رفتن به مطلب

افزونه اماره

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید :)

بعد از مدت ها باز برگشتم تا زحمتتون بدمو باز از این سوالات عجیبو غریب بپرسم

من افزونه اماره رو که قبلا نصب کرده بودم هر چقدر سی پی یو هاستم رو بیشتر میکردم باز سی پی یو کم می اوردم و خیلی خیلی به سرور فشار میورد همین به دونه افزونه.

یه هفته قبل غیر فعالش کردم تا مطمعا شم که تقصیر اونه .که وقتی غیر فعالش کردم مصرف سی پی یو در ساعت از 700 به 10 رسید :blink:

بعد از اون کد وب گذر رو تو سایتم قرار دادم تا امار ورودی ها و بازدید هام رو داشته باشم.اما از وقتی از وب گذر استفاده میکنم تعداد بازدید های روزانم رو خیلی کمتر نشون میده در حالی که تعداد ورودی های موتور جستجور رو مثل افزونه اماره نشون میده.

از وقتی کد وب گذر رو گذاشتم نمیدونم ربطی داره یا نه رنک الکسای سایتم هر روز داره بدتر میشه.

قبلا ورودی گوگلم 50 بود و بازدید روزانم 1500 و رتبه الکسام تو ایران بین 3000 تا 3300 بود.

اما الان ورودی گوگلم 150 هست بازدید روزانم طبق وبگذر اومده به زیر 500 و رتبه الکسام تو ایران 8000 شده و هر روز هم بدتر میشه

من مطمعا هستم بازدیدم بیشتر از قبل هست چون دیروز اماره رو فعال کردم بازدیدم رو 2000 نشون میداد وب گذر نمیدونم چرا اینجوری میگه

اما اینجاش جالبه که اگه امارم رفته بالا الکسا چرا داره سقوط میکنه و هر روز 500 تا رتبم بدتر میشه؟

تولبار الکسا رو هم دارم و ای پیم دینامیک هست روزی یه 20 بار با ای پی متفاوت و تولبار الکسا رو سایت ان میشم.

خلاصه بازدیدم رفته بالا ورودی هام رفته بالا بازدید کننده هم رفته بالا (با توجه به امتحان کردن اماره) اما الکسای .... داره سقوط میکنه اخه چرا؟

پیشاپیش ممنون از چوابتون :wub:

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

الکسا که ربطی به افزونه‌ها یا سرویس آمار ندارد

پارامترهای الکسا هم متفاوت هست

لینک به ارسال

اره میدونم.

اما اخه وقتی اکثر چیزا پیشرفت کرده چرا باید بیاد پایین.اخه خیلی تحقیق کردم پارامتر های الکسا رو میدونم همه رو رعایت کردم و همه نصبت به قبل پیشرفت داشته

اگه ممکنه همه چیزای خیلی تاثیر گذار جز تولبار الکسا ای پی دینامیک بازدید و بازدید کننده رو بگین بشاید چیزی باشه من ندونم.

یه سوال دیگه هم دارم اینکه من مثلا 250 ورودی از همه موتور های جستجو داشتم و بازدید کننده ها 500 ای پی بودن اون 250 نفر دیگه از کجا اومدن؟ تبلیغ نکردم اخه.یعنی ممکنه که رباط های گوگل رو به عنوان بازدید کننده حساب کنه وب گذر؟

لینک به ارسال

ببخشید خودم ابدیت کردم اخرین سوالم رو هم بپرسم اگه میشه جواب پست قبلی و این پستم رو بدین

با افزونه اماره تعداد ای پی های روزانه رو 800 نشون میده اما با وب گذر تعداد ای پی ها رو 300 نشون میده دلیلش چیه؟اگه مشکل از وبگذر باشه اینجوری که خیلی امار ناقص هست یعنی تقریبا نصف فقط یک سوم ای پی ها رو وب گذر نشون میده

لینک به ارسال

آمارگیر وب گذر یک ابزار قدیمی و ناکارآمد محسوب میشه و شمارش صحیحی نداره و روبات ها رو هم بازدید حساب میکنه.

می تونید ای پی بازدید ها رو ببینید از کجا هستند

http://whois.domaintools.com/

لینک به ارسال

در حال حاضر بهترین آمارگیر های استات هست .

ولی اگه میخواین آماردقیق دقیق وب سایتتون رو داشته باشین میتونید از گوگل آنالیتیک استفاده کنید ...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی از همه دوستان.

