• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
m.Mosibat

خرید بانک ایمیل فعال

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستانی که بانک ایمیل فعال دارند و قصد فروشش رو دارن لطفاً جزئیات رو بفرستن.

بانک ایمیل میلونی نمیخوام 1000 تا باشه ولی فعال برای من بهتره.

پس خواهشاً اگر بانکتون غیرفعال نیست پیغام ندین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بانک ایمیل حدود 2000 هزار تایی دارم ... البته از کامنت های سایت اصلیم تهیه شده .

قیمت رو پیشنهاد بدین .. لطفا پ ح کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بانک ایمیل حدود 2000 هزار تایی دارم ... البته از کامنت های سایت اصلیم تهیه شده .

من ایمیل کامنت های خیلی از سایت ها رو تست کردم اکثراً ایمیل غیرواقعی بودند.

شما اگر برات مقدوره یه 200 تایی ازش رو بده من تست کنم اگر دیدم فعالن طبق همون 200 تا قیمت پیشنهادیمو میدم خدمتت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره دنبال ایمیلهایی باشی که با موضوع سایت شما هماهنگی داشته باشه

ولی در هر صورت این لیست ایمیل آژانسهای مسافرتی هست

البته من نمیدونم فعال هست یانه ;)

http://yektatourist.com/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بانک ایمیل 15 هزار از ایمیل کاربرانم موجود هست که همگی پاسخ امنیتی فارسی را جواب داده اند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بانک ایمیل 15 هزار از ایمیل کاربرانم موجود هست که همگی پاسخ امنیتی فارسی را جواب داده اند

مربوط به چه سایتیه و قیمت مد نظرتون ؟

لطفاً یه لیست کوچیک ازش رو برای تست میزان فعال بودن رو برام ارسال کنید در صورت امکان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید مقدار رو اشتباه نوشتم دقیقا اینقدره : 247241

البته اینقدر در حال افزایشه . ایمیل ها از سایت چیت ها مرتبط به گیم برداشته شده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید مقدار رو اشتباه نوشتم دقیقا اینقدره : 247241

البته اینقدر در حال افزایشه . ایمیل ها از سایت چیت ها مرتبط به گیم برداشته شده .

اگر مربوط به گیم هستش یه لیست 200تایی ازشون رو برای تست لطف کنید تا بررسی بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پ خ شد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک مسیله کلی رو بگم:

فردی نمیاد ایمیلهای به معنای واقعی فعال رو بفروشد

روش جمع‌آوری ایمیلها هم از بارخورد به ایمیلهای ارسالی هست

و نیاز به زمان زیادی دارد

ایمیلهایی که معمولا بفروش می‌رسد فعال نیستند

مگر 20-30 درصد آن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک مسیله کلی رو بگم:

فردی نمیاد ایمیلهای به معنای واقعی فعال رو بفروشد

روش جمع‌آوری ایمیلها هم از بارخورد به ایمیلهای ارسالی هست

و نیاز به زمان زیادی دارد

ایمیلهایی که معمولا بفروش می‌رسد فعال نیستند

مگر 20-30 درصد آن

واقعاً بعد تست چندین نمونه مختلف شاید 20-30 درصدی که شما میگید در بهترین شرایط باشه و بعضی وقتا صفرشون اضافیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست