• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
iMajid7

چگونه افزونه ها را به طور کامل حذف کنیم ؟

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

با حذف افزونه در وردپرس کامل حذف نمیشه و در دیتابیس آثارش باقی می ماند ، خواستم بدونم چگونه در دیتابیس حذف کنم ؟ وقتی وارد دیتابیس می شم خیلی از نام های جداول ساخته شده در دیتابیس نا آشنا هستن و نمیدونم کدوم جدول رو باید حذف کنم

اگر میشه در این رابطه منو راهنمایی کنید...

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از پاک کردن افزونه از طریق هاست وارد phpMyAdmin شوید و جداول مرتبط و هم نام با افزونه حذف شده را Drop کنید .

حواستان به جداول دیگر باشد زیرا ممکن از جداول مهم مانند پست ها و یا تنظیمات وردپرس و یا کامنت ها رو حذف کنید .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حواستان به جداول دیگر باشد زیرا ممکن از جداول مهم مانند پست ها و یا تنظیمات وردپرس و یا کامنت ها رو حذف کنید .

دقیقا مشکل منم همینه ، بعضی جداول هستند که اسمشون با افزونه همخوانی نداره...

من سوال اینه از جایی دیگه در دیتابیس نمیشه فهمید که این جدول دقیقا ماله چیه یا کدوم افزونه هست

یک سوال دیگه انجام دادن اینکار خوب هست یا نه ؟ تاثیره مثبتی دارد

حجم دیتابیس کم میشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سوال اینه از جایی دیگه در دیتابیس نمیشه فهمید که این جدول دقیقا ماله چیه یا کدوم افزونه هست

خیر

جداول پیشفرض وردپرس البته با prefix مربوطه wp_

wp_commentmeta

wp_comments

wp_links

wp_options

wp_postmeta

wp_posts

wp_term_relationships

wp_term_taxonomy

wp_terms

wp_usermeta

wp_users

یک سوال دیگه انجام دادن اینکار خوب هست یا نه ؟ تاثیره مثبتی دارد

حجم دیتابیس کم میشه ؟

حجم به همون اندازه کم میشود

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از ووکامرس استفاده میکنم ، میخوام ورژن ووکامرس رو عوض کنم

چون اول باید فارسی سازش نصب بشه ، بعد خودش ، وقتی پاک میکنم و دوباره این کارهارو انجام میدم ، بازم آثار اون فارسی ساز قدیمی تو دیتابیس هست

و به هم میریزه

میخواستم ببینم راهی وجود نداره که جوری افزونه رو حذف کنیم که انگار از اول نبوده ؟

www.shoptahrir.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم

• توسط lloyd
      سلام دوستان خوبم اگر کسی میتواند پوسته The Voux را در هاست من نصب کند لطفا به من اینجا اطلاع بدهد. خطای نصب: شیوه نامه گم شده است !

• توسط محمد حمزه
      سلام دوستان من میخوتم حجم آپلود کردن توی دیتابیس زیاد باشه چون دیتابیس قبلیم بیش از 100 مگه ولی الان 55 مگ حق آپ میده الان این رو چطوری میتونم افزایشش بدم ؟
      در ضمن توی لوکال هم اینو چطوری میشه افزایش داد منظورم توی xampp هستش .

ممنونم از راهنمایی هایی گه قراره بنمایید
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط 1id
      سلام اساتید
      ببخشید یه مقدار جداول دیتابیس برام گیج کننده هست منم زیاد از وردپرس سر رشته ای ندارم  و تو برنامه نویسی خیلی تازه کارم 
      از اونجایی که میخواستم یه قالب آموزشی داشته باشم و به ازای پرداخت وجه اون مطلب قابل پخش و دانلود باشه اومدم اینجا کمک بخوام
      افزونه edd بخوبی کار میکنه اما مشکلی که داره اینه که کاربر باید بره تاریخچه خرید هاش رو چک کنه
      ----------------------------------------
      اما من میخوام کاربر تو همون پست مربوطه به جای لینک خرید فایل خریداری شده را دانلود یا  تماشا کنه مثل سایت فرانش
      faranesh.com
      تا اونجایی که متوجه شدم جدول wp_edd_customers جدول خرید هاست
      و ستون payment_ids شماره های کلیه صورتحساب ها توش درج میشه اما نمیدونم به کدوم جدول ریلیشن شده یعنی چطوری متوجه بشیم این فایل رو خریداری کرده و اگر خرید اون پست با موفقیت بوده لینک دانلودش رو از کدوم جدول بگیرم
      راستی اگه لازم باشه مبلغی پرداخت کنم پرداخت میکنم فقط لطفا سریعتر کمک کنید