رفتن به مطلب

افزونه های ثبت نام! کدام را پیشنهاد میکنید؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام. :)

افزونه های متعددی رو برای افزودن فیلد های مختلف و حرفه ای کردن موارد مربوط به ثبت نام در وردپرس رو امتحان کردم.

بهترینشون فکر میکنم register plus redux باشد.

از دوستانی که از چنین افزونه هایی استفاده میکنند میپرسم که شما از کدام افزونه استفاده میکنید و یا پیشنهاد میکنید؟ :ph34r:

لینک به ارسال

به نظر من بهترین افزونه برای ثبت نامی کردن سایت و اضافه کردن فیلد، افزونه s2member هستش ...

لینک به ارسال

به نظر من بهترین افزونه برای ثبت نامی کردن سایت و اضافه کردن فیلد، افزونه s2member هستش ...

شما خودتون توی سایتی استفاده کردید؟

نظر بقیه دوستان چی هست؟ از همه خواهش میکنم جواب بدن

لینک به ارسال

با سلام. :)

افزونه های متعددی رو برای افزودن فیلد های مختلف و حرفه ای کردن موارد مربوط به ثبت نام در وردپرس رو امتحان کردم.

بهترینشون فکر میکنم register plus redux باشد.

از دوستانی که از چنین افزونه هایی استفاده میکنند میپرسم که شما از کدام افزونه استفاده میکنید و یا پیشنهاد میکنید؟ :ph34r:

این افزونه ای که شما گفتید افزونه ای هست که من برای سایتم نیاز داشتم و خیلی وقت بود نمیتونستم پیدا کنم.

register plus redux خیلی کاربردی بود برای بنده، خوب این افزونه مورد تائید هست؟ افزونه بهتری سراغ دارید؟

افزونه معرفی شده رو نصب کردم، خطا داد؟ چرا؟

لینک به ارسال

سلام با register plus كار كردم خيلي خوبه

ممنون، فقط مشکلی که من دارم اینه که این افزونه تقریبا 6-5 ماهه آپدیت نشده، از نویسنده افزونه هم پرسیدم ولی جواب نداد، حالا موندم چکار کنم، میترسم استفاده کنم چند وقت دیگه از رده خارج بشه ...

ویرایش شده توسط mjp
لینک به ارسال

شما خودتون توی سایتی استفاده کردید؟

نظر بقیه دوستان چی هست؟ از همه خواهش میکنم جواب بدن

بله من دارم استفاده میکنم و بسیار تا بسیار عالی و امکانات بالایی هم داره . سایتم تو امضا هستش، برید و نگاه کنید.

لینک به ارسال

تقریبا تمامی افزونه ها رو تست کردم pie-register هم خیلی خوبه ولی به

register plus redux نمیرسه

register plus redux واقعا کامل و خوبه فقط حیف که خیلی وقته آپدیت نشده...

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با نویسنده پلاگین

register plus redux صحبت کردم. گفتش که درخواست های خیلی زیادی برای آپدیت و بر طرف کردن مشکلات این افزونه دارم ولی احتمالا آپدیت نمیشه

:(

لینک به ارسال

برای تغییر فیلدهای نام‌نویسی

http://wordpress.org...r-extra-fields/

زیاد جالب نیست

اون رد پلاس خیلی خوب بود حیف :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...