رفتن به مطلب

نمایش سایتی دیگر درون صفحه خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

دوستان سوالی داشتم ازتون اونم اینه که چند وقت پیش داشتم توی نت میچرخیدم تا یه زیر نویس پیدا کنم که فقط subscene داشت

بعد نمیتونستم وارد شم چون ک ....تر بود

بعد رفتم اینجا دیدم که سایت رو توی صفحه خودش باز کرده !

رفتم تو سورس دیدم ک با جاوا اسکریپت ی جورایی صفحه رو باز کرده چطور میتونم اینکارو بکنم آیا امکانش هست که سایت های دیگرو هم به همین شکل باز کرد ؟

یعنی من ک اینطور فهمیدم داره سایت رو تو صفحه خودش باز میکنه و اینکه بدون هیچ محدودیت

اسکریپت نظر دیدگاه خاصی دارید بفرمایید

لینک به ارسال

بستگی داره

مثلا اگر سایت مسدود شده نشانی کامل آی پی اختصاصیش رو داشته باشید می شه

و یا اینکه از طریق یک تونل و از خارج ازایران این کار را بکنید کاری شبیه وی پی ان ها

لینک به ارسال

الان این آدرسی که داده بودم چطور اینکارو کرده بود ! شما میدونید ؟

آیا راهی هست که بشه ازش استفاده کرد

این سیستم ک دیدم فکر کنم یه اسکریپت بود

لینک به ارسال

اگر با برنامه نویسی آشنایی کمی دارید تقریبا براتون غیرممکنه

لینک به ارسال

این نمونه رو چندین جای مختلف دیدم ، آقای فخار میشه لطفا بفرمایید که چطور میتونم از طریق وی پی اس همچین کاری کنم ؟؟

یا اینکه چطور میتونم سایت رو نشون بدم

جناب مرتضی خان اگر اطلاعاتی دارید خوشحال میشم

لینک به ارسال

از کد ifrom اسفاده نماید البته اگر جواب گو باشه این املا ش هم شاید غلط نوشتم البته اینم فکر کنم جواب نده ای پی داخل خوانده میشود

در ضمن تمام بزرگان جواب دادن

اگه تایپک ببرید تو قسمت خرید ببرید بهتر نتیجه میگیرد

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

اگر میخواهید همان سایت را نمایش دهید با تگ iframe

اما اگر میخواهید محتوا را از آن سایت بگیرید باید براش برنامه‌نویسی کنید

لینک به ارسال

نه انتقال دهنده امکان پذیر نیست باید با آی پی باز بشه که مشکل نداشته باشه اگر کسی بتونه توی وی پی اس اینکار رو انجام بده که تو وی پی اس باز باشه بعد بتونم هر آدرسی که خواستم بزارم خوب میشه

چند سال بود سایت هایی بودن که آدرس مثلا فیس بوک رو وارد میکردیم بعد خوشون لود میکردن سایت رو برامون اینها از چه اسکریپتی استفاده میکنن؟

لطفا کسی اطلاع داره کمک کنه

لینک به ارسال

روشش استفاده از تونل مجازی که سایت واسط باید خارج از آی پی ایران باشه

البته تجهیزات جدید قدرت تشخیصش را دارند و مسدودش می کنند و فقط یک راه باقی می مونه که سایت واسط با گرفتن خروجی آر اس اس برای کاربران یک صفحه آر اس اس خوان در سایت خودش ایجاد کنه که محتویات سایت مبدا را نمایش بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...