رفتن به مطلب

مشکل افزونه vip

پست های پیشنهاد شده

سلام من افزونه وی ای پی نصب کردم موقعه ای که خرید انجام میدم و میخواد به درگاه وصل بشه

site.com/?action=vip_charging به ادرس که میره بعد رفرش میشه صفحه اول سایت

داخل لوکال درست کار میکنه میشه دوستان بفرمایند مشکل از کجاست

ممنون

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید فراموش کردم

خدمت شما

++++

یک مشکل دیگه هم که دارم داخل افزونه میخوای کاربری که عضو شده با مهمان فرقی داشته باشه یعنی میخوام کاربر عضو لینک دانلود براش باش باشه ولی میهمان فقط لینک دانلود نتونه ببینه فقط متن براش نمایش گذاشته بشه

من از داخل تنظیماتش دسته ها سایت محدود میکنم کاربری که عضو شده ولی هنوز اشتراک نخریده نمی تونه پست رو ببین فقط یک عکس از پست براش نمایش در میاد . میخوام حداقل بخشی از متن پست بتونه بخونه

در مورد این متن پایین هم اگه امکانش هست توضیح بدید متوجه نشدم

چگونه از افزونه در هاست دانلود استفاده کنم؟

بسیاری از سایت های دانلود محتوای خود را در هاست های دانلودی قرار می دهند که فاقد دیتابیس MYSQL بوده و نمی توان سیستم وردپرس را روی آنها نصب کرد.

عملکرد این قابلیت به این صورت است که شما ابتدا پوشه ای را در هاست دانلود خود آپلود می کنید که فایل های این پوشه وظیفه بررسی وی آی ی پی بودن کاربر در سایت وردپرسی شما را دارند.

برای اینکار پوشه ای که با نام remote در پوشه افزونه است را در روت هاست دانلود خود کپی کنید.

سپس پوشه را باز کرده و فایل config.php را با یک ویرایشگر باز کنید و طبق راهنمایی که برای هر خط آن است فایل را ویرایش کنید.

حال برای استفاده از سرویس، ابتدا فایل ها خود را در پوشه ای که در فایل config.php تعریف کرده اید آپلود کنید.

سپس فایل های خود را در پوشه ای که در فایل config.php تعریف کرده اید آپلود کنید. برای دسترسی وی آی پی به فایلی که با نام test.zip در پوشه فایل ها آپلود کرده اید آدرس زیر را وارد کنید:

http://ADRESS HOST DOWNLOAD SHOMA/download.php/test.zip

برای دانلود رایگان فایل هم پسوند free را به آخر فایل اضافه کنید:

http://ADRESS HOST DOWNLOAD SHOMA/download.php/test.zip/free

دقت کنید برای استفاده از این قابلیت باید ماژول CURL در هاست دانلود شما فعال باشد. این ماژول در اکثر سرور ها فعال است، برای اطلاع از فعال بودن این ماژول می توانید از مدیر هاست خود سوال کنید.

ویرایش شده توسط seb
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...