2 پست در این موضوع قرار دارد

جالبه واقعا ، در بخش وردپرس چند سايته فعاليت تبليغاتي .. :D

به بايگاني منتقل شد ..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط صدرا
      سلام
      فکر میکنم من هیچ تغییری در کدها و افزونه‌ها و تنظیمات انجام ندادم. ولی حالا بعد از یک ماه از آخرین فعالیتم در وب‌سایت، موقع آپلود عکس، خطای "گم شدن یک پوشهٔ موقت" یا "Missing a temporary folder" میدهد.
      لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط masoud123
      سلام خدمت دوستان
      ببخشید من یک پلاگین ساده را دارم مینویسم که در بخش مدیریت یک منو اضافه کردم و یک فرم که اطلاعات فرم را داخل دیتابیس ذخیره می کنم و نمایش میدم. همه چیز هم درست کار میکنه.
      اما مشکلی که دارم میخوام به فرم یک فیلد برای آپلود عکس اضافه کنم که با سرچ زیاد توی stackoverflow تونستم روشی را پیدا کنم که به طور مستقیم از روی سیستم آپلود میکنه اما میخوام از آپلودر خود وردپرس استفاده کنم برای آپلود عکس.
      کد پلاگین بصورت کامل داخل این لینک هست.(یک پلاگین ساده هست که من دارم از روی این الگو برداری می کنم.)
      این هم تابع مربوط به فرم:
      function custom_table_example_persons_form_meta_box_handler($item) { ?> <table cellspacing="2" cellpadding="5" style="width: 100%;" class="form-table"> <tbody> <tr class="form-field"> <th valign="top" scope="row"> <label for="name"><?php _e('Name', 'custom_table_example')?></label> </th> <td> <input id="name" name="name" type="text" style="width: 95%" value="<?php echo esc_attr($item['name'])?>" size="50" class="code" placeholder="<?php _e('Your name', 'custom_table_example')?>" required> </td> </tr> <tr class="form-field"> <th valign="top" scope="row"> <label for="email"><?php _e('E-Mail', 'custom_table_example')?></label> </th> <td> <input id="email" name="email" type="email" style="width: 95%" value="<?php echo esc_attr($item['email'])?>" size="50" class="code" placeholder="<?php _e('Your E-Mail', 'custom_table_example')?>" required> </td> </tr> <tr class="form-field"> <th valign="top" scope="row"> <label for="age"><?php _e('Age', 'custom_table_example')?></label> </th> <td> <input id="age" name="age" type="number" style="width: 95%" value="<?php echo esc_attr($item['age'])?>" size="50" class="code" placeholder="<?php _e('Your age', 'custom_table_example')?>" required> </td> </tr> </tbody> </table> <?php } ممنون می شم راهنمایی کنید چطور فیلد آپلود عکس (media uploader wordpress منظورم هست) را به این فرم اضافه کنم و مقدار آدرس عکس آپلود شده را بدست بیارم. چون میخوام بعدش داخل دیتابیس ذخیره کنم.
      با تشکر
    • توسط kingblog
      سلام
      من برای آپلود تصویر توی سایتم از یک فانکشن استفاده می کنم:
      function uploadImage() { . . move_uploaded_file($_FILES['image_file']['tmp_name'], $sTempFileName); . . } مشکلی نداره ولی وقتی میخوام در دیتابایس چیزی ذخیره بشه مشکل داره:
      function uploadImage() { . . move_uploaded_file($_FILES['image_file']['tmp_name'], $sTempFileName); $db2->query('INSERT INTO gallery SET user_id="'.$this->id.'",user_img="'.$sTempFileName.'"'); . } این ارور رو میده:
      Call to a member function query() on null  
    • توسط maryam1
      بسم الله الرحمن الرحیم
      سلام دوستان
      لطفا سایت هایی که در ایران با ووکارموس فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردند رو معرفی کنید.
      ممنون از همه شما عزیزان