رفتن به مطلب

بلوک کردن سایتم از طریق گوگل

hormozgan

پست های پیشنهاد شده

امروز صبح با سایتم بدون هیچ مشکلی کار می کردم

سایتم یک سایت خبری است و هیچ مطلب دانلودی نداره ولی الان که سایتم را باز کردم از طرف گوگل بلوک شده علت را ترجمه کردم این آمد

(

مرور امن

صفحه تشخیصی برای hormozganchess.com

وضعیت لیست فعلی برای hormozganchess.com چیست؟

سایت به عنوان مشکوک ذکر شده - بازدید از این وب سایت ممکن است به رایانه شما آسیب برساند.

بخشی از این سایت برای فعالیت های مشکوک 1 بار در طول 90 روز گذشته ذکر شده بود .

چه زمانی رخ داد که گوگل این سایت بازدید ؟

از 2 صفحه ما در این سایت بیش از 90 روز گذشته آزمایش ، 1 صفحه (ها) در نرم افزار های مخرب در حال دانلود و نصب بدون رضایت کاربر . آخرین باری که گوگل این سایت بازدید در 2013/12/19 بود ، و آخرین بار محتوای مشکوک در این سایت یافت شده در 2013/12/19 بود.

این سایت بر روی 1 شبکه (ها) از جمله AS46475 ( LIMESTONENETWORKS ) برگزار شد.

این سایت به عنوان یک واسطه و در نتیجه توزیع بیشتر از نرم افزارهای مخرب عمل کرده ؟

در طول 90 روز گذشته، hormozganchess.com به نظر نمی رسد به عنوان یک واسطه برای عفونت از هر گونه سایت های تابع.

تا به این سایت میزبانی نرم افزارهای مخرب ؟

نه، این سایت تا به نرم افزار های مخرب در 90 روز گذشته به میزبانی نیست.

چگونه این اتفاق افتاد ؟

در برخی موارد، اشخاص ثالث می توانند کدهای مخرب به سایت های مشروع را اضافه کنید، که باعث می شود ما برای نشان دادن پیام هشدار دهنده.

مراحل بعدی :

* بازگشت به صفحه قبل .

* اگر شما صاحب این وب سایت ، شما می توانید یک بررسی از سایت خود را با استفاده از ابزار گوگل مدیر سایت درخواست . اطلاعات بیشتر در مورد فرایند بررسیدر سایت گوگل مرکز راهنما در دسترس است.

دوستان عزیز باید چکار کنم ؟

چطوری می شه مشکل را حل کرد ؟

ویرایش شده توسط hormozgan
لینک به ارسال

متن انگلیسی که گوگل ارسال کرده + ادرس سایت رو بزارید .

خلاصه مشکل تون اگر اینه :

منجر به مخرب نرم افزار که دانلود و نصب بدون رضایت کاربر

ممکنه کدی بصورت encode شده وجود داشته باشه که باعث این پیام شده

لینک به ارسال

Safe Browsing

Diagnostic page for AS46475 (LIMESTONENETWORKS)

What happened when Google visited sites hosted on this network?

Of the 17115 site(s) we tested on this network over the past 90 days, 228 site(s), including, for example,
,
,
, served content that resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent.

The last time Google tested a site on this network was on 2013-12-20, and the last time suspicious content was found was on 2013-12-19.

Has this network hosted sites acting as intermediaries for further malware distribution?

Over the past 90 days, we found 13 site(s) on this network, including, for example,
,
,
, that appeared to function as intermediaries for the infection of 29 other site(s) including, for example,
,
,
.

Has this network hosted sites that have distributed malware?

Yes, this network has hosted sites that have distributed malicious software in the past 90 days. We found 25 site(s), including, for example,
,
,
, that infected 73 other site(s), including, for example,
,
,
.

Next steps:

این متن انگلیسیه

ممکنه در بروز رسانی که چند روز پیش وردپرس را انجام دادم چنین کدی موجود بوده

آدرس سایت

hormozganchess.com

Safe Browsing

Diagnostic page for hormozganchess.com

What is the current listing status for hormozganchess.com?

Site is listed as suspicious - visiting this web site may harm your computer.

Part of this site was listed for suspicious activity 1 time(s) over the past 90 days.

What happened when Google visited this site?

Of the 2 pages we tested on the site over the past 90 days, 1 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time Google visited this site was on 2013-12-19, and the last time suspicious content was found on this site was on 2013-12-19.

This site was hosted on 1 network(s) including AS46475 (LIMESTONENETWORKS).

Has this site acted as an intermediary resulting in further distribution of malware?

Over the past 90 days, hormozganchess.com did not appear to function as an intermediary for the infection of any sites.

Has this site hosted malware?

No, this site has not hosted malicious software over the past 90 days.

How did this happen?

In some cases, third parties can add malicious code to legitimate sites, which would cause us to show the warning message.

Next steps:

* Return to the previous page.

* If you are the owner of this web site, you can request a review of your site using Google Webmaster Tools. More information about the review process is available in Google's Webmaster Help Center.

الان دیگه باز نمی شه و این پیام را می ده

XML Parsing Error: undefined entity

Location: jar:file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Firefox/chrome/browser.jar!/content/browser/safebrowsing/blockedSite.xhtml

Line Number 180, Column 3: <body dir="&locale.dir;">

--^

لینک به ارسال

آدرس سایت

hormozganchess.com

برای رفع بلوک چکار کنم و چطوری اگر کد مخرب در سایت است شناسایی و پاک کنم

لینک به ارسال

متن انگلیسی که گوگل ارسال کرده + ادرس سایت رو بزارید .

خلاصه مشکل تون اگر اینه :

ممکنه کدی بصورت encode شده وجود داشته باشه که باعث این پیام شده

چطوری از وجود این فایل مطلع بشم و چطوری پاک کنم ؟

رفع فیلتر چطوری انجام می شه فعلا می تونم به سایتم وارد بشم

اگر بدونم از افزونه خاصی است حذفش کنم شاید درست بشه

دوستانی که راه حل را می دونند لطفا راهنمایی کنند

لینک به ارسال

مطالب آموزش را خواندم ولی کمکی نکرد به مستر گوگل هم ایمیل دادم ولی هیچ تغییری ایجاد نشد

فکر می کنم آنچه که بر اساس آن فیلتر شده رفع نشده دوستانی که می دونند چرا فیلتر شدم کمک کنند

لینک به ارسال

در گوگل وبمستر برای شما پیامی ارسال نشده است؟

ممنون

یک ایمیل ارسال شده بود که با گوگل ترجمه کردم و با سایتی که گفته بود آدرس سایتم را چک کردم کلا تیک سبز زد و بدون مشکل اعلام کرد بعد به آدرس دومی رفتم و تایید کردم سایت مشکلی نداره خوشبختانه ظرف 24 ساعت رفع فیلتر کردند

ممنون از توجه تان

کاش در این مورد کمی در آموزش توضیح داده بشه تا کسانی که مثل من به مشکل برخورد می کنند و زبان انگلیسی نمی دانند راحت تر رفع فیلتر بشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...