رفتن به مطلب

نمایش مطالب یک دسته بندی به همراه ساعت انتشار

پست های پیشنهاد شده

من می خوام آخرین مطالب یک دسته بندی را با استفاده از ابزارک در ساید بار قرار بدهم و این مطالب از الگوی زیر تبعیت کند.

1- ساعت انتشار را قبل از عنوان نشان دهد.

2- فقط مطالب امروز نمایش داده شود.

یعنی حتی اگر ما تعداد قابل نمایش را 15 عدد انتخاب کرده باشیم و روز عوض شده باشد حتی 1 خبر در آن روز داشته باشیم آن خبر را نشان دهد.

3- مطلب ها یک درمیان بک گراند داشته باشد.

یعنی به شکل زیر دربیاد :

آخرین خبرها :

post-139-0-05159800-1387363147_thumb.png

لینک به ارسال

دو سوال اول تون :

1- ساعت انتشار :

<?php the_date(); ?>

2- کوئری نمایش پست های امروز :‌

$current_day = date('j');
query_posts('day='.$current_day);
if (have_posts()) :
while (have_posts()) : the_post(); ?>
// WordPress loop
endwhile;
endif; ?>

لینک به ارسال

انصافا چند ماهی هست که حداقل من از انجمن جواب سوالم را دریافت نکردم. یعنی همشونو خودم از اینترنت و سایتهای مختلف تونستم گیر بیاورم در صورتی که برای حرفه ای ها دو دقیقه هم طول نمی کشید جوابش را بدهند.

واقعا این خواسته من بود ؟! کد تاریخ ... اینها را که راحت میشه تو جستجو پیدا کرد مهم اینه که چطوری اینها را کنار هم بذاری. من بیشتر پلاگینها تاریخ را نشان می دهند و تنها یکی بود که اخرین مطالب را با ساعت نشان می داد.

کد را من با کنار هم گذاشتن دو کد جور کردم و جواب داد :

<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=3');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<p><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a> - <?php the_time('H:i') ?></p>
<?php endwhile; ?>

حال مونده اینکه یک درمیان بکگراند بگیرند.

لینک به ارسال

البته با کدی که بالا دادم ساعت بعد از تیتر قرار داره. من می خوام قبل از تیتر بیاد. همچنین تنها عناوین امروز نمایش داده بشه. یک در میان هم بکگراند ( رنگ) داشته باشه.

همچنین یه کم فاصله تیترها از لحاظ ارتفاع زیاده .

http://fa.ibfon.org/

لینک به ارسال

انصافا چند ماهی هست که حداقل من از انجمن جواب سوالم را دریافت نکردم. یعنی همشونو خودم از اینترنت و سایتهای مختلف تونستم گیر بیاورم در صورتی که برای حرفه ای ها دو دقیقه هم طول نمی کشید جوابش را بدهند.

واقعا این خواسته من بود ؟! کد تاریخ ... اینها را که راحت میشه تو جستجو پیدا کرد مهم اینه که چطوری اینها را کنار هم بذاری. من بیشتر پلاگینها تاریخ را نشان می دهند و تنها یکی بود که اخرین مطالب را با ساعت نشان می داد.

کد را من با کنار هم گذاشتن دو کد جور کردم و جواب داد :

<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=3');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<p><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a> - <?php the_time('H:i') ?></p>
<?php endwhile; ?>

حال مونده اینکه یک درمیان بکگراند بگیرند.

چند ماهی هست این ابزار در سایت هست

تا نیاز به جستجو نباشد

http://wp-parsi.com/generator/

تابع تاریخ the_time هست منتقل کنید به بعد <p>

برای مطالب امروز

$today = getdate();
$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=3&year=' . $today["year"] . '&monthnum=' . $today["mon"] . '&day=' . $today["mday"]);

بهتره به جای تگ p از ul li استفاده کنید

http://www.w3schools.com/tags/tag_ul.asp

استایل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...