رفتن به مطلب

سرعت لود سایت

alimoslemian

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در خصوص سرعت لود شدن سایتم ibooker.ir با مشکل برخوردم (خیلی کنده) یه دلیلش حجم سنگینه که می دونم باید تصاویر رو بهینه کنم. اما هاستم به من گفته وبسایت بهینه نیست و جدای از حجم سنگین این ایرادها وجود داره:

google analytic را دو بار در صفحه لود کرده اید

rtl.css را دو بار لود کرده اید

حدود 400 کیلوبایت جاوااسکریپت در صفحه سایت شما لود می شه

ممنون می شم راهنمایی کنید که چطوری می تونم این موارد رو رفع کنم.

لینک به ارسال

کاهش سرعت شما برمیگرده به سرور سایتتون

احتمالا روی سرورتون nginx نصب نیست. افزونه هایی هم هستن که سرعت وردپرس رو افزایش میدن.

احتمالا نصب این افزونه مشکل سرعت شما رو به طور کامل رفع میکنه.

http://wordpress.org/plugins/wordpress-gzip-compression/

لینک به ارسال

بخش هایی که دو بار لود می شه یعنی دوبار کدش وارد شده اگر برای گوگل آنالیز افزونه دارید خودش کدهای لازم رو می گذاره کدی که دستی وارد header.php را وردارید

فایل rtl.css معمولا تاثیر چندانی نداره ولی گوگل آنالیز مهمه

داشتن جاوا اسکریپت هم در حجم بالا نیازمند هاست اختصاصی و مجازیه و از لحاظ اصول طراحی هم اشتباهه

جاوا اسکریپت های اضافیتون رو حذف کنید

لینک به ارسال

کاهش سرعت شما برمیگرده به سرور سایتتون

احتمالا روی سرورتون nginx نصب نیست. افزونه هایی هم هستن که سرعت وردپرس رو افزایش میدن.

احتمالا نصب این افزونه مشکل سرعت شما رو به طور کامل رفع میکنه.

http://wordpress.org...ip-compression/

من افزون gzip رو نصب کردم

مشکلم در خصوصه این ایرادهایی هست که مطرح شده که چطوری می تونم اصلاحشون کنم

بخش هایی که دو بار لود می شه یعنی دوبار کدش وارد شده اگر برای گوگل آنالیز افزونه دارید خودش کدهای لازم رو می گذاره کدی که دستی وارد header.php را وردارید

فایل rtl.css معمولا تاثیر چندانی نداره ولی گوگل آنالیز مهمه

داشتن جاوا اسکریپت هم در حجم بالا نیازمند هاست اختصاصی و مجازیه و از لحاظ اصول طراحی هم اشتباهه

جاوا اسکریپت های اضافیتون رو حذف کنید

سلام اگر بتونید راهنمایی بکنید که چطوری کد گوگل آنالیز رو از header.php بردارم و همچنین چگونه جاوا اسکریپت ها رو حذف کنم ممنون می شم

لینک به ارسال

الان کد گوگل آنالیز یکبار در سایتتون هست و کد دوم مربوط به گوگل مپه

اسکریپت ها رو هم باید افزونه هاشون رو حذف کنید

سرعت لود سایتتون پایین نبود

لینک به ارسال

یکی از مشکلا شما اینه که فایل های روی سرور شما کوئری استرینگ دارن و کش نمیشن . این مطلب رو بخونید :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/433-%D8%AD%D8%B0%D9%81-querystring-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/

حجم قالب شما بسیار بالاست . در حدود 1.9 مگابایت . در حدود 719 کیلوبایت رو میتونید از طریق بهینه سازی تصاویر کم کنید . خیلی از جاوااسکریپت هاتون هم بی مورده . بهتره افزونه های مربوط به اونها رو پاکشون کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...