رفتن به مطلب

عوض کردن ظاهر صفحه هر دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام اگر معمولا اگر روی لینک نام دسته کلیک کنیم صفحه مورد نظر کل مطالب اون دسته رو با خلاصه اون مطلب رو می یاره . برای اینکه بخوایم ظاهر همچین صفحه ای رو عوض کنیم باید کدوم فایل رو تغییر بدیم ؟؟؟؟؟؟؟/

لینک به ارسال

بستگی به قالبتون داره اگه فایل category.php داشته باشه این فایل نداشته باشه archive.php رو باید تغییر بدید , اگر می خواهید ظاهر یعنی استایلشو تغییر بدید فایل های css مثل style.css

لینک به ارسال

هر دو فایل رو داره . الان به این صورت هست که خلاصه مطالب رو داره که میخوام نداشته باشه و جلوی هر عنوان یه چیزای بهش اضافه کنم مثلا ساعت و تاریخ و منبع و یه چیزای دیگه . و سوال بعدی اینکه استاتیل یا کلاس های دسته بندی معمولا اسمشون چیه تا تغییرش بدم؟؟

(البته نظرم این بود که از کوثری برای لود مطالب استفاده کنم و در اخرش صفحه بندی بزارم )

البته سوالات زیاد شد . چون مشکل صفحه بندی درست شد یه سوال دیگه . میشه این کوثری رو به صورت پیشفرض جوری درست کرد نیاز نباشه برای هر دسته یه کتگوری درست کرد؟

یعنی مطالب دسته مورد نظر وارد دسته خودشون بشن؟؟؟

به فرض این کوثری رو توی فایل کتگوری گذاشتیم

<?php
$rokesh_query = new WP_Query(array(
'post_status' =>'publish',
'post_type' =>'post',
'order' =>'descending',
'orderby' =>'ID',
'cat' =>'1, 3',
'posts_per_page' =>'10',
'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1 )); ?>
<ul class="content">
<?php if($rokesh_query->have_posts()) : while($rokesh_query->have_posts()) : $rokesh_query->the_post();?>
<?php endwhile;endif;?>
<?php
wp_pagenavi( array( 'query' => $rokesh_query ) );
?>
<?php wp_reset_query(); ?>

حالا به جای ایدی دسته که نوشته کاری کنیم که مطلبی که می یاد مربوط یه کدوم ایدی هست بره توی همون صفحه دسته با ایدی مشخصش

ویرایش شده توسط ssll
لینک به ارسال

خب سوالم رو اینجوری عوض کنم . توی کدوم فایل میتونم تغییراتی ایجاد کنم که اگه بخوایم لینک یه دسته رو بزنم و دسته مورد نظر باز بشه و فقط عناوین مطالب بیان و یه سری تغییرات دیگری بدم ( در حال حاظر هم عناوین و هم خلاصه هاشون می یان)

لینک به ارسال

از فایل category.php کپی بگیرید و با نام category-ID.php ذخیره کنید بجای ID شماره آی دی دسته مورد نظرتون رو بگذارید و تغییراتی که می خواهید رو روش اعمال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...