2 پست در این موضوع قرار دارد

جالبه واقعا ، در بخش وردپرس چند سايته فعاليت تبليغاتي .. :D

به بايگاني منتقل شد ..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط maryam1
      بسم الله الرحمن الرحیم
      سلام دوستان
      لطفا سایت هایی که در ایران با ووکارموس فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردند رو معرفی کنید.
      ممنون از همه شما عزیزان
    • توسط abolfazl20000
      سلام
      بنده یه سایتی دارم که میخوام در بعضی قسمتاش فایل بفروشم. در بعضی قسمتاشم یه سری کاتالوگ میخوام واسه دانلود عموم بزارم. مشکلی که هست اینه که اگه بخوام اینو داخل هاست خودم مستقیم واسه دانلود بزارم زیاد میشه حجمش. آیا روشی هست که بشه جایی فضایی اختصاص داد که وقتی کسی دانلود رو میزنه به سایت دیگه ای مثل 4share و اینا نره و مستقیما دانلود شه.
    • توسط meysam011
      سلام به همه دوستان
      من یک قالب رایگان برای سایتم خریداری کردم. مشکلی که دارم اینه که وقتی متن رو از طریق وردپرس اضافه میکنم، متن و پاراگراف ها داخل سایت به صورت پشت سر هم نشون داده میشه و به اصطلاح بریک نمیشه. فکر میکنم مشکل از قالب باشه. در ضمن عکسی رو که در وردپرس آپلود میکنم، در سایت نمایش داده نمیشه.
    • توسط mahdiar
      سلام
      من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    • توسط Rangarang
      سلام
      چیکار باید کرد که وقتی ویدئویی رو از طریق خود وردپرس آپلود می کنیم، هنگام نمایش اون به مخاطب مثل سایت آپارات، یک کد بهش بده که بتونه تو سایت خودش هم ویدئو رو آپلود کنه. آیا خود وردپرس چنین امکانی داره و اگه نه با چه افزونه ای می شه این کار رو انجام داد؟
      از پاسخ شما ممنونم