رفتن به مطلب

مشکل در بلوک موضوعات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من کدی رو که برای نمایش همه موضوعات بود رو در سایت و در قسمت بلوک موضوعات قرار دادم ولی یه مشکل کوچیک در استایل دارم الان

چون موضوعات من زیاد هست وسط بلوک سایه افتاده ولی این سایه باید انتهای بلوک باشه که اونجا در حال حاظر هست

تصویر رو ببینید لطفا:

post-1229-0-17059900-1387481097_thumb.pn

ممنون می شم در مورد رفعش کمکم کنید

لینک به ارسال

الان که سایتتون چنین مشکلی نداره ولی طولانی بودن بیش از اندازه دسته های شما معمولا تاثیر منفی و معکوس می گذاره

بهتر بود این دسته بندی ها می شدن تگ و حداکثر ده عنوان و 30 زیر عنوان برای دسته بندی می ساختید برای تبدیل دسته بندی به تگ وردپرس یک افزون خو ب در صفحه ویرایش دسته ها بهتون پیشنهاد کرده

لینک به ارسال

شما یعنی اون تیرگی رو وسط بلوک نمی بینید؟

الان که سایتتون چنین مشکلی نداره ولی طولانی بودن بیش از اندازه دسته های شما معمولا تاثیر منفی و معکوس می گذاره

بهتر بود این دسته بندی ها می شدن تگ و حداکثر ده عنوان و 30 زیر عنوان برای دسته بندی می ساختید برای تبدیل دسته بندی به تگ وردپرس یک افزون خو ب در صفحه ویرایش دسته ها بهتون پیشنهاد کرده

این تاثیر منفی از نظر سئو می گید؟

در مورد این تبدیلشون به تگ هم اولین بارم هست می شنوم، یعنی می گید چیکارشون کنم؟

الان من 6 تا عنوان دارن و حداکثر توشون هم 20 تا زیر موضوع

لینک به ارسال

6*20=120

منظور من جمعا 40 دسته(در حداکثر شرایط) بود

دسته بندی حکم پوشه رو داره اگر در بایگانی برای هر صفحه یک پرونده یک پوشه باز کنند راحت تر می شه پرونده ای را پیدا کرد یا برای هر پرونده؟

دقیقا برای موتور جستجو هم این مهمه وقتی وارد یک پرونده می شه اون پرونده نباید خودش یک سند از پرونده ای دیگه باشه در این حالت بهتره پرونده ها یکی بشه و. چسباندن برچسب اون بخش را مشخص کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...