• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
alisafari

زمینه دلخواه در ایندکس

9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و درود فراوان

دوستان یه سوالی برام پیش اومده ، اینکه آیا میشه که از زمینه دلخواه در صفحه اصلی پوسته ، ایندکس استفاده کرد ، به این صورت که من مثلا می خوام تعداد صفحات کتاب و نام نویسنده رو در هر مطلب با زمینه دلخواه نشون بدم ، ایا این امکان پذیر است ، یا باید از روش دیگری استفاده کنم !

ممنون از وردپرس پارسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از زمینه ی دلخواه میتونید هرجا که دوست دارید استفاده کنید!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم این بود که بهم نمیریزه ، اخه من همش تو single ازش استفاده کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه مشکلی نیست فقط باید طبق آیدی پست ها فراخوانی بشند : مثل زیر

<?php echo get_post_meta($post->ID, "rokesh", true); ?>

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه واضح تر بگی اقا سعید

این کد ججا بذاریم

ایدی پست ها رو چجوری بردارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد را باید داخل حلقه های وردپرس قرار بدید. و لازم نیست که آیدی پست ها را دستی بردارید این کدی که دادم خودش نسبت به id پست ها زمینه دلخواه مربوط به اون پست را می گیره و هیچ چیزی بهم نمی ریزه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر بخوام در محتوا نشون بدم در single این کد و بزارم ؟

<?php $dl = get_post_meta($post->ID, 'dl', true); ?>

----------

اگر بخوام در صفحه اصلی باشه در index این کد و بزارم ؟

<?php echo get_post_meta($post->ID, "dl", true); ?>

-----------

اینجا هم محل نمایش ؟

<?php echo $dl; ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر بخوام در محتوا نشون بدم در single این کد و بزارم ؟

----------

اگر بخوام در صفحه اصلی باشه در index این کد و بزارم ؟

-----------

اینجا هم محل نمایش ؟

<?php echo $dl; ?>

فرق زیادی بین single , index و دیگر فایل های قالب نمی کنه شما باید ابتدا با استفاده از کد زیر زمینه دلخواه را در اون فایل تعریف کنید

بعد هم با استفاده از یکی از کد های زیر زمینه دلخواه را نمایش بدید

<?php echo $dl; ?>

که اولی بهتر هست چون باعث تداخل زمینه های دلخواه مطالب با هم نمیشه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vektor2032
      سلام خسته نباشید 
      لطفا کمک کنید 
      من سایت رو راه اندازی کردم و درگاه رو هم متصل کردم اما وقتی خریدی انجام میشه درگاه انتقال پول رو تایید میکنه اما وقتی وارد سایت میشه مینویسه پرداخت ناموفق 
      از افزونه بانک ملی ووکامرس استفاده میکنم
      کسی میدونه چطور باید حل کنم ؟
      توروخدا کمک کنید
    • توسط takfarsh
      با سلام 2 روز بود که متوجه شده بودم که ورودی ها گوگل و بازدید از سایت کم شده که بررسی کردم با موضوع بسیار عجیبی برخورد کردم و هرچی هم گشتم نتونستم پیدا کنم دلیلشو

بسیاری از لینک ها و تایتل های سایت من در گوگل به صورت چینی و ژاپنی شده , یه سری ایندکس که معلوم نیست از کجا اومده به سایت من اضافه شده , توی گوگل وب مستر به یک باره تعداد ایندک ها 10 هزار تا اضافه شده که همشون رو ارور شناسایی کرده گوگل و یه سری مشکل دیگه که مهمتر از همه یه سری لینک هستش که گوگل از سایت حذف کرده هرچی بررسی کردم متوجه نشدم مشکل از کجا هستش 
      اسکرین شات گذاشتم
      دوستان اگر کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم و اگرم کسی هست که بتونه در قبال پرداخت هزینه این مورد رو رفع کنه حاضر به پرداخت هستم

• توسط hamam98
      سلا م خسته نباشید ممنون میشم کمک کنید
      چند روزی هست که در پیشخوان سایتم این مطلب رو مینویسه
      صفحه اصلی شما نمیتواند برای موتور های جستجو ایندکس(ترتیب بندی) شود. این برای سئو بسیار بد است و باید درست شود.
      نمیدونم چیکار کنم اوکی بشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    • توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط volleyworld
      سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی.
      بنده چندوقتی هست به مشکل برخوردم. تمامی مطالب جدیدم که در گوگل ایندکس میشن، بدون توضیحات ایندکس میشن و در گوگل فقط چند کلمه بی معنی نشون داده میشه. که این مسئله باعث شده ورودی گوگلم به شدت افت کنه.

و عرض کنم بنده از افزونه سئو yoast استفاده میکنم و %%excerpt%%  رو در تنظیمات افزونه قرار داده ام ولی بازهم این مشکلو دارم، راهی به ذهنم نمیرسه این مشکل رو حل کنه!

اگر کسی از دوستان بتونه توضیح کامل و جامعی داشته باشه خیلی سپاسگزار میشم. (درضمن اگه آدرس سایت لازم هست: http://volleyworld.ir)