رفتن به مطلب

مشکل با آمار وبگذر و Slimstat

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در سایتم هم از ویگذر و هم ازافزونه SlimStat استفاده می کنم. اما دو روزی هست که هر دو آمارهای خیلی پایینی نشون میدن در حدی که معلومه مشکلی نرم افزاری وجود داره. (من یه انجمن هم کنار سایتم در همان دومین دارم که اونم کد وبگذر مخصوص خودش رو داره اما امار اون تغییری نشون نمیده. پس مشکل در ورودی گوگل نیست.)

ضمن این که ظاهرا سیستم میل هم کار نمی کنه. یعنی برای کامنت های جدید از طرف وردپرس میل دریافت نمی کنم.

کسی می دونه مشکل میتونه از کجا باشه؟

لینک به ارسال

سلام

من در سایتم هم از ویگذر و هم ازافزونه SlimStat استفاده می کنم. اما دو روزی هست که هر دو آمارهای خیلی پایینی نشون میدن در حدی که معلومه مشکلی نرم افزاری وجود داره. (من یه انجمن هم کنار سایتم در همان دومین دارم که اونم کد وبگذر مخصوص خودش رو داره اما امار اون تغییری نشون نمیده. پس مشکل در ورودی گوگل نیست.)

ضمن این که ظاهرا سیستم میل هم کار نمی کنه. یعنی برای کامنت های جدید از طرف وردپرس میل دریافت نمی کنم.

کسی می دونه مشکل میتونه از کجا باشه؟

با ارور مشکل در برقراری ارتباط با پایگاه داده برخورد نکردید؟

لینک به ارسال

خیر.

سایت به راحتی بالا میاد.

با فایرباگ تست کردم دیدم در تب Net هیچ چیزی به اسم Slimstat یا مشابه اون وجود نداره. یعنی عملا اسکریپت اون لود نمیشه.

غیرفعال و فعال کردن دوباره اون رو هم امتحان کرده ام.

ویرایش شده توسط رحیمی
لینک به ارسال

متوجه شدم. مشکل از فایل Footer.php هست که صفر بایت شده بود. چرا؟ نمیدونم.

ممکن است به خاطر هک باشه؟ یا به خاطر آپدیت افزونه هاست؟ این اواخر چند تا افزونه رو آپدیت کردم.

لینک به ارسال

مشکل از هر چیزی ممکن هست باشه

به هر حال اون ویرایش شد به هر طریقی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...