sajad1441

ايجاد گروه قوي افزونه ساز

12 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان

چند روزي هست كه به دنبال يك افزونه حتي بصورت تجاري هستم اما متاسفانه هيچ خبري از هيچ كسي نيست.اينطور به نظر مي رسد كه وردپرس با وجود انجمن و سايت هاي مختلف پشتيباني نيازمند يك گروه قوي براي درست كردن افزونه هاي مختلف هست. تا نياز هاي كاربران رو پوشش بدهد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بفرمایید چه نوع افزونه ای می خواهید شاید بتونیم پیدا کنیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلا م سعيد جان

افزونه عضويت ويژه براي مطالب ويژه

افزونه اي هست كه خيلي از كاربرا اون رو خواستن اما تا به امروز افزونه درست و كاملي تهيه نشده حتي بصورت تجاري

يك نمونه افزونه رايگان توسط جناب محمدي نوشته شده است كه داراي مشكلاتي هست و خود ايشان هم پشتيباني ديگر نميكند.البته براي چندماه قبل هست اين افزونه

افزونه ديگر كه توسط همين گروه سايت نوشته شده براي كالا دانلودي هست كه اگر بتوان انرا براي مطالب و اعضا هم درست كرد بطور حتم استقبال خواهد شد. حتي اگر بصورت تجاري و با يك قيمت مناسب باشد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کالای دانلود افزونه easy digital download هست که به نظر من خیلی کامله و درگاه های پرداخت ایرانی هم براش وجود داره و همچنین تعداد زیادی افزونه تجاری نیز داره که میشه خیلی امکانات را به اون اضافه کرد. نسحه تجاری افزونه wp user frontend هم برای vip خوب هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سعيد جان با افزونه easy digital download اشنا هستم اما همانطور كه گفتم اين افزونه براي دانلود هست و از نام ان هم مشخص هست ايا افزونهwp user frontend براي مطالب هست؟؟

افزونه اي ميخواهم كه كاربران بصورت ماهيانه حق عضويت پرداخت نماييد با استفاده از درگاه پرداخت و بطور خودكار اين عمل انجام شود

و همينطور مطالبي كه ميخواهم را براي اين كاربران ويژه كنم تا تنها انها بتوانند اين مطالب را مشاهده كنند.

اينكه در برخي سايت ها و همين انجمن دوستان راهنماي كردند و گفتند اينكارو به صورت دستي انجام بديد و پست هارو با كد مخفي كنيد با اين موارد اشنا هستم اما يك افزونه كامل براي اينكار ميخواهم

در ضمن سعيد جان من الان افزونه افزونه wp user frontend رو جستجو كردم اينكه براي پست مهمان هست چه ربطي به vip دارد؟؟

مطمئن هستيد پست هايتان را درست ارسال ميكنيد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش خرید هست دوست عزیز

میتوانید توضیحات افزونه‌ای که میخواهید را ارسال کنید

تا دوستان با شما تماس بگیرند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزيزم

به همه بخش هاي اين سايت و چندين سايت مختلف ديگه هم اشنا هستم دليل اينكه در اين بخش اين موضوع رو زدم از اول براي اين بود كه يك گروه قوي براي ساخت افزونه ها وجود ندارد. كه اقا سعيد جوياي نوع افزونه شدند.

ميتوانيد پست هاي قبلي را حذف كنيد

در بخش خريد هم چندين نفر افزونه هاي مشابه رو درخواست كردن اما هيچ خبري نبود.

ویرایش شده در توسط sajad1441
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

گروه برای تولید افزونه الان هم هست اما بنا به دلایلی حتی توی انجمن خودمون هم فعالیت نمی کنیم

بزودی در سایت "بازار وردپرس" بعد از 3 سال فعالیت مجدد رو شروع می کنیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سعيد جان با افزونه easy digital download اشنا هستم اما همانطور كه گفتم اين افزونه براي دانلود هست و از نام ان هم مشخص هست ايا افزونهwp user frontend براي مطالب هست؟؟

افزونه اي ميخواهم كه كاربران بصورت ماهيانه حق عضويت پرداخت نماييد با استفاده از درگاه پرداخت و بطور خودكار اين عمل انجام شود

و همينطور مطالبي كه ميخواهم را براي اين كاربران ويژه كنم تا تنها انها بتوانند اين مطالب را مشاهده كنند.

اينكه در برخي سايت ها و همين انجمن دوستان راهنماي كردند و گفتند اينكارو به صورت دستي انجام بديد و پست هارو با كد مخفي كنيد با اين موارد اشنا هستم اما يك افزونه كامل براي اينكار ميخواهم

در ضمن سعيد جان من الان افزونه افزونه wp user frontend رو جستجو كردم اينكه براي پست مهمان هست چه ربطي به vip دارد؟؟

مطمئن هستيد پست هايتان را درست ارسال ميكنيد؟

عزیز داخل توضیحات افزونه نوشته:

Pay per post or subscription on posting is possible

بعد هم با افزونه Paid Memberships Pro که برای همین افزونه هست می تونید ویژگی های بیشتری را بهش اضافه کنید. افزونه easy digital download هم برای فروش فایل ها به صورت آنلاین هست شما یم تونید فایل هایی مثل word یا pdf را هم داخلش قرار بدید. اما شاید این افزونه ها دقیقا نتونند اون نیاز های شما را بر طرف کنند و باید شما به کسی بگید که براتون افزونه اختصاصی بنویسه یا اینکه از هسته همین افزونه ها استفاده کنید و با انجام یک سری تغییران اون ویژگی هایی که شما نیاز دارید را به افزونه ها اضافه کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم سعيد جان اما همانطور كه گفتيد اين افزونه بكار من نمياد.

دوست من جناب هیئت مدیره

با توجه به اينكه امروزه ايجاد سايت ها با وردپرس زياد شده است بودن يك تيم قوي براي ساخت افزونه هاي تجاري ايراني ضرروي هست.شما ميتونيد كمي وقت بذاريد و ببنيد كه در چندين سايت مختلف كلي از كاربران همچنين افزونه رو ميخوان اما هنوز وجود ندارد . يا افزونه هاي مشابه اي.

اميدوارم اين خلا پر شود

موفق باشيد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی هستم

سایت تا هفته اینده آپ میشه و بخش خرید و فروش از این انجمن به اون سایت منتقل خواهد شد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مرتضي جان

ممنونم از پيگيري شما

موفق باشيد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری