• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
sajad1441

ساخت افزونه مطالب ويژه براي كاربران ويژه

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان

افزونه رو ميخوام كه كاربران بصورت خودكار حق عضويت ماهانه با درگاه پرداخت انلاين پرداخت كنند و بعد ازن مطالب ويژه سايت را مشاهده كنند.

مطالب وقتي ويژه شوند تنها توسط افراد ويژه ديده شود و حتي عنوان انها نيز توسط افراد معمولي ديده نشود

يك افزونه توسط اقاي محمدي در همين زمينه در چند ماه گذشته نوشته شده است. اما اين افزونه داراي مشكلاتي هست و همينطور چند ماهي هست كه هيچ پشتيباني از ان نميشود و اينطور هم كه پيداست نخواهد شد.

در همين انجمن و سايت هاي مختلف كه خودتان هم ميتوانيد جستجو كنيد افراد مختلفي درخواست همچين افزونه رو كردند اما تا به امروز حتي بصورت تجاري شاهد همچين افزونه نبوديم.

اگر فرد يا گروهي ميتواند همچين افزونه كامل و بدون مشكلي را تهيه كند هزينه انرا اعلام كنند.

و يا اينكه انرا تهيه كند و بصورت تجاري با قيمت مناسبي جهت عرضه منتشر كنند.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست