رفتن به مطلب

افزونه ایجاد فرم سفارش

پست های پیشنهاد شده

سلام

من نیاز دارم یه فرم داشته باشم که بتونم 10 تا 15 فیلد رو توش قرار بدم که کاربر موارد رو پر کنه و بعد از تایید به درگاه وصل بشه و هزینه رو پرداخت کنه .

به نظرتون چطور میتونم این کار رو انجام بدم . از پی پال الان درگاه دارم اما از پی لاین میخوام درگاه بگیرم که الان سفارشش رو دادم .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

فکر کنم اگر یه افزونه ی ایجاد فرم استفاده کنم و بعد دکمه ی پرداخت بزارم خوب باشه ؟

اما کدوم افزونه ی فرم رو استفاده کنم که لود بالایی نداشته باشه و فقط هم توی اون برگه ی سفارش لود بشه نه همواره توی کل سایت لود بشه .

دوستانی که تجربه داشتن ممنون میشم راهنماییم کنن .

ویرایش شده توسط sos
لینک به ارسال

واقعا ممنونم آقا مرتضی.

اما این

gravity forms فرم ها خیلی خیلی تنوع دارن . کدومشون رو بهتر میشناسید که استفاده کنم که آزمون خطا نکنم 40 -50 تا هستن حداقل

و یه سوال حالا اگربه فرض یکی این فرما رو انتخاب کنم خوب چطور کاری کنم که کاربر با یک کلیک روی ارسال پست هم دکمه ی اون پست زده بشه وهم دکمه اتصال به درگاه و پرداخت .

لینک به ارسال

افزونه‌ای هم اگر باشد نیازمند ویرایش هست

بهتر فرم رو دستی ایجاد کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

از از افزونه هایی که آقا مرتضی گفتن استفاده کردم مشکل حل شد .

فقط مجبور شدم توی دو مرحله باشه یکی سفارش و بعد صفحه ی پرداخت .

میخواستم دوتا دکمه ی ثبت یکی باشن و توی یه صفحه که نشد .

ویرایش شده توسط sos
لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام

میتونید راهنمایی کنید چطور این کارو کردید!؟

من نیاز دارم یه فرمی داشته باشم و وقتی پرش کرد قیمتی تعیین بشه و ارسال بشه به درگاه پرداخت!

متونید مرحله به مرحله توضیح بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...