• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
alimoslemian

سرعت لود سایت

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من در خصوص سرعت لود شدن سایتم ibooker.ir با مشکل برخوردم (خیلی کنده) یه دلیلش حجم سنگینه که می دونم باید تصاویر رو بهینه کنم. اما هاستم به من گفته وبسایت بهینه نیست و جدای از حجم سنگین این ایرادها وجود داره:

google analytic را دو بار در صفحه لود کرده اید

rtl.css را دو بار لود کرده اید

حدود 400 کیلوبایت جاوااسکریپت در صفحه سایت شما لود می شه

ممنون می شم راهنمایی کنید که چطوری می تونم این موارد رو رفع کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاهش سرعت شما برمیگرده به سرور سایتتون

احتمالا روی سرورتون nginx نصب نیست. افزونه هایی هم هستن که سرعت وردپرس رو افزایش میدن.

احتمالا نصب این افزونه مشکل سرعت شما رو به طور کامل رفع میکنه.

http://wordpress.org/plugins/wordpress-gzip-compression/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش هایی که دو بار لود می شه یعنی دوبار کدش وارد شده اگر برای گوگل آنالیز افزونه دارید خودش کدهای لازم رو می گذاره کدی که دستی وارد header.php را وردارید

فایل rtl.css معمولا تاثیر چندانی نداره ولی گوگل آنالیز مهمه

داشتن جاوا اسکریپت هم در حجم بالا نیازمند هاست اختصاصی و مجازیه و از لحاظ اصول طراحی هم اشتباهه

جاوا اسکریپت های اضافیتون رو حذف کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاهش سرعت شما برمیگرده به سرور سایتتون

احتمالا روی سرورتون nginx نصب نیست. افزونه هایی هم هستن که سرعت وردپرس رو افزایش میدن.

احتمالا نصب این افزونه مشکل سرعت شما رو به طور کامل رفع میکنه.

http://wordpress.org...ip-compression/

من افزون gzip رو نصب کردم

مشکلم در خصوصه این ایرادهایی هست که مطرح شده که چطوری می تونم اصلاحشون کنم

بخش هایی که دو بار لود می شه یعنی دوبار کدش وارد شده اگر برای گوگل آنالیز افزونه دارید خودش کدهای لازم رو می گذاره کدی که دستی وارد header.php را وردارید

فایل rtl.css معمولا تاثیر چندانی نداره ولی گوگل آنالیز مهمه

داشتن جاوا اسکریپت هم در حجم بالا نیازمند هاست اختصاصی و مجازیه و از لحاظ اصول طراحی هم اشتباهه

جاوا اسکریپت های اضافیتون رو حذف کنید

سلام اگر بتونید راهنمایی بکنید که چطوری کد گوگل آنالیز رو از header.php بردارم و همچنین چگونه جاوا اسکریپت ها رو حذف کنم ممنون می شم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان کد گوگل آنالیز یکبار در سایتتون هست و کد دوم مربوط به گوگل مپه

اسکریپت ها رو هم باید افزونه هاشون رو حذف کنید

سرعت لود سایتتون پایین نبود

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از مشکلا شما اینه که فایل های روی سرور شما کوئری استرینگ دارن و کش نمیشن . این مطلب رو بخونید :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/433-%D8%AD%D8%B0%D9%81-querystring-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/

حجم قالب شما بسیار بالاست . در حدود 1.9 مگابایت . در حدود 719 کیلوبایت رو میتونید از طریق بهینه سازی تصاویر کم کنید . خیلی از جاوااسکریپت هاتون هم بی مورده . بهتره افزونه های مربوط به اونها رو پاکشون کنید .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.
      راه حلی هست که به من کمک کنه؟
      ممنون
    • توسط مهندس فا

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05136146960 تماس گرفته و یا عدد 1 را به شماره 10009151250183 ارسال نمایید .

شرایط برگزاری دوره :
      مکان برگزاری دوره : مشهد – بلوار معلم – بین معلم 17 و 19 – پلاک 201 ( ساختمان کوثر ) – طبقه 3 – واحد 4 شروع دوره : یک شنبه 30 مهر ماه ساعت ( 16 – 19 ) به مدت سه ساعت تعداد جلسات 10 جلسه هفنه ای دو جلسه ( یکشنبه و چهارشنبه ) ظرفیت دوره : 10 نفر  
      در این دوره سعی می‌شود :
      ابزارهای لازم برای این کار را به شما معرفی کنیم نقطه آغاز را با توجه به فعالیت وب‌سایت تعیین کنیم آموزش شناسایی بهترین کلمات کلیدی با توجه به موضوع وب سایت با مسیرها و نقاط مبهم سئو آشنا شوید هدف‌گیری صحیحی داشته باشیم  
      در این دوره چه می‌آموزیم :
      هرم بهینه‌سازی و جدول تناوبی بهینه‌سازی ب سایت  آشنایی با trends و planner گوگل برای شناسایی بهترین کلمات کلیدی  آشنایی نحوه معرفی وب سایت به گوگل وبمستر و نکات مبهم آن  الگوریتم کبوتر و پاندای گوگل  بهینه‌سازی تصاویر  معرفی 2 وب‌سایت برای تحلیل سئوی سایت و ارائه راهکار برای بهبود نتایج تحلیل  و ده‌ها مطلب آموزشی دیگر …  
      سورینت | برگزاری دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی سایت
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم استفاده از تگ های هدینگ در طراحی قالب چقدر برای سئو اهمیت داره؟
      آیا ترتیب خاصی برای استفاده از این گروه تگ وجود داره؟ مثلا میتونم از چندتا تگ h1 استفاده کنم یا اینکه تگ h1 باید فقط یکبار استفاده بشه و باید از تگ های کوچک تر مثله h2 یا h3 استفاده کنم؟

ممنون
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      لطفا برای نام دامنه در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات هاستینگ و سئو پیشنهاد بدید.
      لطفا یه اسم یونیک باشه.
      سپاس