• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      سیاره وردپرس ایران   15/10/95

      سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
yasweb

درخواست رفع مشکل در پوسته ترجمه شده

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من یک پوسته به نام Detube رو ترجمه کردم . مشکل چندانی باهاش ندارم و تقریبا ازش راضیم .

منتها یه سری مشکلات کوچیک داره که تو زوق میزنه . مثلا اسلایدرش نمیچرخه ، و یا ترتیبی که به صورت ایجکس داره فعال نیست و یا اسلایدر تو دسته هاش فعال نیست .

و همچنین میخوام ویدئو هام رو به صورت انلاین قرار بدم ، اما نمیدونم چطور باید این کار رو کنم .

فکر کنم مشکلاتم بیشتر به جی کوئری برمیگرده . اگه کسی از دوستان ، میتونه به بنده کمک کنه ، خیلی خوشحال میشم . از طرفی هم هر چقدر بحث مالی اش باشه در خدمتم .

با سپاس

وب سایت من : http://www.press90.com/

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

پیشنهادم این هست که ابتدا قوانین را بخوانید

بایگانی شد

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.