رفتن به مطلب

کوچک کردن تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من در سایت http://hemmatnews.ir با یک مشکل مواجهم.

وقتی تصویری رو به عنوان تصویر شاخص انتخاب میکنی، اگرچه در داخل single تصویر رو کوچک میکنهف ولی ابعاد واقعیش همون ابعاد اصلی تصویر هست. این باعث میشه که ترافیک زیادی مصرف کنه و ضمنا سرعت سایت هم پایین بیاد.

بعنوان مثال این خبر رو ببینید: http://hemmatnews.ir/2013/12/13/%D8%B3%DA%A9%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%B4%DA%A9%D8%B3/

اگر عکس رو در پنجره جدید باز کنید می بینید که عکس با ابعاد واقعی هستش

چطور میتونم در Css تعریف کنم که عکس رو برش بزنه و به عنوان بندانگشتی بیاره؟

این رو هم خوندم ولی چیزی متوجه نشدم :http://forum.wp-parsi.com/topic/7487-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%B5-%DA%86%DA%AF%D9%88/

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

سایت شما رو دیدم.

عکسی که داخل صفحه خبر شما میاد همونطور که خودتون فرمودین سایز اصلی هست. و تنها با Css جمع شده در حالی که حجمش کم نشده.

شما میتونین فایل صفحه single.php بشین و اونجایی که مربوط به تصویر خبرتون هست رو پیدا کنین. تابع فراخوانی عکس رو به شکل زیر تغییر بدین:

the_post_thumbnail('thumbnail');

موفق باشین

لینک به ارسال

ممنون درست شد. فقط یه نکته: خلاصه متن بجای اینکه کنار عکس قرار بگیره میره پایین. اینو میدونی چطوری میشه درست کرد؟

لینک به ارسال

برای تصویر و متن div جداگانه درست کنید و تصویر رو شناور کنید به رتست و متن رو به چپ ( باید به عرضشون توجه داشته باشید )

مثلا:

<div class="content">
<div class="tumb-content">

</div>

<div class="text-excerpt">
</div>

<style>
.content{
width:400px;
}
.tumb-content{
float:right;
width:150px;
}
.text-excerpt{
float:left;
width:230px;
}

</style>

</div>

لینک به ارسال

برای تصویر و متن div جداگانه درست کنید و تصویر رو شناور کنید به رتست و متن رو به چپ ( باید به عرضشون توجه داشته باشید )

مثلا:

آقا هرکار کردم نشد! چکیده از داخل کادر خلاصه مطلب میرفت بیرون!

فایل single رو پیوست میکنم ببینید کجاش مشکل داره بی زحمت

ممنون و شرمنده

لینک به ارسال

فایل single که پیوست نیست

الان هم به نظر من تنها مشکل اون بخشتون اینه که کادر زرد رنگ پیشنهاد نوار ابزارتون موقعیتش درست نیست می تونید این کد را

<div style=" font-size: 11px; background-color: #FFFF00;">

را به

<div style=" font-size: 11px; background-color: #FFFF00;clear:both">

تبدیل کنید

لینک به ارسال

فایل single که پیوست نیست

الان هم به نظر من تنها مشکل اون بخشتون اینه که کادر زرد رنگ پیشنهاد نوار ابزارتون موقعیتش درست نیست می تونید این کد را

تبدیل کنید

موچکرم با راهنماییهای آقا رسول تا یه جایی رسونده بودمش با این راهنمایی شما دیگه کامل درست شد ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...