلام خوش اومدید بخونید

http://forum.wp-parsi.com/forum/47-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

و مهمترین نکات فکر کنم همونطور که مرتضی عزیز هم گفت تبلیغات و مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت مورد اول که روشش معلومه و برای دومی هم دو نکته تاثیر زیادی داره یکی اینکه به روز رسانی های شما تا چه حدی به مناسبات تقویمی نزدیک باشه و دوم ایننکه چه پیوند هایی را در سایدبار هاتون قرار بدید که بتونه کاربر رو به خودش جذب کنه

برای مثال مناسبت الان ماه رمضانه و قطعا انواع نرم افزار تا فایل های صوتی و تصویری قرآنی جستجوگر زیاد داره و اگر جستجوگری با همین جستجو وارد یک سایت دانلود بشه و از طریق سایدبار با چند نرم افزار کم یاب و خوب روبرو بشه قطعا وقت بیشتری برای ورق زدن سایت می گذاره و این وقت گذاشتنه برای گوگل خیلی مهمه

لینک به ارسال

سلام خوش اومدید بخونید

http://forum.wp-pars...B3%D8%A6%D9%88/

و مهمترین نکات فکر کنم همونطور که مرتضی عزیز هم گفت تبلیغات و مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت مورد اول که روشش معلومه و برای دومی هم دو نکته تاثیر زیادی داره یکی اینکه به روز رسانی های شما تا چه حدی به مناسبات تقویمی نزدیک باشه و دوم ایننکه چه پیوند هایی را در سایدبار هاتون قرار بدید که بتونه کاربر رو به خودش جذب کنه

برای مثال مناسبت الان ماه رمضانه و قطعا انواع نرم افزار تا فایل های صوتی و تصویری قرآنی جستجوگر زیاد داره و اگر جستجوگری با همین جستجو وارد یک سایت دانلود بشه و از طریق سایدبار با چند نرم افزار کم یاب و خوب روبرو بشه قطعا وقت بیشتری برای ورق زدن سایت می گذاره و این وقت گذاشتنه برای گوگل خیلی مهمه

شما درست عرض میکنید حرفتان قبول اما نه اینقدر ورودی کم شما نگاه سایتم کردید ببینید مشکلم از کجاست

اصلا وضغیتم داخل webmasters چطور است ایا این امار برای دوماه خوب است یا بد

لینک به ارسال

به مرور زمان درست میشه. سایت بنده نیز اوایل همینطور بود. هر چند الان نیز تعریف چندانی ندارد :).

یک تجربه: مطلب خوب و سئو دو عنصر بسیار مهم در افزایش بازدید هستند. اینها از عواملی هستند که باعث میشه گوگل رنک شما را در آپدیت های بعدی بالا ببره. اما یک چیز خیلی خیلی مهمتر هست برای افزایش رنک (حتی اگر مطالب خوب هم زیاد داشته باشید) و اون بک لینک هست. یعنی از سایت های دیگه به شما لینک داده شده بشه. اینکار به دو صورت خرید و یا خودتون می تونید انجام بدید. پیشنهاد من اینه تو انجمن های معروف مطالب سایتتون را بذارید (مطالب سایت را چندین روز بعد بذارید نه همان ذور و دوم اینکه تیتر و لینک به مطلب بذارید نه اینکه مطلب را کپی کنید اونجا)

وبمستر های بزرگ برای بخش لینکودنی سایتشون به بعضی لینکدونی های مهم سر میزنن و لینک های جالب اونا را برای لینکدونی سایتشون انتخاب می کنن. شما لینک بعضی مطالب خوب سایتت را اونجا بذار تا به حسب اتفاق وب مسترهای با سایت شما آشنا بشن اونوقت با مطالب جالبتون مشتری خواهند شد.

خدماتی در سایت راه اندازی کنید. کاری که سایت های دیگر نمیکنند و ثانیا طوری باشه که نتوونن به راحتی کپی کنن و مجبور بشن لینک بدن.

نهایتا وبلاگ نویسی بیشتر عشقه تا کار. حالشو ببر بازدید کننده هم به مرور پیداش میشه. نشد هم نشد.

لینک به ارسال

به مرور زمان درست میشه. سایت بنده نیز اوایل همینطور بود. هر چند الان نیز تعریف چندانی ندارد :).

یک تجربه: مطلب خوب و سئو دو عنصر بسیار مهم در افزایش بازدید هستند. اینها از عواملی هستند که باعث میشه گوگل رنک شما را در آپدیت های بعدی بالا ببره. اما یک چیز خیلی خیلی مهمتر هست برای افزایش رنک (حتی اگر مطالب خوب هم زیاد داشته باشید) و اون بک لینک هست. یعنی از سایت های دیگه به شما لینک داده شده بشه. اینکار به دو صورت خرید و یا خودتون می تونید انجام بدید. پیشنهاد من اینه تو انجمن های معروف مطالب سایتتون را بذارید (مطالب سایت را چندین روز بعد بذارید نه همان ذور و دوم اینکه تیتر و لینک به مطلب بذارید نه اینکه مطلب را کپی کنید اونجا)

وبمستر های بزرگ برای بخش لینکودنی سایتشون به بعضی لینکدونی های مهم سر میزنن و لینک های جالب اونا را برای لینکدونی سایتشون انتخاب می کنن. شما لینک بعضی مطالب خوب سایتت را اونجا بذار تا به حسب اتفاق وب مسترهای با سایت شما آشنا بشن اونوقت با مطالب جالبتون مشتری خواهند شد.

خدماتی در سایت راه اندازی کنید. کاری که سایت های دیگر نمیکنند و ثانیا طوری باشه که نتوونن به راحتی کپی کنن و مجبور بشن لینک بدن.

نهایتا وبلاگ نویسی بیشتر عشقه تا کار. حالشو ببر بازدید کننده هم به مرور پیداش میشه. نشد هم نشد.

الان کلمات کلیدی کامل عوض کردم مشکلی با گوگل ندارد

لینک به ارسال

سلام

قبلا در انجمن در مورد این افزونه ها صحبت شده و من نتیجه نهایی رو به شما میگم.

هر دو افزونه قدرت برابر دارن و هر دو عملکردوشون خوب هست.

از هر کدوم استفاده کنید بهتون کمک میکنه. فرق خاصی باهم ندارن.

لینک به ارسال

برای سئو کتاب «یک یا دو هزار و یک» را بخونید. اونوقت شما از هر کسی بهتر سئو سایت خودتون را می دونید.

http://www.iranseo.com/810/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...