سافت سرا

تغییر Style لیستها (تگ li)

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. اینجا رو ببینید.

در ادامه متن "برخی از ویژگیهای این مرورگر عبارتند از :"

لیستی از ویژگی ها رو درج کردم. متاسفانه این لیست چسبیده به لبه. من تو فایل Style قالب کد زیر رو اضافه کردم:

li {margin-right: 30px

{

درست شد اما آیتمهای موجود در سایدبارها هم جابجا شدن. برای اینکه این جابجایی فقط تو متن پستها انجام شه باید چیکار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

.mpost8 li {

margin-right: 15px;
}

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط smm1378
      سلام دوستان.در جدول زیر همونطور که میبینید بخش های سمت راست فضای بیشتری نسبت به بخش سمت چپ دارند. من میخوام دقیقا برعکس شود.یعنی سمت راست فضای کمتری نسبت به چپ داشته باشه.

این هم استایل های جدول :
      .tbl-info-sb{ width:100%; padding:1px; background:#fff color:#fff; font:13px B Yekan; color:#fff; direction:rtl; margin-bottom:5px; } .tbl-info-sb tr{ background:#95a5a6; } .tbl-info-sb tr:hover{ background:#95a5a6; transition: 1200ms linear; } .tbl-info-sb tr td{ padding:8px; } .tbl-info-title-sb{ width:100%; padding:8px 0px; text-align:center; background:#7f8c8d; color:#fff; font:13px B Yekan; margin-top:1px; } .tbl-info-sb td:hover{ background:#1abc9c; transition: 50ms linear; } } این هم کد نمایش جدول :
      <div class="tbl-info-title-sb">مشخصات فیلم</div> <table class="tbl-info-sb"> <tr><td>نام فیلم</td><td>سش</td></tr><tr><td>ژانر</td><td>شس</td></tr><tr><td>سال انتشار</td><td>شس</td></tr><tr><td>زمان فیلم</td><td>سش</td></tr><tr><td>حجم</td><td>سش</td></tr><tr><td>کیفیت</td><td>سش</td></tr><tr><td>امتیاز</td><td>شس</td></tr><tr><td>زبان</td><td>شس</td></tr><tr><td>فایل زیرنویس</td><td>سش</td></tr></table>  
    • توسط sami85
      سلام دوستان
      مشکل من مربوط به عدم شناخت نحوه استایل نویسی ورد پرسه ... که مشکل از منه نه ورد پرس !
      به من توضیح دهید که چرا
      آدی های هر قسمت رو نمیشه ساده پیدا کرد ! کلاس هر قسمت مشخصه !!! ID Class
      من میخوام توی پوسته ۲۰۱۵ تمام پستها که همگی عنوان دارند عنوانهاشون نمایش داده نشه ! اما ورد پرس برای هر پست یک آدی مشخص کرده مثال :

#post-186 > header > h2 > a
      و کلاس این قسمت که باید حذف بشه هم :

class="entry-title
      حالا یکی بگه که آی دی مربوط به همه پستها که دستور میده disable : none رو اجرا بشه چیه !
      دهن من سرویس شد ! 78 عدد entry-title و بیش از 100 تا post پیدا میکنم ! توی ویرایشگر ! header هم به همین صورت !
      من از inspect element استفاده میکنم و سایتهای php راحت می فهمی چی کجاست ! اما این سیستم در عین اینکه ساده ساختنش که هر کسی بتونه کار کنی خیلی پیچ در پیچه !
      با احترام امیدوارم کسی بهش بر نخوره چون از نظر من که نمی فهممش اینجور به نظر میاد !
    • توسط ozcity
      این خطای style.css موجود نمیباشد چه مرگشه !
      قبلا خیلی زیاد باهاش مواجه شدم ولی حالا داره اعصابمو خورد میکنه !
      بجز اینکه قالب رو از طریق هاست نصب کنیم راهی دیگه نیست؟؟؟
    • توسط koroush
      با سلام خدمت شما
      در پوسته والد بنده فایلی به نام shortcodes.css واقع در پوشه css موجود است.
      بنده در پوسته فرزند پوشه ی css رو ایجاد کردم و فایلی هم نام با فایل اصلی ایجاد کردم اما زمانی که تغییراتی در فایل css فرزند می دم تغیرات اعمال نمیشه.
      همین مشکل رو بنده با فایل css مربوط به قسمت مدیریتی وردپرس نیز دارم.(admin.css )
      زمانی هم که فایل مورد نظر رو با نرم افزار notepad++ جستجو کردم( برای اینکه بفهمم فایل مورد نظر از کجا فراخوانی میشه) به نتایج زیر رسیدم ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید.
      wp-content\themes\aks2aks\framework\php\avia_shortcodes\preview-shortcode-external.php
      Line 18: $shortcode_css = AVIA_BASE_URL.’css/shortcodes.css';
      wp-content\themes\aks2aks\framework\php\avia_shortcodes\tinymce\dialog.php
      Line 7: $shortcode_css = AVIA_BASE_URL.’css/shortcodes.css';
      wp-content\themes\aks2aks\framework\php\avia_shortcodes\tinymce\js\table-control.js
      Line 74:var style = jQuery(”).prependTo(thickbox),
      wp-content\themes\aks2aks\functions.php
      Line 291: wp_enqueue_style( ‘avia-scs’, $template_url.”/css/shortcodes.css”, array(), ‘2’, ‘all’ );
      پیششاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم.
    • توسط graphicno
      با سلام خدمت کاربران و اساتید محترم انجمن
      به مشکلی بر خوردم
      من از کد زیر برای نمایش لیست 5 کاربر برتر سایت بر اساس امتیاز آنها استفاده میکنم

<?php foreach ( get_users('&orderby=user_point &number=5') as $user ) : ?>
      <li><a><?php echo $user->display_name; ?>   امتیاز : (<?php $get_user_point = get_user_point($user->ID);?><?php echo $get_user_point; ?>)</a></li>

<?php endforeach; ?>

اما کد به درستی عمل نمیکند و کاربران را مرتب نشان نمیدهد به این صورت که کاربری که امتیاز بیشتر را دارد در اول لیست قرار نمیگیرد و در هر صورت مدیر سایت در اول لیست قرار میگیرد با اینکه امتیاز کمتری دارد به شکل زیر :

ممنون میشم راهمنایی کنید چطور این مشکل رو حل کنم.
      با تشکر