رفتن به مطلب

ارور 404 بعد از کلیک کردن در دسته بندی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالب اختصاصی دارم و افزونه سئو yoast رو نصب کردم

در دسته بندی ها نام و نامک دسته بندی ها فارسی هستن

در نتیجه :

وقتی تو یکی از دسته بندی ها کلیک میکنم ، صفحه مربوطه به درستی باز میشه اما وقتی همون صفحه رو از مرورگر رفرش کنم ، با ارور 404 رو به راه می شوم

1-دسته هایی که نامک آن ها انگلیسی هستند مشکلی ندارند

2-وقتی yoast غیر فعال میشه ، همه چیز درست میشه

به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه ؟

ویرایش شده توسط site
لینک به ارسال

این تاپیک رو هم نگاه کرده ام اما مشکلم حل نشده

وقتی افزونه yoast غیر فعال میشه دسته ها به درستی کار میکنن

الان یکم بدتر شد !! الان وقتی رو دسته ها کلیک میکنم با ارور 404 مواجه می شم

به نظر شما من چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

دوستان وقتی در تنظیمات yoast تیک یک بخش رو میزنم تا category به دسته ها اضافه بشه ، همه چیز درست کار میکنه

میشه کار کرد که بدون category نیز کار کنه ؟

لینک به ارسال

اگر افزونه ای با قالب شما نسازه کاری که باید کرد غیر فعال کردنشه

ست کردن افزونه های یک سایت گاهی از نوشتن و طراحی قالبش سخت تره شما هم یا باید صبور باشید و با تست موارد مختلف مشکلتون رو حل کنید یا باید در بخش خرید تایپیک بزنید تا یک نفر که فرصتش را داره افزونه هاتون رو ست کنه و تحویلتون بده

لطفا در نوشتن از فونت و سایز معمولی استفاده کنید

لینک به ارسال

یعنی مشکل میتونه از افزونه سئو باشه؟ من از all in one seo pack استفاده میکنم و همین مشکل رو دارم (توی همون تاپیک هم گفتم) ولی مشکل حل نشده :(

لینک به ارسال

این مورد

وقتی تو یکی از دسته بندی ها کلیک میکنم ، صفحه مربوطه به درستی باز میشه اما وقتی همون صفحه رو از مرورگر رفرش کنم ، با ارور 404 رو به راه می شوم

بله چون افزونه های سئو بعد از لود صفحه کاراکتر هایی را برای اطلاع رسانی به موتورهای جستجو به نشانی اضافه می کنند و وقتی بعد از باز شدن صفحه از آدرسبار نشانی را کپی می کنید آن کارکترها هم همراه نشانی ور می دارید در نتیجه صفحه به 404 می رسه

این یک ایراد نیست و اشتباه کاربر است که نشانی را درست کپی نمی کند

ضمن اینکه علت اینکار را هم متوجه نمی شم خوانندگان یک سایت یا از طریق موتور جستجو یا از طریق لینکهای موجود به سایت می رسند نه از طریق کپی برداری از آدرس داخل آدرسبار

لینک به ارسال

این مورد

بله چون افزونه های سئو بعد از لود صفحه کاراکتر هایی را برای اطلاع رسانی به موتورهای جستجو به نشانی اضافه می کنند و وقتی بعد از باز شدن صفحه از آدرسبار نشانی را کپی می کنید آن کارکترها هم همراه نشانی ور می دارید در نتیجه صفحه به 404 می رسه

این یک ایراد نیست و اشتباه کاربر است که نشانی را درست کپی نمی کند

ضمن اینکه علت اینکار را هم متوجه نمی شم خوانندگان یک سایت یا از طریق موتور جستجو یا از طریق لینکهای موجود به سایت می رسند نه از طریق کپی برداری از آدرس داخل آدرسبار

سلام

ممنون بابت راهنمایی

اما مشکل من اینه که وقتی یک دسته رو refresh میکنم ، با ارور 404 رو به راه میشم

وقتی که تو تنظیمات yoast ، تیک اضافه کردن category به دسته رو بزنم مشکل حل میشه اما وقتی این تیک رو بردارم و کلمه category از دسته حذف بشه با مشکل 404 رو به راه میشم

به نظر شما اگه کلمه category قبل از اسم دسته ها باشه ، مشکلی در سئو و ایندکس شدن پیش میاد ؟

لینک به ارسال

وقتی رفرش هم می کنید باز به همون دلیل صفحه ارور داره می تونید از سئو منصرف بشید و افزونه را غیر فعال کنید

صفحه هات دسته ها نیازی به سیئو ندارند و نوفالو هستند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...