رفتن به مطلب

حذف داده های افزونه اماره

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من رفتم قسمت بهینه سازی افزونه اماره و جدول بازدیدها را خالی کردم ، ولی کل ورودی های موتور جستجوم هم حذف شد :( برگشتی که میدونم نداره چطور میتونم کاری کنم که ورودی موتور جستجو (وقتی در قسمت ابزارک افزونه را به فوتر اضافه میکنم) را عدد دلخواه بدم؟؟ اصلا میشه چنین کاری؟؟؟

یا اینکه میشه بگی که ورودی موتورجستجو را بجای از صفر از یک عدد خاص شروع کنه و اضافه کنه ؟؟؟

ویرایش شده توسط mostafa_d26
لینک به ارسال

نمیدونم کمکی میکنه یا نه ولی من رفتم کدهای افزونه را زیرو رو کردم و این توابع را مربوز به جستجوها پیدا کردم:

$result['google'] = $wpdb->query("SELECT * FROM `{$table_prefix}statistics_visitor` WHERE `referred` LIKE '%google.com%'");
$result['yahoo'] = $wpdb->query("SELECT * FROM `{$table_prefix}statistics_visitor` WHERE `referred` LIKE '%yahoo.com%'");
$result['bing'] = $wpdb->query("SELECT * FROM `{$table_prefix}statistics_visitor` WHERE `referred` LIKE '%bing.com%'");

if( $_GET['type'] == 'last-all-search' ) {

$result['all'] = $wpdb->query("SELECT * FROM `{$table_prefix}statistics_visitor` WHERE `referred` LIKE '%google.com%' OR `referred` LIKE '%yahoo.com%' OR `referred` LIKE '%bing.com%'");

$referred = $_GET['referred'];
if( $referred ) {
$total = $wpdb->query("SELECT * FROM `{$table_prefix}statistics_visitor` WHERE `referred` LIKE '%{$referred}%'");
} else {
$total = $wpdb->query("SELECT * FROM `{$table_prefix}statistics_visitor` WHERE `referred` LIKE '%google.com%' OR `referred` LIKE '%yahoo.com%' OR `referred` LIKE '%bing.com%'");
}

لینک به ارسال

کد که تعداد رکوردهارو نمایش میده

اگر میخواهید کاربر رو منحرف کنید! نیاز به فعال کردن افزونه نیست

یک مقدار به ابزارک متنی بدهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...