های استایت قبلا استفاده میکردم اما نمیدونم چه مشکلی داشت که برش داشتم نمیدونم ورودی گوگل رو فکر کنم نشون نمیده اره؟

گوگل انالتیک چیلتر شکن میخواد که از وایرلس دانشگاه استفاده میکنم به هیچ صورتی نمیشه ای پیش رو عوض کرد :wacko:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟ :wacko:

یه امار از این هفته سایتم بدم اخه خیلی عجیبو غریبه

7 روز پیش =بازدید 1058 بازدید کننده 258 ورودی گوگل 125 رنک الکسا 3000 تا 3500

6 روز پیش= بازدید 1150 بازدید کننده 286 ورودی گوگل 136 رنک الکسا 4500 تا 5000

5 روز پیش= بازدید 1250 بازدید کننده 306 ورودی گوگل 158 رنک الکسا 6000

4 روز پیش =بازدید 1340 بازدید کننده 321 ورودی گوگل 188 رنک الکسا 10000

3 روز پیش =بازدید 1400 بازدید کننده 355 ورودی گوگل 211 رنک الکسا 14000

2 روز پیش =بازدید 1405 بازدید کننده 388 ورودی گوگل 237 رنک الکسا 18000

1 روز پیش =بازدید 1411 بازدید کننده 411 ورودی گوگل 217 رنک الکسا 19500

البته رنک الکسا رو دقیق یادم نیست تقریبی نوشتم اما امارش تقریبا همینطوری داره بدتر میشه

من قبلا سایتم رو هر جور که اداره میکردم الانم به همین شکل دارم اداره میکنم هر روز ابدیت میشه و روش کارم فرقی با قبل نکرده در حالی که قبلا با همین نحوه کار و بازدید روزانه زیر 1000 رنک الکسام 3500 کمتر بود اما الان با نزدیک 1500 بازدید رنک الکسام شده 19500 در حالی که هیچ کدوم از شرایطم تغییری توش ایجاد نشده و فقط ورودی هام بیشتر شده و بازدید رفته بالا چرا رنک الکسا باید بیاد پایین؟اخه بقیه شرایط که در رنک الکسا میتونه تاثیر داشته باشه که تغییری نکرده همه موارد مثل قبل هست نمیدونم چش شده این الکسای .... اعصاب برام نزاشته این گوگل این همه بهم لطفا داره نزدیک 40 روز هست هر روز ورودی ها در حال افزایشه اما الکسا بر عکس

چه کنم کسی نمیدونه دلیلش چیه؟

www.neopost.ir

راستی الکسا یه مدتی هست تعداد سایت هایی که بهم لینک دادن رو هم ابدیت نمیکنه یعنی لان تقریبا 100 تا سایت بهم لینک دادن اما 2 هفته هست که فقط 18 تا رو نشون میده

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان ...

من قبلا از اماره استفاده میکردم ، به دلایلی نسخه قبلیشو پاک کردم و الان بعد از چند وقت میخوام از نسخه جدید استفاده کنم، ولی هر کار میکنم که فعالش کنم، میگه به دلیل مشکل جدی افزونه فعال نمیشه ...

گفتم شاید به خاطر افزونه ها هستش - همه افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی باز این فعال نشد و ارور مشکل جدی رو داد، الان دیگه نمیدونم باید چه کار کنم!!

اگر راهی هستش حتما راهنمایی کنید . ممنون از همتون

لینک به ارسال

به نظر می یاد شما باید افزونه رو اول کاملا پاک کنید همچنین تبل هاش رو از توی دیتابیس حذف کنید سپس از اول افزونه رو دانلود و نصب کیند

لینک به ارسال

به نظر می یاد شما باید افزونه رو اول کاملا پاک کنید همچنین تبل هاش رو از توی دیتابیس حذف کنید سپس از اول افزونه رو دانلود و نصب کیند

تیبلهاشو چه جوری باید از توی دیتابیس پاک کرد ؟

لینک به ارسال

البته قبلش حتما افزونه رو کاملا پاک کنید ( برای اطمینان بیشتر هست) دیتابیس مورد نظرتون رو باز کنید و تبل های مخصوص افزونه آماره ( statistics_visitor و statistics_visit و statistics_useronline ) رو تیک بزنید سپس drop را بزنید

لینک به ارسال

البته قبلش حتما افزونه رو کاملا پاک کنید ( برای اطمینان بیشتر هست) دیتابیس مورد نظرتون رو باز کنید و تبل های مخصوص افزونه آماره ( statistics_visitor و statistics_visit و statistics_useronline ) رو تیک بزنید سپس drop را بزنید

اهان متوجه شدم.

ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...