رفتن به مطلب

آموزش افزودن فونت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام .

من تمامی ( قالبهای ) قالبم رو گشتم ,اما چیزی بنام font-family نیافتم .

نه فونت هست نه فونت family چطوری می تونم اضافه کنم . این فونت هارو؟ :blink:

لینک به ارسال

مثلا اگر میخوای از فونت یکان استفاده کنی باید سه فرمتش رو داشته باشه و توی پوشه قالبت آپ کنی

حالا کد زیر رو در داخل style.css قالبت بزاری :

@font-face{
font-family:BYekan;
src:url(fonts/BYekan.eot?#) format('eot'),url(fonts/BYekan.woff) format('woff'),url(fonts/BYekan.ttf) format('truetype')
}

البته توی کد بالا من فونت ها رو در پوشه ای به نام fonts قرار دادم که از اونجا فراخوانی میشن

خب حالا کافیه تا به کلاس قسمت های دلخواهت خاصیت زیر رو اضافه کنی :

font-family:BYekan;

لینک به ارسال

:D می دونم .

میگم الان من باید واسه ی تعداد زیادی کلاس این کارو کنم ،اینطوری که نمیشه آقای رضوان پور باید راه معقولانه تری هم باشد!

لینک به ارسال

راستی من این font-family:BYekan; رو باید توی چه قالبی به کلاس ها اضافه کنم؟ مگه نباید توی قالب شیوه نامه بذارم! <_<

قالب شیوه نامم هیچی نداره

لینک به ارسال

شما میتوانید به body استایل بدید تا برای تمام بخشها تنظیم شود. البته پیشنهاد نمیشه

باید به بخشهایی که نیاز هست داده بشه

و البته body هم فونت پیشفرض رو داشته باشه

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/80-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B9%D9%86%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...